Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaksne tehnike sproscanja prakticirate?

Kaksne tehnike sproscanja prakticirate?

Me zanima, kaksnih tehnik sproscanja se posluzujete npr. takrat, kadar ste napeti pred kaksnim dogodkom?

Meditacija, joga, EFT, dihalne – različne, avtogeni trening. Do neke mere pomaga.

Meditacija, joint, sex.

Pripravim se -potem pa samo start in gas.
Saj me ne bo noben pojedel.

Delo, da preusmerim um. Sproščanje pride v poštev samo, ko je moje telo že dejansko sproščeno.

Pripravim se -potem pa samo start in gas.
Saj me ne bo noben pojedel.
[/quote]

Vcasih se tudi ne pripravim, ker ni bilo v planu in sem samo vrzena…
Grem na cik, ce je cas in se izdiham, prediham, to je to, potem pa gasa in po mojih izkusnjah taka stvar bolje izpade kot tista, ko se pripravljam.

Jaz eno zapojem na glas.

https://youtu.be/rGj_ZWxXj24

Gibanje na svežem zraku mi najbolj pomaga. Sledi tuš, maziljenje telesa in meditacija v tišini.

Meni najbolj pomaga hoja, hoja, hoja toliko časa, da se popolnoma umirim. Ponavadi je ura hoje dovolj. Grem do bližnjega gozda, če je pa tema pa hodim okoli naselja. Potem doma pa vroč tuš in počitek.

Vse to je super 🙂 Hoja v hribe mi tud pomaga. Branje pozitivnih, motivacijskih knjig(ne kar vsakih alla Dobra vila Maja in podobni ko pišejo).Obstaja tehnika Aktivno dihanje in je super, povezava spodaj si lahko več pogledaš 🙂 Meni je super 🙂

https://www.borutlesjak.si/

Najboljša tehnika sproščanja je forum. 🙂

Glavno da ve morate imet “posebne tehnike sproščanja”, pa celo življenje se iščete, pa nikoli ne najdete…..

Najbolj enostavna tehnika sproščanja je da naredimo nekaj globokih vdihov in izdihov.
Kar poskusite.
Globoko vdihnite in globoko izdihnite. Vdihnete skozi nos izdihnete skozi usta.
To nekajkrat naredite, da se zamenja ves zrak v pljučih in s tem pride tudi do nasičenja krvi s kisikom. Vaše počutje se izboljšuje.

Važno da se ti sproščaš na monu…nema ti ravna …

Važno da se ti sproščaš na monu…nema ti ravna …
[/quote]

Pozornost išče in se ne splača odzivat na njegove izpade ker ima še večje veselje. Na ignor se da take

New Report

Close