Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V zraku je težka depresija in žalost

V zraku je težka depresija in žalost

Imam 6. čut. In moram povedati, da take teže v zraku pri nas še nisem bilo. V zraku se čuti depresija, otožnost, žalost. Česa takega res ne pomnim. Zgrozim se, ko sem zunaj in v zraku začutim to neverjetno težo. Depresijo. Se še kristalno jasno spomnim nekdanjih dni, ko si šel ven, si začutil tisto prijetnost,… ampak to sedaj. Sedaj, to pa ni človeško. Ne vem kakšne sile so zavladali v ozračuje Slovenije, ampak tako težkih in negativnih sil še ni bilo. To ni hec, to so resna opozorila.
Vem pa, da manipulatorji bodo naredili vse, da mi bodo dali kontra. Verjemite, da je res kar pravim in začnite molit in ne ozirajte se na zlobne jezike. Resno, tudi če niste verni, molite, četudi molite po svojih besedah. Začnite molit. Molitev vas bo sprostila, povezali se boste z vsestranskostjo kvantne realnostjo – na kvantni ravni je vse to res! In znanost to ve in priznava, da je kvantna teorija “nora”. V bistvu je matematik napisal tisto Alice v čudežni deželi. Že ve zakaj. Neverjetno razkritje, ki dobi smisel.

Resno, energije v zraku so tako negativne, da ne najdem besed, da bi to povedala. Resno vas svarim. Začnite molit, četudi po svojih besedah. Res mam 6. čut in res zaznavam in res sem zgrožena nad tem kar zaznavam zadnje čase. Nekaj je v naši atmosferi, ki ubija dušo in duha. Najdite in odstranite, preden bodo ljudje postali nori zombiji. Resno. Po smrti boste vsi duhovi! Vsi. In ko bodo vas zaprli “ghost busters” ali lovilci duhov v kletke, da ne boste prosto hodili po zemlji in vznemirjalji ljudi, se spomnite mojih besed. Danes mi ne verjamete, takrat bo prepozno. Duhov se bojite, a ne pozabite, tudi vi boste postali duh! Tudi vi, tudi viiiiiii. Ne delajte stvari, ki jih ne razumete, ker delate samo proti sebi.

Sedaj bo lunin mrk, ki bo sprostil to negativno energijo, lunin mrk se bo odvil jutri, 30. 11.

Nato se bo ozračje začelo ponovno polniti z pozitivno energijo, ki se bo začela kazati predvsem v drugi polovici decembra, po delnem sončevem mrku, 14. 12. 2020, in ta pozitivna energija nas bo ponesla v leto 2021, kjer bomo deležni novega razcveta in novih spoznanj, tudi gospodarstvo si bo opomoglo.

Sedaj bo lunin mrk, ki bo sprostil to negativno energijo, lunin mrk se bo odvil jutri, 30. 11.

Nato se bo ozračje začelo ponovno polniti z pozitivno energijo, ki se bo začela kazati predvsem v drugi polovici decembra, po delnem sončevem mrku, 14. 12. 2020, in ta pozitivna energija nas bo ponesla v leto 2021, kjer bomo deležni novega razcveta in novih spoznanj, tudi gospodarstvo si bo opomoglo.
[/quote]

To ni normalno. Te težke energije niso normalne. Če bo šlo tko naprej, bodo ljudje postali zombiji, brez duše in duha, mrtvi še preden bodo umrli.

Pomaga
– poslušanje zimzelene glasbe, spomnite se starih pesmi, ki jih že celo vrsto let niste slišali.
– branje ljubezenskih ali pustolovskih knjig (ne težkih knjig, ne v tem času)
– gledanje filmov, ki imajo še “dušo”, pozitivno energijo, ki predramijo dušo, takih je čedalje manj,… tudi filmi z dušo so običajno starejši letniki
– molitev pomaga zvečer, lažje boste zaspali, pa čez dan, bolj pomirjeni boste…, kličite svetnike in jih prosite za pomoč (ne izterjevalce duhov, ker boste ostali strogo osamljeni (in brez duhovne pomoči) in vam bodo namesto svetnikov pomagali samo še tabletki, ki vas bodo spremenili v zombija in otopeli čute, da boste zdržali)

Znanost gre naprej, na 1001 način. Kvantna teorija je pa za v norišnico in si blazen,…. čeprav je ravno tako znanost…

Živimo res v zlobnem svetu, žal. Denar, kemija, farmacija, na račun ljubezeni, duše, topline, vrednost…. Si res želite živeti kot živina v štali? Včasih si šel k duhovniku na pogovor, ti je ozdravil dušo. Danes greš k psihiatru po tabletke, ti jo zatre. Izbira je vaša, jaz vas samo svarim.

Sedaj bo lunin mrk, ki bo sprostil to negativno energijo, lunin mrk se bo odvil jutri, 30. 11.

Nato se bo ozračje začelo ponovno polniti z pozitivno energijo, ki se bo začela kazati predvsem v drugi polovici decembra, po delnem sončevem mrku, 14. 12. 2020, in ta pozitivna energija nas bo ponesla v leto 2021, kjer bomo deležni novega razcveta in novih spoznanj, tudi gospodarstvo si bo opomoglo.
[/quote]

Iz tvojih ust v božja ušesa.
Je pa ta čas običajno res najbolj siv čas v letu. Tudi sama občutim neke težke energije, a le ponoči. Pa se me vsa ta korona scena niti ne dotika, sem med tistimi srečneži, ki nimajo posebnih težav. Delo od doma mi paše, ni se mi treba bati za službo, šolarjev nimam, služba sigurna, le dela mnogo več, druženja ne pogrešam.
Zdi pa se mi, da sem doma bolj na varnem, zunaj tudi čutim neko težo, pa ni strah pred virusom.
Razmišljam, da je morda toliko ljudi zdaj v stiski, da je to že v kolektivni zavesti, v zraku, in nekateri to bolj čutimo.
Še kdo čuti podobno težo?

Zakaj pa mislite, da so uvedli veseli december? Ker bi bil december sicer najbolj depresiven mesec v letu.

Veseli december je vsako leto, tako težkih energij pa ni vsako leto. In to se čuti zunaj, ja, predvsem ponoči. Mene kar strese, prav šokira me ta negativnost, žalost ali obup, sej niti ne vem kako naj to opišem.


Cirka 50 let nazaj je bilo neko spoštovanje in tudi manj depresij in podobno.
Sem enkrat bral da na leto predpišejo toliko zdravil proti žalosti kot so jih včasih v 15 letih. Mogoče je žalost ljudi le odraz sistema in načina življenja ki ga ljudje živijo, kjer štejejo samo materialne dobrine.
50 let nazaj tudi ni bilo verskih terorističnih napadov, kaj pa sedaj? V zadnjih 10 letih jih je bilo v Evropi več kot 50… Še na Dunaju nedolgo nazaj, tako da človek tudi če ne bi bilo tega korona virusa, vprašanje če bi bilo sploh varno iti na neko množično praznovanje božiča ali novega leta. Mogoče so tudi zato podaljšali karanteno, ker naj bi bil v Evropi rdeči alarm, da bi se lahko ponovno zgodi kak skrajni verski napad. Skratka vedno je vzrok za žalost.

Začnite verjeti v Janšo, postavite si njegovo sliko na polico, komodo…varno namestite in prižgite svečko.
Luč na koncu tunela je blizu, s pomočjo Janše bomo premagali tudi to težko obdobje. Vstopili bomo v novo ero prave demokracije, demokracijo o kateri najbolj demokratične države lahko samo sanjajo. Magyarországon készült magyar demokrácia.


To ni šesti čut. To je priklic lastne dejanskosti.

»Bodi pozoren na svoje misli; misli postanejo besede.
Bodi pozoren na svoje besede; besede postanejo dejanja.
Bodi pozoren na svoja dejanja; dejanja postanejo navade.
Bodi pozoren na svoje navade; navade postanejo značaj.
Bodi pozoren na svoj značaj; saj tvoj značaj postane tvoja usoda.« – Upanišade


Cirka 50 let nazaj je bilo neko spoštovanje in tudi manj depresij in podobno.
Sem enkrat bral da na leto predpišejo toliko zdravil proti žalosti kot so jih včasih v 15 letih. Mogoče je žalost ljudi le odraz sistema in načina življenja ki ga ljudje živijo, kjer štejejo samo materialne dobrine.
50 let nazaj tudi ni bilo verskih terorističnih napadov, kaj pa sedaj? V zadnjih 10 letih jih je bilo v Evropi več kot 50… Še na Dunaju nedolgo nazaj, tako da človek tudi če ne bi bilo tega korona virusa, vprašanje če bi bilo sploh varno iti na neko množično praznovanje božiča ali novega leta. Mogoče so tudi zato podaljšali karanteno, ker naj bi bil v Evropi rdeči alarm, da bi se lahko ponovno zgodi kak skrajni verski napad. Skratka vedno je vzrok za žalost.
[/quote]
Kaj pa so zdravila proti žalosti? Ad, pomirila?


To ni šesti čut. To je priklic lastne dejanskosti.

»Bodi pozoren na svoje misli; misli postanejo besede.
Bodi pozoren na svoje besede; besede postanejo dejanja.
Bodi pozoren na svoja dejanja; dejanja postanejo navade.
Bodi pozoren na svoje navade; navade postanejo značaj.
Bodi pozoren na svoj značaj; saj tvoj značaj postane tvoja usoda.« – Upanišade

[/quote]

Mogoče, ampak to je zato, ker so ljudje začeli

LJUBITI stvari
in
UPORABLJATI ljudi.

Včasih so delali kontra in bili srečnejši. Čeprav so bili srečnejši najbrž zato, ker so delali. 30 minut gibanja in sprošča se hormon sreče….

V danem trenutku pa je to le 6. čut in nič drugega. In to ni v hiši, ampak izven hiše! To je zunaj! To je v zraku.

To je to.

Poskusite: prideš ven, počasi izdihneš in vdihneš popolno (od trebuha navzgor, vse do ključnic), zadržiš in počasi izdihneš. Izdihneš na kratko še enekrat, še enkrat umirjeno. Ne moreš verjeti, koliko zraka še ostaja po klasičnem izdihu. Da izprazniš usedline zaprtih prostorov…

Potem poiščeš sončen kotiček (evo, danes je podarjen) in zaprtih oči pustiš, da te grejejo žarki. Pomisliš na kaj lepega in si hvaležen za ta trenutek.

Zato: odpri drugače naravnano temo že s tem, da oblikuješ drugačen naslov. Skušaj videti tako žive malenkosti. Kajti: danes je realno lahko še vedno oblikovano v ohranjanju življenjskega optimizma. In se prilagodiš, kolikor se pač lahko.


Kaj pa so zdravila proti žalosti? Ad, pomirila?
[/quote]
Šentjanževka.


Šentjanževka.
[/quote]

Včasih je bilo tega povsod dovolj, šentjanževke, čaja, potem je pa kar izginilo… to so mi starejši povedali.

Včasih je bilo tega povsod dovolj, šentjanževke, čaja, potem je pa kar izginilo… to so mi starejši povedali.
[/quote]
Šeantjanževke se še sedaj dobi dosti v naravi. Če ne, pa v lekarni ali zeliščni trgovini.


Šeantjanževke se še sedaj dobi dosti v naravi. Če ne, pa v lekarni ali zeliščni trgovini.
[/quote]

Ko sem jo iskala je nisem našla. En čaj za 5 evrov…
Sicer pa prime šele po 14 dneh….

Ko sem jo iskala je nisem našla. En čaj za 5 evrov…
Sicer pa prime šele po 14 dneh….
[/quote]
AD-ji primejo pa šele po 3 tednih, veliko pa jih sploh ne.
Več meta raziskav in kliničnih študij je bilo opravljenih za šentjanževkin izvleček kot pa čaj. Za 14 evrov ga imaš dovolj za malo manj kot 2 meseca.
Je potrebna velika previdnost zaradi fototoksičnosti, predvsem pa se je ne sme jemati sočasno z nekaterimi zdravili.
Je pa odlična stvar, vsestransko uporabna: nespečnost, potrtost, glavobol, psihični napori, kri, pljuča, …
https://www.lekarnar.com/izdelki/soria-natural-xxi-sentjanzevka-brezalkoholne-kapljice

Spremeni notranji doživljajski svet in bo tudi zunanji svet veliko lepši.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne rabiš imeti 6. čut, da začutiš to zoprno, težko energijo okoli sebe… Ljudje postajajo vedno bolj zamorjeni, naveličani, tudi prestrašeni zaradi virusa… Vsak dan poslušamo (jo) toliko novih okužb, toliko mrtvih zaradi kovida… Trgovine zaprte, ceste napol prazne – sploh krajevne – ulice tudi napol prazne… ljudje se z maskami izogibamo drug drugega… po Tv pa samo slabe novice, nobenega izboljšanja, vedno večje finančne težave… v glavnem …. vsega smo siti….

Jaz verjamem v Janšo, tudi njegovo sliko občasno pogledam, verjetno ne samo jaz, tudi drugi slovenci,in celo ulica se imenuje po njem, pa na Dunaju so mu odkrili spominsko ploščo v slovenskem jeziku, vse to se da prebrati, sej je bil znan možakar, in še danes nepozabljen. Ja ja, ima kar nekaj zaslug…. Živel Janša!!

https://sl.wikipedia.org/wiki/Anton_Jan{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1a

Amen.

Zdaj pa še kakšno molitev za tvoje duševno zdravje…

New Report

Close