Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 24 ur in brisanje komentarjev

24 ur in brisanje komentarjev

Danes sem komentiral članek na 24 ur o številu testiranih in mrtvih za petek. Itak manipulirajo s številkami oz. delajo kot jim je naročeno. Čez tri minute dobim mail o brisanem komentarji. Očitno jih resnica boli.
Še moj brisan komentar: Prosim odgovorne, da začnejo objavljat koliko je dnevno vseh mrtvih koliko od teh je bilo okuženih in koliko jih je dejansko umrlo zaradi virusa. Ker bo potem vse skupaj drugače zgledalo. Tudi vi mediji bi se lahko za resnico malo bolj potrudili….verjame pa, da bi za kaj takega rabili sposobne ljudi.

Tu ni vprašanje sposobnosti, ampak podkupljivosti in sodelovanja pri zločinu proti človeštvu.
Zato ugasnite TV, bojkotirajte golazen in razmišljajte s svojo glavo, če hočete lepšo življenje.

Pred mafijo vseeno ne boš varen, te povsod lovijo, veš?😂😂😂

Pred mafijo vseeno ne boš varen, te povsod lovijo, veš?😂😂😂
[/quote]
Zate je bolje da se vzdrzis slaboumnih komentarjev, tako vsaj ohranis kancek dostojanstva


Zate je bolje da se vzdrzis slaboumnih komentarjev, tako vsaj ohranis kancek dostojanstva
[/quote]Čudno je da vaju z Robijem še ni mafija fentala, ko pravita , da se je spravila na vaju na vsakem koraku. Viš, ludega so že čopnili, ga ni več.😁

Jaooo prsmodla, julka in Robi.

Čudno je da vaju z Robijem še ni mafija fentala, ko pravita , da se je spravila na vaju na vsakem koraku. Viš, ludega so že čopnili, ga ni več.😁

Jaooo prsmodla, julka in Robi.
[/quote]
Si slaboumen in lazniv, nora kombinacuja, ni cudno da ti tvoja ni dovolila razploda in so ti otroke delali kvalificirani…hehe

Pred mafijo vseeno ne boš varen, te povsod lovijo, veš?😂😂😂
[/quote]
Za glupe ljudi je značilno tudi podpiranje cenzure. Ker tako glupi ohranjate svojo glupost na nivoju.

Ehh, men dons dva komentarja na RTV-ju nista šla čes, pa sem čist normalno kritiziral jajota… Pol pa ovce s(d)s~ove nabijajo, da je to lev medij.. Zgleda, je že udba iz nora24tv tja uturala njihov ss kader..


Za glupe ljudi je značilno tudi podpiranje cenzure. Ker tako glupi ohranjate svojo glupost na nivoju.
[/quote]
Vem, ti si fejst brihten, to se sveti po celem monu, kot radioaktivnost v temi……jaooooooo😁😁😁


Cenzura je OK.
Ampak samo dokler cenzuriraju druge, a ne?
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11242413
Zakaj pa v rtvslo primeru ne hvališ moderatorjev?


Za glupe ljudi je značilno tudi podpiranje cenzure. Ker tako glupi ohranjate svojo glupost na nivoju.
[/quote]

Viharni jo je stupidnost dvignil na cisto novo raven, po njemu bi lahko uvedli lestvico za stupidnost, osnovna enota bi bila viharni, podenota pa jezdec..enota bi imela okrajsavo Stupidoioznost Viharnega Jezdeca ali SVJ hehe

Viharni jo je stupidnost dvignil na cisto novo raven, po njemu bi lahko uvedli lestvico za stupidnost, osnovna enota bi bila viharni, podenota pa jezdec..enota bi imela okrajsavo Stupidoioznost Viharnega Jezdeca ali SVJ hehe
[/quote]
Zdaj, ko so ludega začasno odstranili sta višek intelekta na monu samo še ti pijana Julka in zarulen kranjski kovinar. Tu in tam vama še kaka možača kot je recimo prepelikaa ali tara, konkurira.😁


Zdaj, ko so ludega začasno odstranili sta višek intelekta na monu samo še ti pijana Julka in zarulen kranjski kovinar. Tu in tam vama še kaka možača kot je recimo prepelikaa ali tara, konkurira.😁
[/quote]

Bom strog s posten, tole zdaj je pet enot SVJ, mores ti se bolje tako da daj si duska penso primitivo hehe…gremo viharc, grrmo gremo

Bom strog s posten, tole zdaj je pet enot SVJ, mores ti se bolje tako da daj si duska penso primitivo hehe…gremo viharc, grrmo gremo
[/quote]
Nalit, da čez teče očitno, saj že čisto neberljivo kracaš.😁


Nalit, da čez teče očitno, saj že čisto neberljivo kracaš.😁
[/quote]

Tole je za 3 SVJ, mores ti bolje hehe


Cenzura je OK.
Ampak samo dokler cenzuriraju druge, a ne?
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11242413
Zakaj pa v rtvslo primeru ne hvališ moderatorjev?
[/quote]

dobr normalno si komentiral, odgovarjam…, ker tam nisem napisal 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} te kritike, ki jo tukej napišem, ker tam moreš res izbirat besede. Če bi bilo tukej merilo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rtv mmc cenzure kar se politike tiče, tukej politične teme ne bi obstajale. jajo tud v teoriji tam ne gre čes… Princ teme pa tu pa tam, verjetno, ker ne sfolgajo navala komentarjev, ko on čivkne preko twita…


Nisva se razumela. Obregam se ob tvoja dvojna merila. Če “njih” cenzurirajo je OK in so moderatorji za pohvalit, če cenzurirajo “nas” je pa ogenj v strehi.
Še vedno je veljalo, da kdor zagovarja cenzuro, bo prej ko slej sam cenzuriran, kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade, pa še kakšna pametna bi se našla na to temo.
Ravno zaradi tega sem jaz nasprotnik cenzure, ker tudi cenzorji so samo ljudje s svojimi slabostmi in pristranskostmi, umetna inteligenca ima pa itak preveč hroščkov v algoritmu in ne zna ločiti med sarkazmom in resničnim sovražnim govorom.
Edino kar naj bi bilo podvržrno cenzuri je direktno ščuvanje k nasilju, ampak za to so pristojna sodišča, ne pa neki beta papki, katerim moderiranje nekih obskurnih forumov daje občutek moči, o kateri lahko v realnem življenju samo sanjajo.
Ravno zaradi tega nisem proti referendumu Levice o financiranju vojske, kljub temu, da se zavedam, da bo treba vojsko malo bolj ojačati, da ne bodo iz leta v leto dobivali negativne ocene. In bom (če bom) tudi glasoval proti predlogu Levice.
Ampak imajo pa pravico do referenduma in prepoved le tega je ene vrste cenzura. Treba jih je sesuti z ljudsko voljo, ne pa s prepovedjo.
Jaz imam vsaj enaka merila za vse, kar za tebe (pa če ti je všeč ali ne) ne bi mogel trditi.

@ dobr sem jst tebe razumel in tud napisal odgovor ampak ga nisem mogel oddati, kao gre na kontrolo, torej sem đabbe pisal…. ampak na kratko izid volitev 2018. Ljudi bom imenoval modeli. Ko so bili rezultati volitev objavljeni je bilo tako 57 modelov proti sodelovanju z jajatom. 26 modelov jajatove stranke in 7 modelov stranke Ns je bilo za sodelovanje z jajatom. Torej 57 proti jajatu in 33 za sodelovanje z njim. Pa kdo je tukej nor.
Jaja se duva z zmago pri 52{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} udeležbi na volitvah. Tako da ja, volja ljudstva je pravo merilo in on je zmagovalec pri tej udeležbi ampak komu, samemu sebi, saj ni noben hotel sodelovat z njim. Švica ima referendum vsako leto, 2 miljona evrov gor al dol ob taki zadolžitvi države. Volitve so pa takrat merilo, ko je udeležba vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zdej se mi pa ne da več pisat. Tako, da bo to nerazumljivo kar sem napisal ampak vseeno, tukej je šlo za največji neteg ljudi v kratki zgodovini samostojne Slovenije.
Torej 57 modelov proti sodelovanje z jajatom
33 modelov za sodelovanje z jajatom
1+1 je zdej to, da nas jaja zajebava že več kot pol leta, kapo dol za tak nateg, počivalšku in pivčevi.
https://volitve.gov.si/dz2018/#/rezultati


Nisva se razumela. Obregam se ob tvoja dvojna merila. Če “njih” cenzurirajo je OK in so moderatorji za pohvalit, če cenzurirajo “nas” je pa ogenj v strehi.
Še vedno je veljalo, da kdor zagovarja cenzuro, bo prej ko slej sam cenzuriran, kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade, pa še kakšna pametna bi se našla na to temo.
Ravno zaradi tega sem jaz nasprotnik cenzure, ker tudi cenzorji so samo ljudje s svojimi slabostmi in pristranskostmi, umetna inteligenca ima pa itak preveč hroščkov v algoritmu in ne zna ločiti med sarkazmom in resničnim sovražnim govorom.
Edino kar naj bi bilo podvržrno cenzuri je direktno ščuvanje k nasilju, ampak za to so pristojna sodišča, ne pa neki beta papki, katerim moderiranje nekih obskurnih forumov daje občutek moči, o kateri lahko v realnem življenju samo sanjajo.
Ravno zaradi tega nisem proti referendumu Levice o financiranju vojske, kljub temu, da se zavedam, da bo treba vojsko malo bolj ojačati, da ne bodo iz leta v leto dobivali negativne ocene. In bom (če bom) tudi glasoval proti predlogu Levice.
Ampak imajo pa pravico do referenduma in prepoved le tega je ene vrste cenzura. Treba jih je sesuti z ljudsko voljo, ne pa s prepovedjo.
Jaz imam vsaj enaka merila za vse, kar za tebe (pa če ti je všeč ali ne) ne bi mogel trditi.
[/quote]
Lepo brat. Čeprav se zadeva zaradi enega procenta bolj glasnih kot 99 procentov ostalih nekako izpridi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Res je komentarje brišejo na polno , brišejo tudi veliko tistega , kar ni upravičeno brisanju. In zakaj ??? Zato , ker 24 UR zaposljuje nesposobne , neobjektivne in pristranske moderatorje iz družbenega dna , ki se hočejo uveljaviti , z brisanjem in sploh blokiranjem komentiranja si dvigujejo svoj ego , češ nihče nam nič ne more. So nesposobni luzerji , ki jih noče nihče zaposliti razen POP TV. Na 24 UR sproščajo svoje frustracije in policajsko miselnost z brisanjem in blokado komentiranja.


Sicer tole kar si spisal nima popolnoma nobene veze s cenzuro in tvojimi dvojnimi merili, katere ti očitam, ampak bom vseeno odgovoril:

Ne vem o kakšnih 57 modelih ti govoriš človek božji. Manjšinca nista nikoli rekla, da ne bosta sodelovala z Janšo. Prav tako tudi ne Jelinčič in njegovi. Še več, ena poslanka mu je celo ušla v SDS. DESUS nikoli ni trdil, da ne bo sodeloval z Janšo. Edino Kahl je imel ene par prebliskov na omizjih, ampak za tega bleferja se itak ve, da je igral dvojno igro, računal na Šarčevo koalicijo in da bi v resnici nastavil rit vsakomur, ki mu bi ponudil ministrski stolček.
A opažaš kako hitro se topi teh tvojih 57 modelov?
Greva naprej:
SMC kot stranka nikoli ni zanikala možnosti sodelovanja z Janšo. To sta zanikala samo dva bivša člana (Brglez, Cerar) in to je pa tudi vse.
Če je kdo koga nategnil (hotel nategniti) je bil to Šarec, ki je hotel nategniti SMC. Vedoč, da jim ankete slabo kažejo jim je hotel speljati glasove. Pa se je izkazalo, da je potem Zdravc nategnil Šarca in ga kaznoval za njegov poskus natega. Šlekapac, šlekapac.
A zdaj Šarcu je dovoljeno nategniti Zdravca, Zdravcu pa ne Šarca po tvoji logiki?
In tako se je tvojih 57 modelov lepo stopilo na število kakršno je sedaj v opoziciji.
In potem se čudiš, zakaj ti mečem pod nos laži in manipuliranja?

Pa dajva še malo naprej:

Se spomiš tistega Gorenakovega tvita, ki je požel toliko zgražanja med antijanšisti?
Takrat ko je tvitnil, da je kar naenkrat nastala gužva v njihovi pisarni in da se jim bo kljuka znucala, tako si jo stranke podajajo.
Ne mislit, da ni nekaj resnice v tem. Jajo ni nikgar vabil, sami so prišli k njemu.
Ti boš v prvi vrsti moral svoj bes usmeriti v Šarca, ker se je usral v hlače, v drugi vrsti pa v Stranko Levico, trojanskega konja, ki je storpedirala Šarčevo vlado in bi storpedirala tudi tole Damijanovo burek koalicijo. V to si lahko prepričan. Saj so jasno povedali, da si zopet želijo statusa nadkoalicijske stranke.

Svetujem ti, da iz tvojega antijanša echochamberja stopiš malo v realni svet.


Sicer tole kar si spisal nima popolnoma nobene veze s cenzuro in tvojimi dvojnimi merili, katere ti očitam, ampak bom vseeno odgovoril:

Ne vem o kakšnih 57 modelih ti govoriš človek božji. Manjšinca nista nikoli rekla, da ne bosta sodelovala z Janšo. Prav tako tudi ne Jelinčič in njegovi. Še več, ena poslanka mu je celo ušla v SDS. DESUS nikoli ni trdil, da ne bo sodeloval z Janšo. Edino Kahl je imel ene par prebliskov na omizjih, ampak za tega bleferja se itak ve, da je igral dvojno igro, računal na Šarčevo koalicijo in da bi v resnici nastavil rit vsakomur, ki mu bi ponudil ministrski stolček.
A opažaš kako hitro se topi teh tvojih 57 modelov?
Greva naprej:
SMC kot stranka nikoli ni zanikala možnosti sodelovanja z Janšo. To sta zanikala samo dva bivša člana (Brglez, Cerar) in to je pa tudi vse.
Če je kdo koga nategnil (hotel nategniti) je bil to Šarec, ki je hotel nategniti SMC. Vedoč, da jim ankete slabo kažejo jim je hotel speljati glasove. Pa se je izkazalo, da je potem Zdravc nategnil Šarca in ga kaznoval za njegov poskus natega. Šlekapac, šlekapac.
A zdaj Šarcu je dovoljeno nategniti Zdravca, Zdravcu pa ne Šarca po tvoji logiki?
In tako se je tvojih 57 modelov lepo stopilo na število kakršno je sedaj v opoziciji.
In potem se čudiš, zakaj ti mečem pod nos laži in manipuliranja?

Pa dajva še malo naprej:

Se spomiš tistega Gorenakovega tvita, ki je požel toliko zgražanja med antijanšisti?
Takrat ko je tvitnil, da je kar naenkrat nastala gužva v njihovi pisarni in da se jim bo kljuka znucala, tako si jo stranke podajajo.
Ne mislit, da ni nekaj resnice v tem. Jajo ni nikgar vabil, sami so prišli k njemu.
Ti boš v prvi vrsti moral svoj bes usmeriti v Šarca, ker se je usral v hlače, v drugi vrsti pa v Stranko Levico, trojanskega konja, ki je storpedirala Šarčevo vlado in bi storpedirala tudi tole Damijanovo burek koalicijo. V to si lahko prepričan. Saj so jasno povedali, da si zopet želijo statusa nadkoalicijske stranke.

Svetujem ti, da iz tvojega antijanša echochamberja stopiš malo v realni svet.
[/quote]

jp, sm jst dobro razložil v prejšnem komentarju na tvoj komentar kako stvari stojijo, pa kliknem oddaj in tema.., JEBAT GA, pol se mi pa ni dalo več pisat, tud zdej se mi ne da o politiki, če bo kakšan jebačina, pa bom.
Zdej sem pač zvedel od tebe, da je Korl govoril pred vsemi gledalci, ki so gledali in poslušali predvolilne boje na tv, v svojem imenu, torej je totalno soliral, pa kako so to dovolili v njegovi stranki mi ni jasno… isto cerar, torej so jih zato zamenjali, hja lej očitno si bliže stricom iz ozadja kot jst.

Jst pa naivnež verjamem tisto kar nam po televizorju in radiu nakladajo, da modeli nekaterih strank ne bodo sodeloval z jajatom, vsi ostali pa bodo, hehe…in to iz tedna v teden, bi bilo dobro videti posnetke iz predvolilnih govorov in to sta, korel in cerar ponavljala na vseh soočanjih, uuu mater sem naiven, ona dva sta pa to samo v svojem imenu govorila. O gorenajku ne vem nič razen to, da mi zgleda toplovodar, ko ga pokažejo na ekranih in ko ga slišim govoriti in so mi pač zoprni vsi vidni politiki s(d)s stranke. Jst sem si pač te volitve zapomil po tem…

Novinarka vpraša SOLO predstavnike strank, ki so kao govorili v imenu strank.. sodelovanje z JJ, da ali ne…
SOLER predstavnik LMŠ….. odgovor NE
SOLER predstavnik SMC … odgovor NE #
SOLER predstavnik SD….. odgovor NE
SOLER predstavnik Levice… odgovor NE
SOLER predstavnik Desus.. odgovor NE #
SOLERKA predstavnica AB .. odgovor NE
SOLER/KA predstavnica Ns.. odgovorDA

In ja imaš prav to je v bistvu samo 6 SOLERJEV, ki so nategnili recimo več kot pol miljona ljudi, ki imajo pravico volit v Slo. tist, ki je pa rekel da, JE PA GOVORIL V IMENU VSEH V NJEGOVI STRANKI, JP…., kje sem jst našel 57 modelov, aja verjetno še iz juge, ko sem bil mulc, pa je dost ljudi kadilo Filter 57, to bo ja.
No zdej si pa še to preber, upam, da mi bo ratalo kopirat, zadnje soliranje modelov v imenu strank na radiu, če boš pa poslušal boš pa slišal glasno in jasno NE, NE in spet NE…, sodelovanje z jajatom, jebi ga solerji so zjebali volitve. Jaja je pa odšel predčasno iz soočanja.., zanimivo a ne.

http://www.times.si/slovenija/zadnje-soocenje-predsednikov-strank-pred-volitvami-na-radiu-slovenija–cb09f22e04f71c11e81eee8a50dcc5cb2cdf3eda.html

Amen

Lep pozdrav vsem,
Ja, tudi meni so dones zbrisali komentar, pa niti v enem smuslu ni bil zaljiv, za nobenega. Pac imam svoje mnjenje in konkretne dokaze kateri podpirajo moje argumente. Ocitno vladinem usluzbencu ni bil vsec. In naj mi se kdo rece da zivimo v demokraciji ?? Oni perejo denar, katerega so nam uzeli (beri pokradli) in ko nekdo prilozi dokaze za to oni pac enostavno zbrisejo ker im to ni vsec, pa se smejijo se nam k ih hocemo raskrinkat. Sevda bo potem prihajalo do nasilja. Oni nam vzamejo vse pravice, pricakujejo pa da bomo pridni in tihi. Ves da! Mal so usteli…

najbol alergični so v primerih ko napišeš kakšno nestrinjanje s tem, da moramo financirati albance in brezdelneže ki se priselijo k nam

A boli ko ne morete potešit svojega naravnega nagona – blejanje? beee ovčke, beee, spelte se delat.

New Report

Close