Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rosvita Pesek

Rosvita Pesek

Ali se mi samo zdi ali Rosvita Pesek simpatizira z desničarji?
Glede na to,na kakšen načun je govorila v Odmevih s prerokinjo PIVČEVO in na nek čuden poniževalen način govorila o opoziciji ?

Haha, seveda se ti ne zdi, Rosvita je že 30 let JJ simpatizerka :-)))

Gospa Rosvita je ena od redkih objektivnih novinark na udbomafijski RTV, je skoraj tako objektivna, kot so novinarji na Novi24TV.

OMG, si ti zdrav?

Seveda sem zdrav, zato pa vem, da je gospod Janez Janša edini pravi vodja Slovenije. Tablet pa tudi nobenih ne jemljem.


A ti to resno?
V vseh letih se nikdar nisem o tem spraševala, do danes, zaradi njenega načina ,ki me je zelo začudil.

Zoprno zensce. In kako vzviseno je govorila o NG, EU prestolnici kulture. Kot da ona o vsem najboljse ve 🙈🙈🙈

Rosita je jajatov Pesek, hav hav,, oboževalka Princa teme.., sedi kuža..

Vprašal sem avtorja teme.
Za tebe vem, da nimaš pospravljenega podstrešja 🤬

Če ima Rosvita Odmeve, so še gledljivi, če jih vodi Staričeva, je pa podn. Vedno neke nezanimive teme, prilizuje se vsem, kr neki.,

Rosita je bivša od Gargamela Jj.

Objektivnost se je videlo v vcerajšnjih odmevih z elenonbatista in tanjongobec kot gostjo. Prav nasmihalinstabse, ko je bilo govora o preštevanju glasov in uspehu karla velikega.

Rosvita goni kovid propagando. Včeraj spet polurni oglasni blok kovid propagande. Me zanima, kako se fašistična kolaborantka ven vlekla, ko bo vojne konec.

Včeraj nisem gledala. Mi je pa bilo zanimivo slišati en dan prej, kako je en gost v takem prijetnem pogovoru z njo izjavil, da bi morala Janševa vlada pasti. 🙂

dajmo preštejmo voditelje Odmevov
Na Gobec zadrta levičarka vidimo v oddaji politično
Bobovnik tudi levak, politično aktiven
Starička čista levuharica
Bergant itak levak
Pesek, še najmanj levuharica

Iz tega sledi da smo v zadnjih 10 letih imeli same levake kot voditelje Odmevov, prej pa sploh.

A res ne dojameš, da se domoljup norčuje iz desničarskih nazorov in JJ simpatizerjev?
:O

A res ne dojameš, da se domoljup norčuje iz desničarskih nazorov in JJ simpatizerjev?
:O
[/quote]

OMG, le kako bi to kdo lahko dojel:

OMG, le kako bi to kdo lahko dojel:


Pa naj pade čim prej, bo vsaj mir. Ampak tile obeti s KUL so tak poden, da se malo bojim …


Za moje pojme je najboljši Bergant. Je nevtralen- ne levi, ne desni ( v oddaji) in to je velik plus. Rosvita je od vedno za desne. Pokaže zelo redko. Starička mi ni všeč še od prej, ko je bila na nacionalki in sedaj tudi ne.


Meni so Odmevi najboljši, pravzaprav odlični z Bergantom.
Staričeva je ena megla brez kakšne akcije.
Rosvita pa mi je bila v redu,čeprav me je njeno katastrofalno znanje tujih jezikov / hrvaščine/,totalno šokiralo.
Ampak ,ko sem včeraj opazila njeno pristranskost, ne vem ,če bom lahko še gledala Odmeve,kadar jih bo vodila, kot sem jih do sedaj.

Tudi 24 ur ne gledam z vsemi voditelji.


Meni so Odmevi najboljši, pravzaprav odlični z Bergantom.
Staričeva je ena megla brez kakšne akcije.
Rosvita pa mi je bila v redu,čeprav me je njeno katastrofalno znanje tujih jezikov / hrvaščine/,totalno šokiralo.
Ampak ,ko sem včeraj opazila njeno pristranskost, ne vem ,če bom lahko še gledala Odmeve,kadar jih bo vodila, kot sem jih do sedaj.

Tudi 24 ur ne gledam z vsemi voditelji.
[/quote]

Teslo, kaj pa naj mi rečemo, ko gledamo totalno leve medije in novinarje?
Ste pa res ubogi levičarji.

Teslo, kaj pa naj mi rečemo, ko gledamo totalno leve medije in novinarje?
Ste pa res ubogi levičarji.
[/quote]
Glede na tvojo komunikacijo gledaš verjetno NORO tv.


Glede na tvojo komunikacijo gledaš verjetno NORO tv.
[/quote]

Misliš NOVO 24 TV?
Vredno vsakega trenutka!


Meni so Odmevi najboljši, pravzaprav odlični z Bergantom.
Staričeva je ena megla brez kakšne akcije.
Rosvita pa mi je bila v redu,čeprav me je njeno katastrofalno znanje tujih jezikov / hrvaščine/,totalno šokiralo.
Ampak ,ko sem včeraj opazila njeno pristranskost, ne vem ,če bom lahko še gledala Odmeve,kadar jih bo vodila, kot sem jih do sedaj.

Tudi 24 ur ne gledam z vsemi voditelji.
[/quote]

Bergant je daleč pred obema. Tudi neprimerno boljši od upokojenega Bobovnika. Bergant je inteligenten, ne pokaže na kateri strani je (zna biti navtralen) in je poliglot. Govori perfektno neke 3-4 jezike.
Rozi je sicer kar o.k., je pa preveč pristranska (težko skrije), Starička mi pa od nekdaj ni všeč.

New Report

Close