Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neverjetna karizma Janeza Janše, ki že leta ženskam šibi kolena. Je tudi vam všeč?

Neverjetna karizma Janeza Janše, ki že leta ženskam šibi kolena. Je tudi vam všeč?

Prodoren pogled, polna usta ali karizma? Težko bi rekli, kaj natanko je glavni razlog, a dejstvo je, da ima Janez Janša že desetletja izjemen vpliv na ženske in je kar nekaj takšnih, ki so zaradi njega izgubile glavo in se mu z veseljem pustile zapeljati.

Samo prvak SDS ima takšno karizmo, da se damam ob njem šibijo kolena.

Na slovenskem političnem prizorišču žal ni prav dosti atraktivnih, postavnih moških. Glede na to, kako pogosto jih gledamo na malih ekranih, bi si vsekakor želeli, da bi bili vsi kar najbolj dekorativni.

Po bolj poglobljenem brskanju bi zagotovo našli še nekaj takšnih, ki so na fotografiji povsem spodobni. Ampak med vsemi moškimi politiki je samo eden pravi lomilec ženskih src. Samo eden ima takšno karizmo, da se mnogim damam v njegovi prisotnosti šibijo kolena in čez noč postanejo njegove zveste zagovornice. Janša, seveda.

Meni gre na bruhanje.

😄😄😄

Meni se zdi pa on res fejst dec. Za razliko od ostalih brezjajčnežev, je v Janši res nekaj karizme in moškosti.

Meni se zdi pa on res fejst dec. Za razliko od ostalih brezjajčnežev, je v Janši res nekaj karizme in prave moškosti.

Tudi sam imam namreč zelo podobne karakteristike in imam veliko karizme, Janša je že poročen, jaz pa sem samski in čakam na žensko, katero privlačijo pravi karizmatični moški, mislim da sem jo našel, kaj praviš?

Moški in pol je.
Če mi je bil v mladosti precej suhcen, danes dobro vizualno izgleda. Drugače pa se vedno dobro obleče, vedno je zelo urejen. Čeprav se na njegovih ramenih vidi teža službe, ki jo opravlja. Je dober govornik in lepo ga je poslušati. Večkrat poslušam njegove govore, je izredno razgledan. Zadnjič so ga sodniki povabili na razgovor , niti ni vedel o čem bo govora kot je povedal, kapo dol za podatke (letnice, številke, dejstva …), ki jih je zlival iz rokava. Če primerjam govore z večino ljudi v vladi, odpadejo kot zrele hruške. Ta zadnja stvar pa je tista zaradi katere ga cenim. Ne morem reči kakšen je kot človek, ampak vem, da ni zaznati, da bibil tako pokvarjen kot nekateri z leve strani.
Ni idealen, je pa najbolj sposoben politik, ki ga Slovenija v tem trenutku ima.

Ja, ful karizmatičen je. Sploh, ko ženske pretepa🤮

Čisto v nobenem pogledu ni po mojem okusu.

ti rabiš očala!!!! Ker vidiš “karizmo” na jajotu


LOL 🙂
Mičkeni manj karizmatičen je, ko jih samo kaznuje.

Mi lahko pojasniš oziroma posreduješ informacijo o tem?

Nisem še nikjer zasledila, da bi pretepal ženske, pa verjamem, da bi mediji to hitro izbrskali, če bi bilo to res.

Meni se tudi zelo dopade njegov način govorjenja, govori namreč sproščeno, tekoče in vidi se, da ima znanje s področa, o katerem govori.

Sem ga lani imela priložnost spoznati tudi v živo, na eni večerji in se z njim pogovarjati in v živo res deluje veliko bolj sproščeno in nasmejano, je pa vedno zelo elegantno oblečen in videla sem, da tudi zelo rad in dobro pleše.


LOL 🙂
Mičkeni manj karizmatičen je, ko jih samo kaznuje.
[/quote]

Mi noben ni všeč od politikov. Jankovic je lepotec.

ampak so vsi na desni

[img]https://www.dnevnik.si/i/orig/2018/02/22/1075674.jpg[/img]
[img]https://insajder.com/sites/default/files/zan_mahnic_lovec_v_uniformi_vir_twitter.jpg[/img]

Ti rabiš očala, če te šmrkave brezjajčnike primerjaš z Janšo, ki je povsem druga liga, katere dotični ne bodo nikoli dosegli.

Tale Mah nič je res en poseben kaliber.

Janša je kar nekaj stopnic nad ostalimi slovenskimi politiki, tako v stranki SDS, kakor tudi v ostalih strankah, po karizmi mu še najbližje seže Janković.

puklast, starčevska ušesa, neatletski geštel, že starostni trebuh, dost predelanih zob, grda oblika lobanje, to samo na hitro o zunanjosti, pa obleke večinoma slab kroj, mu štrlijo od vratu.
Drugače pa, kar vsi vemo, paranoičen, maščevalen, nesposoben , se ne razume dovolj v ekonomijo, suhoparen prežvečen humor.
Karizma za umret.

Ne debatiramo o Kordišu.

Mi lahko pojasniš oziroma posreduješ informacijo o tem?

Nisem še nikjer zasledila, da bi pretepal ženske, pa verjamem, da bi mediji to hitro izbrskali, če bi bilo to res.

Meni se tudi zelo dopade njegov način govorjenja, govori namreč sproščeno, tekoče in vidi se, da ima znanje s področa, o katerem govori.

Sem ga lani imela priložnost spoznati tudi v živo, na eni večerji in se z njim pogovarjati in v živo res deluje veliko bolj sproščeno in nasmejano, je pa vedno zelo elegantno oblečen in videla sem, da tudi zelo rad in dobro pleše.
[/quote]
Vprašaj Rosvito Peskovo😉

Meni se dopade in je zagotovo večji moški od Cmerarja, Serpentinška, Kordiša, Jenulla in podobnih.

Vsem se šibijo kolena ko ga zagledajo v svoji bližini…Rosviti, Evi…podprimo Janšo, da bo še več žensk, ki se jim šibijo kolena in glasovalo za njega.

V negativcih in sejalcih sovraštva ni nikoli nič privlačnega.

Resnici na ljubo, ima nekaj v sebi. V primerjavi z meglami v slovenski politiki pa sploh.
Enkrat sem ga bežno srečala v centru, pa mi je padel v oči s svojo pojavo. Možat in dober parfum je imel. Nisem ga prepoznala, šele mož, ki je bil poleg, mi je povedal, da je bil to JJ.

Nekaj privlačnega mora biti na njem, glede na to, da je 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njegovih volilcev žensk, ostali politiki pa imajo razmerje približno pri 50-55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Nekaj mora pojasniti teh 5-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razlike pri ženskih volilcih.

Jaz sicer težko komentiram, ker sem moški, mi je pa všeč njegov nastop, mimika telesa in način govorjenja.

Nekaj privlačnega mora biti na njem, glede na to, da je 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njegovih volilcev žensk, ostali politiki pa imajo razmerje približno pri 50-55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Nekaj mora pojasniti teh 5-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razlike pri ženskih volilcih.

Jaz sicer težko komentiram, ker sem moški, mi je pa všeč njegov nastop, mimika telesa in način govorjenja.
[/quote]

Pri ženskah najverjetneje status moškega kot vodje.

New Report

Close