Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Viseči joški

Viseči joški

Spremljam mon in spodaj v reklamah se že nekaj dni pojavlja dečva v sivi trenerki in škornji s peto. Lepa, mdnekenka, samo joški pa do popka…..mater, en modrc bi si lahko nadela.

Ne! Zdaj so moderni viseči joški. Bolj visijo, bolj so IN.

haha ja,take mam jst. ko kumare haha 😀

sem šla enkrat na ultrazvok,pa mi reče zdravnica,”ja ampak modrćk morte dat dol..” pa me sploh ni vidla,sem se že ulegla.. ležim pa čakam .. pa reče “aha ok,sej so šle že vsaka svojo smer”.. umrla sem od smeha 😀

Pri tisti reklami, kakor vidim, ni problem v tem, da sta joški viseči.

Viseči joški, če sta jedri, polni,…. so tudi lepi.
Ampak ona ima palačinke, prazne vreče. Noben modrc ji ne bo pomagal. Ne vem, a je to od tega, ker se je veliko descev valjalo po njej? Ker od dojenja to ni.

Najbolje, da si jih napumpa!

Vesel oče, ki rad boža in oralno zadovoljuje jedre prsi

… v reali pa le sanja o njih, kakršnihkoli 😂 😂 😂

Resnično sem presenečena da ima tako viseče joške. Pa tako mlada.
To mi je najprej padlo v oči, še bolj pa, to, da v kar se ena manekenka nacanda naj bi bil modni hit.
Slika je moteča, ker se je ne da odstranit.
Nič nimam proti temu, da ni popolna. Sam oblečena je neprimerno in neokusno.

ma frdamani komentatorji. Vpiknete se pa tudi v čisto vse. Ta ruska lepotica Irina je čist vredu bejba. Nič ji ne manjka.

Res je, se strinjam. Če bi pa imela napete – stoječe joške bi pa vsi rekli, ja silikoni. Neverjetno kako so ljudje zli. A smo samo Balkanci tako žleht narod.

Dej nehaj, vsiljevanje neke mode, ker je to ona navlekla nase naj bi bil hit.
Pa joski gor Al dol.

A si Balka nec?

Punca je oblečena normalno. Vsaj naj si nadene lar mu paśe. Meni se zdi, da je bolj pomembna čistoča. Imaš veliko takih, ki afne guncajo, umazane cunjce nosijo in s parfumi smrad zakrivajo. Joški so tudi normalni. Ne visijo do popka, ne pretiravaj. Model majčke naredi tak vtis. Me veseli, da imate eni danes rešen problem. Danes punca verjetno nosi kaj drugega, če sploh kaj 😊. Če je manekenka pa je itak vseeeeeno. Obleče, kar mora. Denar je še vedno sveta vladar.
Če mi kaj ni všeč, se obrnem stran, reklam tu gor pa itak ne gledam. Ta je bila izjema 😊
Je pa res boljše tole lahkotno razvedrilo kot sledenje reali.
Lp

Vsak naj si nadene kar mu paše

Vsi joški ki nekaj dajo nase, visijo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ni piont teme obleka, trenerka, kar koli. Point je, da so joški na fotkah v tej opravi izpadli grdo, neskladno, padejo takoj v oči. Pa zraven medij to fura, kot top modno opravo. Sej baba je lepa, ampak ta detajl v tej opravi je pa pravi kiks.
Tako narobe, moteč, kot kakšen janšev tvit.

Kje v reklamah to vidiš?

Sej ni reklama, dol med temami so kakšni prispevki iz časopisov.

Prav lepa je in lepe prsi ima. Pa lepo jih je videti brez modrca..

Ni slaba niti tista črna poleg v sosednjem okencu. Ima lep čipkast body

Grem stavit, da ste vsi, ki se zgražate nad njenimi joški sami prvoklasni lepotci in lepotice.

Sej ni reklama, dol med temami so kakšni prispevki iz časopisov.
[/quote]

Aja prispevki iz časopisov slišim prvič

Tota deklina? Omg

https://style.zurnal24.si/bi-si-drznili-nositi-trenirko-in-skornje-na-nacin-kot-si-to-upa-irina-shayk/?utm_source=feedo&utm_medium=forum-list-4&utm_campaign=Feedo

https://www.google.com/search?q=irina{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20shayk{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20naked&tbm=isch&tbs=rimg:CUZGi5xDl7ENYedc6lkVuULx&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=ivmn&hl=sl&sa=X&ved=0CBIQuIIBahcKEwjYkri945XtAhUAAAAAHQAAAAAQBg&biw=450&bih=813#imgrc=lp65aOiMlxFRaM

A pol je sam men lepa? :)))))

Pa ne outfit, obleka je mim.
Kar se vidi, da je spodaj, pa zgleda za njena leta zelo ok, no!

Še malo pa bomo lahko poselili kakšen drugi planet, z manjšim gravitacijskim vplivom, pa boste srečni. ;)))

viseča koža fuj, če na polnjeno s tolščo fuj!

Ja in? Saj jih ima dosti take, tudi mlajše.
Jaz imam tudi bolj sploščene oz. neke čudne oblike, niso zelo ogromne, ampak zelo skačejo. pa nisem niti 30. Z modrcem in oprijeto majico me pa vseeno vsi gledajo vanje 🙂

Jst mam leče not pa se povečala sem prišla sem do odkritja da.njeni joski le niso tako viseči kot zgleda na prvi moment.

New Report

Close