Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Planet TV: Marko Potrč se umika z malih zaslonov

Planet TV: Marko Potrč se umika z malih zaslonov

Vaš link

kakšna pa je sploh bila gledanost teh oddaj?
ne poznam nobenega, ki bi to gledal. Sama se tudi preskočila, če sem naletela na te oddaje. Mi je voditelj zoprn, pa to že izpred korone 🙂

Če so pametni ga morajo odpustiti iz krivdnih razlogov, omajal je namreč podobo televizije.

nova
Uredništvo priporoča

On se ne poslavlja, TV se poslavlja od njega, je dobil nogo, ker je očitno preveč zaposlen kot pomočnik epidemiolog.


Ne morejo ga odpustiti, ker ni stalno zaposlen, te voditelji/ce imajo individualne ( začasne ) pogodbe za vsako oddajo ali serijo oddaj, če se oddaja ne prime, ima premalo gledalcev ali voditelj/ica ni tisto pravo se pogodba prekine izplača honorar kot je navedeno v pogodbi in adijo do naslednjič, če!

Še opazil ne bom, da teh oddaj ne bo, sem jih vedno preskočil. Njega pa še zlasti ne bom pogrešal in nihče pri nas doma tudi ne. V svoji želji po dokazovanju in prenapihnjenem egu si je sam skopal jamo.

Je bil že skrajni čas, da spoka. Takšnih nadutežev res ne rabimo gledati. Tega zlepa ne bo nihče več najel, se je zasral preveč ljudem, zdaj pa naj poje, kar si je skuhal.

dej nehi, zdej bo šel pa v politiko 🙂

Ni bojazni, da bo šel v politiko. Stisnil je rep med noge in jo ucvrl med Švede. Očitno ima dovolj pod palcem, saj je tam življenje zelo drago. Preživljanje cele družine tam je resnično velik zalogaj. Ne verjamem, da bodo dolgo zdržali.

Men se pa smil. Tuki je bil prepričan kako priljubljen da je resnica je pa čist drugačna. Uštel se je. Včasih je bolš držat jezik za zobmi če je pamet prekratka. Mislm, a je res tako težko nosit masko in umivat roke pa se mal bol doma držat?

Ga nisem nikoli gledala, v bistvu sploh ne gledam planeta.
Si je pa samo skodo naredil s tem svojim pametovanje, veliko, po moje.
Me prav zanima, kaj si misli njegova zena Lili? Se ona s tem strinja, ga podpira, ker tudi njen dela posredno skodo.

Nikoli mi ni bil všeč kot voditelj, enostavno, mi ni simpatičen, ne bom ga pogrešala.

V resnici ste mu fouš, ker je premožen alfa samec. Zagotovo se bo vnaprej mnogo bolje znašel od vas in mu ničesar ne bo manjkalo. Lahko se samo požrete od zavisti, luzerji.

O Marku pišejo, da ima svoje mnenje do katerega ima pravico. Na spošljiv način.
Ko pišejo o Janezu Janši pa manipulira, zavaja, laže, ne opravlja svojega dela ipd. Pa je njegova strokovnost visoka, komunikacija na nivoju, kar pa ne moremo trditi za Potrča.
Banana Slovenija.

Daj, da ne počim od smeha.

O Marku pišejo, da ima svoje mnenje do katerega ima pravico. Na spošljiv način.
Ko pišejo o Janezu Janši pa manipulira, zavaja, laže, ne opravlja svojega dela ipd. Pa je njegova strokovnost visoka, komunikacija na nivoju, kar pa ne moremo trditi za Potrča.
Banana Slovenija.
[/quote]

Katero stroko pa Janša obvlada?

Planet TV-ja ne gledamo. Gledali so edino otroci oddajo Galileo, ki je bila zanimiva. Bili so domači in tuji prispevki, izvedel si veliko zanimivih stvari, oddaje je dejansko bila poučna. Do marka smo sicer precej neopredeljeni, tako kot do voditelja kot do njegovih trenutnih prispevkov, ki jih niti ne poznamo v potankosti.

Je pa dejstvo, da so PlanetTV kupili Mađari oz. madžarska medijska družba TV2 media. Tako da…ali je, ali ga ni. Z Markom ali brez. Poučnih vsebin zdaj tam več ne bo, to je menda vsem jasno.


Janša kot obramboslovec obvlada specialno vojno. In to zelo dobro.


Janša kot obramboslovec obvlada specialno vojno. In to zelo dobro.
[/quote]
In brez Butalcev bi se lahko boril le sam proti sebi.

škoda za vse

Res je bila Galileo edina zanimiva in gledljiva oddaja na tej televiziji. Poučna, dobra. Tudi Marko je bil odličen voditelj te oddaje. To je edino kar smo gledali na tej televiziji. Zdaj so si pa zaradi neke politične gonje in pristranskosti ukinili sami sebi edino dobro oddajo. Sami sebi so tako zabili nož v hrbet. Največja škoda zanje. S tako politično pristransko strankarsko politiko televizije bodo izgubili še tisto malo gledanosti, ki so jo imeli. Pač naj se sami vprašajo koliko jih gleda Nova24tv.

Je pa to način diskreditacij, ki je značilen za komunistične sisteme, tako kot vidik, da se vidi kam se po dejanjih in ne besedah (besede njegove so leporečne, dejanja pa nasprotna besedam in so tista štejejo) uvršča Janša in njegova desničarska strategija vodenja in vladanja.

Izvolite lekcijo – če boste govorili proti vladi, boste ostali brez službe. Severna Koreja.

Res je bila Galileo edina zanimiva in gledljiva oddaja na tej televiziji. Poučna, dobra. Tudi Marko je bil odličen voditelj te oddaje. To je edino kar smo gledali na tej televiziji. Zdaj so si pa zaradi neke politične gonje in pristranskosti ukinili sami sebi edino dobro oddajo. Sami sebi so tako zabili nož v hrbet. Največja škoda zanje. S tako politično pristransko strankarsko politiko televizije bodo izgubili še tisto malo gledanosti, ki so jo imeli. Pač naj se sami vprašajo koliko jih gleda Nova24tv.

Je pa to način diskreditacij, ki je značilen za komunistične sisteme, tako kot vidik, da se vidi kam se po dejanjih in ne besedah (besede njegove so leporečne, dejanja pa nasprotna besedam in so tista štejejo) uvršča Janša in njegova desničarska strategija vodenja in vladanja.
[/quote]
Galileo je tuja oddaja in nima Planet TV nič z njo razen, da jo licenčno predvaja in je komentar v slovenščini, ta oddaja je že dolgo na tujih programih in sem jo že dolgo nazaj spremljal, mislim da je bila na Discovery in to s slovenskimi podnapisi.

Tale gospodek si je popolnoma sam kriv za nastalo situacijo. Če se ne bi tako izpostavljal, ker je bil prepričan, da Slovenijo zanima njegovo mnenje, in ker nikakor ni odnehal in se še naprej šopiril s svojim nakladanjem, je zdaj trdo tresnil na tla. Upam, da bo iz te lekcije kaj odnesel, vendar glede na podobne egocentrike in izkušnje z njimi, mislim, da ne bo.


Galileo je tuja oddaja in nima Planet TV nič z njo razen, da jo licenčno predvaja in je komentar v slovenščini, ta oddaja je že dolgo na tujih programih in sem jo že dolgo nazaj spremljal, mislim da je bila na Discovery in to s slovenskimi podnapisi.
[/quote]

Galileo je licenčna oddaja, seveda je. Večina prispevkov, ki so bili prikazani, je bila posneta v tujini. Del prispevkov pa je bil posnetih pri nas, v produkciji PlanetTV-ja.

New Report

Close