Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek METROSHOP spletna trgovina – pozna kdo, kakšne so izkušnje?

METROSHOP spletna trgovina – pozna kdo, kakšne so izkušnje?

Že od začetka novembra dobivam tisoč in eno reklamo od spletnih trgovin in njihove ponudbe za črni petek.
Mi je padla v oči spletna trgovina Metroshop. Obljubljajo popuste in ne vem kaj. Nimam pa izkušnje z nakupi v tej trgovini. Sem jih hotela kontaktirati in ugotovila, da ta trgovina nima nikjer napisane nobene telefonske številke. Nobene!
A je to normalno?
Kakšne izkušnje imate z njimi? Kar tako ne bi kupovala od trgovine, ki niti telefona nima.

Enkrat sem naročila. Pa po več tednih nisem dobila, niti jih nisem dobila na telefon/mail. Sem odstopila od pogodbe in dobila vrnjen denar (placilo je bilo po predujmu, ker je šlo za manjši znesek). Malo sem znorela še prej, ker so kar ignorirali. se se opravičili potem, da so imeli neke tehnične težave. Ok razumem, ampak nocem več naročat pri njih. Mogoče ima kdo boljše izkušnje.

Zivjo.

Kako pa odstopis od narocila in ze placano? Ker jest sm en teden nazaj narocila in placala online in ne glasu od njih. Ne na email ne na Facebook,

Nevem kaj naresti 😒

New Report

Close