Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mislim da se ne splaca doma pecit pecivo

mislim da se ne splaca doma pecit pecivo

V Sparu dobis Italijanski sadni kolac 800 g z kandirano pomaranco in rozinam za 3,69 €. A lahko za ta denar doma speces podobno pecivo? Ce vse sestejes. Tudi elektriko.

Meni se recimo za krofe zdi, da se jih ne splača delat, ko so v akciji po 0,30 €. Prvič zato, ker jih ne znam dobro narediti. Se napijejo olja, niso tako dobri in tako mastni še bolj kalorični od kupljenih. V Eurospinu so zelo dobri ko je akcija, 4 krofi 1,20€. Mehki, puhasti.

Potem potica. Kar dosti dela, v akciji jo dobiš za 2 €. Res da ni kot tista dražja, kjer je več orehova nadeva oz. je manj razredčen z ostalimi stvarmi, ampak vseeno dobra za potešit željo.

Se pa ne splača tiramisu. Ker ga je enostavno narediti, prodajajo 2 kosa za 2,5 e. Jaz naredim cel pekač za cca 5 eur.

Ma jaz neke stvari doma spečem, neke pa kupim. Potice in krofov ne grem doma packat, kako kremšnito tudi raje kupim.
Tega kolača, ki ga omenjaš, ne poznam, ampak za manj 4 eure tudi sestavin ne kupiš, kaj šele vse ostalo.

nova
Uredništvo priporoča

Ni primerjave. Doma kontroliras kakšne in koliko (predvsem cuker) sestavin boš dal v pecivo. Kupljeno je vse precukrano.

Saj finančno se malo nič več ne splača..ne vrt, ne kuhanje, ne peka, … ampak je okus drugačen. Energija, ki jo vložiš v ta pridelek, izdelek, ljubezen..je tista, ki naredi spremembo. Moje mnenje.

No jaz imam strast do gospodinjenja, vrtnarjenja in kuhanja, peke.. tako da mogoče je moje mnenje malo pristransko.. 🙂

Rozy

Ni fora v ceni ampak v razliki in porabljanju ostankov…
Po ceni se ti malo stvari splača pacati doma npr. Kruh se splača peči doma (po €, dolgoročno),… Mogoče še kakšne ekstra bio in brezglutenske *** ali pa npr. Jabolčni štrudelj, če imaš jablano polno črvivih jabolk.
Peciva so zato, ker si jih prilagodiš npr. Hočeš čokoladno pecivo z arašidi, mlečno karamelo in vanilijevo jajčno kremo… Ne dobiš v trgovini, ne oddaš posebno naročilo v slaščičarni, težko dobiš za tisti en velik krožnik, če ni na voljo v kavarni… Lahko pa vzameš malo moke, čokolade, masla, jajca, sladkorja, mleka, vanilije in arašidov ter počaraš v kuhinji za en krožnik medtem ko čakaš npr. Dostavo.

Če ne znaš, se res ne splača.
Sicer pa se, že zaradi sestavin in okusa.

vse lahko kupiš ceneje, tistega domačega vonja pa ne prodajajo nikjer…

Pa ne samo sladkor, doma ves, kaj vse si dal v pecivo, za kupljena pa ne ves, pa se rom uporabe je treba nekako dosezt in to sigurno ni kar tako, plus ona evalci okusov in podobno.

Pol kile potice za 2.5€ tudi jaz kdaj kupim, ampak ni primerljiva z doma narejeno, tudi tiste najdrazje ne morem primerjati z domaco potico, se marsikatera domaca ne seze niti do kolen tej, ki jo sama naredim (po receptu ene sosede, ki je delala res hude potice) .
Piskoti enako, tako linski kot ovseni in raznorazni drugi cajni keksi.
Krofe tudi kupim, ampak domaci so ena cisto druga zgodba!
Kremsnite enako, jih kupujem, ker lahko kupim le 4,ne pa cel pleh.

Kar zadeva cene, je doma narejeno se vedno cenejse, ce seveda ne kupujes pregresno dragih natur in bio sestavin.

Mene pri domaci peki moti edino to, da speces cel pleh, ker pol kile potice res ne gres delat ali pa samo 3 krofe, tako da potem oac pojes vse to, kar si spekel.
Sem nabavila en mini pekac, ravno za po 2 kisa za vsakega in to mi je super, edino skoda, da ne morem vsega pect v tako majhni kolicini.

Pa ne samo sladkor, doma ves, kaj vse si dal v pecivo, za kupljena pa ne ves, pa se rom uporabe je treba nekako dosezt in to sigurno ni kar tako, plus ona evalci okusov in podobno.

Pol kile potice za 2.5€ tudi jaz kdaj kupim, ampak ni primerljiva z doma narejeno, tudi tiste najdrazje ne morem primerjati z domaco potico, se marsikatera domaca ne seze niti do kolen tej, ki jo sama naredim (po receptu ene sosede, ki je delala res hude potice) .
Piskoti enako, tako linski kot ovseni in raznorazni drugi cajni keksi.
Krofe tudi kupim, ampak domaci so ena cisto druga zgodba!
Kremsnite enako, jih kupujem, ker lahko kupim le 4,ne pa cel pleh.

Kar zadeva cene, je doma narejeno se vedno cenejse, ce seveda ne kupujes pregresno dragih natur in bio sestavin.

Mene pri domaci peki moti edino to, da speces cel pleh, ker pol kile potice res ne gres delat ali pa samo 3 krofe, tako da potem oac pojes vse to, kar si spekel.
Sem nabavila en mini pekac, ravno za po 2 kisa za vsakega in to mi je super, edino skoda, da ne morem vsega pect v tako majhni kolicini.
[/quote]
Se strinjam. Ni primerjave z doma narejeno potico ali kupljeno, sploh če jo speče prava poticarica.Pri nas potice večinoma tašča peče ker je res strucko za poticke. 🙂
Mojo sicer pohvalijo, da je dobra ampak taščina je veliko boljša, sploh potratna. Se mi zdi da moraš potice res znat delat :))
Jaz sem se specializirala bolj za mafine in sladice v kozarckih , sadne torte ter presne torte mi grejo od rok

Kuhanje, peka je zame quality time z otrokoma. Ne gre se za ceno, gre se za doživetje, spomine, navsezadnje tudi izkušnje.

OKUSA ne moreš primerjat, OKUSA, ti zmešana butara. Primerjaš neprimerljivo! Kot bi primerjala hruške in jogurt. A veš, kaj vse je dodano v industrijsko pečeno pecivo???

To me pa res zanima. Ga. Mislimm, kdaj imas ti cas kuhat, ce si pa cele dneve na internetu. Kako ti to uspeva? Skuhas v alfi, da je za celi teden.

Pa vendar se ni nihce umrl zato ker je konzumiral industrijsko pecivo. Vsaj da bi jaz vedel ne.

Ja in n – glede na to, da doma lahko “doziraš” količino sladkornega sirupa , pa ne daš nšr. palminega olja in drugih aditivov, potem se izplača doma pečt – bolj zdravo, neindustijsko.

V današnjih časih, kot smo, je pa bolj pomembno, da čas, dokler “si še živ” ( sarkazem off) bolje izkoristiš, flikneš ta kolač za tistega, ki ga rabi v nakupovalni voziček in kupiš in tisti čas svojega življenja, ki bi ga drugače za pripravo in peko tega kolača porabil, porabiš drugače, bolj koristno 🙂 Magari za sedenje na še vedno toplem novemberskem soncu zunaj na terasi, ob srkanju dobre domače kavice…. 🙂

Glede krofov, ja – se strinjam z eno od predhodnjic -če ne delaš ravno 60 komadov, in ker to ni zadeva, ki bi jo jedel nonstop na tedenski ravni ( buhnedej), potem se ne izplača več packati doma – ker so pečeni na pari industrijsko dosti manj napiti” olja, kot doma ocvrti v olju, pa doma moraš zagotoviti toplo, da vzhajajo, da se ne sesedejo in “Prehladijo”, ipd ipd ipd.. OK, domači žmah odtehta – samo spet – sedaj v teh časih, ko se niti družit ne smeš, pa z žlahto delit svojih “domačih specialitet”, zakaj le se matrat in tratit urice svojega dragocenega življenja, ko so trgovinski krofi za zadovoljitev te potrebe tematsko popolnoma OK – pa še drugi imajo za svoje življenje, preživetje, ko kupiš njihov izdelek…

Oh Cesar, zanimivo da opaziš, da sem jaz skozi na netu.. to lahko vidi le nekdo, ki je prav tako ves čas gor, če ne ne bi mogel opaziti 🙂 a to da si ti ves čas na netu te ne moti?

Skuham tudi na zalogo, seveda. Pa veliko časa preživim v kuhinji, v sezoni pa še v vrtu. Nekateri smo bolj moderni in imamo telefon, pazi to. Na telefonu pa internet😮 in zato lahko pogosto pogledamo gor, kjerkoli pač smo. Pa tudi glasbo imamo lahko prek te čudežne naprave in knjige naložene. Ni da ni. Se najde za vse okuse, tudi najbolj zahtevne. Moraš si nabaviti kaj takega, da boš tudi ti lahko gor kolikor boš želel. 😊

Nisem brala odgovorov zgoraj,ampak podam svoje mnenje. Itak da se ne splača več pečt. Iz financnega vidika nikakor. Za eno res švoh skup spackano torto rabis 20 eur za sestavine,dobis jo pa ze za 6,99 eur (spar,mercator,leclerc). Isto velja za vsa peciva,rolade.. dobis pod 10 eur. Ce bi sam zelel pect pod 30 eur za kaksno res dobro pecivo ne prides (odvisno od recepta). Pa se to ga mors nardit cel pladenj,kam pol s tem.. ce nimas ravno 4 clanske druzine..

Iz drugega vidika,pa se okus domace narjenih tort,peciv,sploh ne da primerjat. V trgovini so same umetne mase,margarine ogromno,mase iz praškov.. skratka,vse je tako umetno,da skor ni razlike med pecivi- isti margarinasto kremast okus :(( pac mase iz praskov in umetna barvila. Ce pa se res lotiš,pa doma nardis domače,ufff božansko!

Vcasih kupim pecivo,vcasih sama nardim. Kakor je 😉

Se splača, poleg tega, da kontroliraš kaj daš noter – dolgoročno se prišpara na aditivih in emulgatorjih za podaljšanje svežine, ki so dodani noter pri industrijsko pridelanih.

Se strinjam, res se ne splača iz finančnega vidika, vendar okus pa ni primerljiv. V trgovini sploh ne moreš kupiti užitnega peciva. Raje ne jem, kot da jem tisto umetno svinjarijo.

Mene pri domaci peki moti edino to, da speces cel pleh, ker pol kile potice res ne gres delat ali pa samo 3 krofe, tako da potem oac pojes vse to, kar si spekel.
Sem nabavila en mini pekac, ravno za po 2 kisa za vsakega in to mi je super, edino skoda, da ne morem vsega pect v tako majhni kolicini.
[/quote]

potica se da lepo zmrznit; pri nas se ponavadi tudi ne poje, pa se da zmrznit in si jo pač vzameš ven, ko se ti zlušta
seveda ni taka kot sveža, je pa še vedno precej boljša od kupljene

pač, predlog.

najbolj prišparaš, če ne pečeš in ne kupuješ nič. itak je to samo razvada in nič drugega
sicer pa večina normalnih ljedi, če peče, dela to iz veselja do peke, ne pa da bi prišparala par centov.

Finačno mogoče res ne, zdravstveno pa je to pameten vložek. V mojih tortah in pecivih je manj sladkorja (tudi od recepta), je sveže sadje, sveže narejena krema, domače pecivo (z domačimi jajci) in predvsem ne vsebujejo raznoraznih e-jev in umetnih barv. Torej so moje sladice bolj zdrave, kar mi je zelo pomembno glede na to, da imam 4 otroke, ki bi jih rada spravila do odrasle dobe pod čimmanjšim vplivom kemije (te že zadosti dobijo s šolskimi obroki – ja, tu je kompromis, vsega se pač ne da delati, če sva oba starša polno zaposlena).
Je pa res, da dobra torta ali potica te takoj 20 eur pride, če jo delaš doma. Ampak je pa bolj zdrava in seveda 100x bolj okusna.

Splača se že zato, da ne kupiš vsak drugi dan kakšne packarije, ker je itak vse tako poceni. Človek si mora vtepsti v glavo, da ne more biti dobrega živila za par centov. Ne gre.
No, konkretno piškoti se mi zdijo cenejši doma pečeni, za torte, potice in podobno pa velja obratno, ampak spet ni zdaj taka razlika, da zaradi dveh, treh evrov ne bi pacal doma. Sploh glede na razliko v okusu.
Odkar sem našla res dober recept za potico, da jo speče tudi tak antitalent, kot sem jaz, kupljene ne morem niti videti, ker kar čutim v ustih, kako je vsa suha in brez okusa. Lotila sem se tudi tort, pa se mi ne zdi to tako zelo drago, enako velja za dober sladoled, ki ga v trgovini pošteno plačaš … Jabolčni štrudl itak, pri kupljenem je samo testo, doma ga pa obložim z jabolki … uh uh uh. Cukra sploh ne dodajam.
Polnovredne sladice se tudi hitreje naješ in niti ne moreš pojesti dveh, treh kosov.

Prodajajo samo potem je 1kg piškotov 20€

Tudi domaca potica je cenejsa od najcenejse trgovinske za 2€/500g!
Torte enako.
Drobno pecivo prav tako.

Je pa res, da je s tem nekaj dela in ce bi racunal urno postavko, bi bilo drazje, ampak delo se na koncu splaca!

New Report

Close