Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus BRITANSKO MINISTARSTVO ZDRAVLJA PRIZNALO DA VIRUS NE OBSTAJA – GEMMA O’DOHERTY

BRITANSKO MINISTARSTVO ZDRAVLJA PRIZNALO DA VIRUS NE OBSTAJA – GEMMA O’DOHERTY

PREISKOVALNI NOVINAR
Gemma O’Doherty je večkrat nagrajena novinarka, katere delo je osvetlilo nekatere najtemnejše kotičke irskega življenja. Nekdanja glavna pisateljica filmov pri Irish Independent, kjer je delala skoraj 20 let, je razkrila številne primere umorov in spolne zlorabe otrok, ki sta jih zakrivala An Garda Siochana in država.

Kot diplomirana magistrica na UCD je bila prva novinarka, ki je podpirala delo žvižgačev Garde Mauricea McCabeja in Johna Wilsona in razkrila, kako je nekdanji komisar Garde Martin Callinan zlorabljal zakone o varnosti v cestnem prometu zaradi lastne koristi.

Njena dveletna preiskava prikrivanja brutalnega umora o. Nialla Molloya je privedla do državne preiskave. Ko je Denis O’Brien – največji irski donator Clintonove – postal lastnik INM, ji je bilo naloženo, naj opusti svoje protikorupcijsko delo ali zapusti službo. Uspešno je tožila INM in postala filmska producentka.

Njen dokumentarni film “Mary Boyle: Untold Story” so si ogledali več kot milijonkrat in prejeli več mednarodnih nagrad. Film o najdaljši in najmlajši pogrešani na Irskem je razkril, kako je politik ukazal policiji, naj zaščiti osumljenca, za katerega so verjeli, da je otroka posilil in umoril.

Njeno delo je privedlo do nove “preiskave” in korakov po državi, ki zahtevajo pravičnost za šestletnega otroka, katerega morilca do danes ščiti Irski Gardai.

Preiskava Gemme o izginotju malčka Madeleine McCann je izpostavila grobo laž BBC-jevega poročanja o primeru, katerega namen je bil zavajanje javnosti in zaščita potencialnega osumljenca.

Izpostavila je tudi desetletja trajajoči škandal pedofilije v eni izmed najboljših zasebnih deških šol v Dublinu Terenure College. Njena raziskava je razkrila šokantno korupcijo v Gardi v preiskavah umorov Sophie Du Plantier, Raonaid Murray, Shane O’Farrell in Shane Tuohey ter kako je irska policija postavila državljane, kot so Brian Mahon, Ian Bailey in Aaron Brady.

Delo Gemme na področju zdravja in okolja ji je prineslo naziv Novinarka leta za preiskovanje fluoriranja vode in njenih nevarnosti za javno zdravje. Že desetletja je s svojo kampanjsko novinarsko dejavnostjo neutrudno razkrivala škodo, ki so jo povzročila cepiva Big Pharma, industrijske vetrne turbine, glifosat in kemoterapija.

Leta 2019 se je v poskusu končanja strupene kulture korupcije, ki uničuje Irsko, odločila vstopiti na področje politike in ustanovila protikorupcijsko irsko http://www.anti-corruptionireland.com , politično gibanje, ustanovljeno na 20 temeljnih stebrih.

Navdušena je nad obnovo suverenosti na Irskem, zaščito irske kulture, dediščine in družinskih podjetij, hkrati pa je končala globalistične politike, zaradi katerih je bila država neprepoznavna, njeni državljani pa obremenjeni z dolgovi in ​​birokracijo.

S svojim kolegom Johnom Watersom je bila ena prvih državljank na svetu, ki je vložila sodni postopek proti protiustavni zapori Covid19, da bi branila temeljne svoboščine in preživetje Ircev. Akcija se nadaljuje še danes.

https://vimeo.com/482011520

https://gemmaodoherty.com/investigations/leading-british-medic-covid-is-the-greatest-hoax-ever-perpetrated-on-the-public-2/

Super tole ,torej sem pred časom zbolel od nič, Boris Johanson je bil v komi od nič, naši v DSo-jih umirajo od nič, torej vlada ni nič kriva, povej to levičarjem ko bodo spet vpili genocid v DSO-jih.

Eni ste pa res #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&. A si zbolel za virosom? Jaz sem. Zelo. Bil tdui v bolnišnici, kjer vidiš primere, ki so res težki. Ampak virus ne obstaja.
Danes je vse pro in kontra. Eni pa res nasedete vsakemu, ki ima pet minut časa.

Ip imas isti. vedno isti. Sej ga lahko skriješ drugač. Ne blamiraj se, sej te vidijo moderatorji. A Ne da?

[img]http://shrani.si/f/2b/Y0/2hdgCH5j/2/pogrebnici.png[/img]

koliko dolgo lahko zanikate dokaze?
Koliko dolgo samo to mi povejte?
milijon dokazov o manipulaciji statistik sm že dal gor.
ogromno laži medijev smo že razkril.
vedno več je doktorjev, ki trdijo isto, ali vsaj podobno.
kaj se dogaja v vaših možgančkih vam povem?
ne veste kaj je res kaj ne?
sej temu se reče informacijska vojna, katera poteka.
glavni so mainstrem mediji, vlada, in njihovi plačeniki, kateri operirajo tudi tu brez brige.
potem so šele zavedeni ljudje ki slepo verjamejo sistemu da im želi dobro, ker drugače ne morejo funkcionirat.
pol so tu še toti površni ki ne želijo preverjat nič, sej pravi so isti kot v prejšnjem stavku. tipa nek drugi mislijo za mene.
pol so tisti ki dvomijo ma ne upajo se ispostavljat.
so tisti tudi ki so samo tiho. in vedo da je vse na-teg ma čakajo ta pravi trenutek.
so tudi kameleoni ki se bodo stopili z okoljem /vsaj mislijo/ tokrat ne bo šlo skozi.
na zadnjem mestu smo pa taki kot sem jaz. ki gredo brez strahu v odprto borbo do konca. z resnico kot zastavo.

meni so vsi enaki, divji zagovorniki teorije, da virusa ni in zagovorniki zapiranja vsega, kar obstaja. Stvari so pa ja jasne, virus obstaja, kot vse druge bolezni. Torej ne drži, da ga ni.-

Velika verjetnost je, da je umetno narejen, morda je biološka vojna ali izgovor, da se zapira meje zaradi horde migrantov.

kot obrneš, zaradi podnebnih sprememb, prenaseljenosti sveta itd., naš svet ne bo več tak, kot je bil. Naše pravice so že v veliki meri izginile, ni več varnosti v službah, niti ne prideš zlahka do zdravnikov. In vsak mesec zna bit slabše, ne boljše.

Te pa mi dokaži virus, če misliš da obstaja, bilo kateri?
Programirana si da tako razmišljaš.
Dokler boste slepo verjel v neko nedokazano teorijo, toliko časa vam bodo prodajali strah.
Lasno neznanje iskorišćajo proti vam. Nažalost na mene tudi vpliva, zato sem tu, da vam pokažem na PREVARE. Ko se konča vse skup, me nebo več tu. Verjemi komaj čakam. Vrnem se na nasledno prevaro.
https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

Prenaseljenost sveta je tudi dokazana laž. MAtematika to jasno pove.
https://d.tube/#!/v/gustirnagusti1979/QmaGugp2ntfGaAeyzUrd3YrtXdKLM9N4PHhCXMugE2vMKM

Edini virus ki obstaja je strah, kateri služi za kontrolu in depopulizaciju prebivalstva.
https://vimeo.com/478673461

Pri tebi ni virusa, pri meni v denarnici pa ni – DENARJA.To je šele hudič….

Zakaj se sploh pogovarjate s tem kretenom?

To da zmanjka denarja je tudi plan. Sej je rešitev tudi za to. Univerzalni temeljni dohodek. Le da ej tam “trik”. Če ga boš hotu boš moral bit cepljen. ISto bo za šiht in za karkoli druzga.

ti kaj žališ. 071 232 218 sej veš, se dobimo pa mi v obraz povej.
Ne kliči z skrite številke. Pussy.
[img]http://shrani.si/f/O/HZ/ZS4e7XT/2/zasebna-stevilka.png[/img]

Debil, sem ti že rekel da se v Maribor ne bom vozil. Klical te pa tudi nisem jaz.

Ma Veselim se srečanju. Res. Komaj čakam da se boš opogumnil. Lahko pa naslednji protest pridem jaz do tebe, če si v Ljubljani al pa kje spotoma. Pa im povej vse kaj imaš.

Sem ti že povedal vse.
Mogoče bi ti pomagalo če bi bil pismen v slovenskem jeziku. Osnovno šolo imaš narejeno v Sloveniji?

Nič mi nisi povedal. le da se neboš vozil v Mb, Moja ponudba drži in bo držala dokler sem živ.
Torej 071232218 lahko mi pa poveš po telefonu. Nisi me poklical niti enkrat z “vidljivo” cifro. Ko sem se pa javil ali sti prekinil, ali je bila tišina par sekund. Pokliči da vidim koliko poguma imas sej to te nič ne stane.

Pa podobna sva si po nicku ti si GlupiD, jaz pa LudiD. Kak lepo.

Jaz te klical nisem ti polpismena opica, niti nimam razloga da bi te. Sem se pa v preteklem še trudil z oporekanjem tvojim bedarijam in lažem, ki jih limaš tu. Ker pa si zabita polpismena opica, ti dejstva in dokazi ne pridejo do živega, zato je veliko lažje pač reči da si zabit.

Haha, se mi je zdelo. Tipičen primer junaka za tipkovnico. Pa zelo hitro se jeziš. Delaj na tem. Samokontrola. Človek. Covid boš fasal, ups. Sej ga že imaš mentalni poremečaj. Covidisimus. To je edini covidisimus kateri obstaja. Mind kontrol. Sjaši stari, ali pa bodi moški pa se dobij z mano pa da to rešimo 1 na 1. . Simpl as pasulj.

Nisem nič jezen. Samo dejstva govorim. Zabit in nepismen si. To lahko vidijo vsi.


Sam ti si pa res gl*up. Valda je IP vedno isti, če pa je tvoj.
Taprava ovca za striženje si.

kot sem rekel 071232218 pokliči se zmenimo za srečanje v živo, te pa mi povejte v obraz. drugač nima smisla. tak je kot sem domneval. le junaki za tipkovnico, brez argumentov, z niskimi strastmi, imate pa izjemno priloznost transformirat besede v dejanja. izzivam te, sledi niskimi strastmi, dobij se z mano. da vidim. Junače.

Biologija ti je tuja, pamet pa sploh, kako me lahko nekdo prepriča da sem se okužil s “svojo ” korono, katera je enaka kot tista kitajska, ljudje umirajo , mar ne bi bilo bolj preprosto če bi se kar s sekiro po glavi da ne bi proizvedli virusa kateri ne obstaja in kateri jih je ugonobil.

Kot pri JJ, neznan virus, neznanega dne okuži neznano število ljudi, ker pa ta virus ne obstaja so se ljudje samookužili s svojim virusom le ta pa je enak pri vseh , pa sploh ne obstaja.

Jaz pa v virus verjamem,ne verjamem pa da je toliko pozitivnih.To je nesprejemljivo.
Moja zgodba
Sam sem bil pozitiven popolnoma brez znakov kovida 19 brez kakršnih koli težav (brez slabega počutja ali slabosti temp 35,2 brez utrujenosti in izčrpanosti,vsak dan sem šel na rekreacijo )
Druga zgodba
Sorodnik z vsemi znaki kovida 19 pol drugi mesec ležal v postelji test pokazal da je negativen.
Trtja zgodba
Sodelavec znanec testiran izvid pokaže pozitivno naslednji dan se gre testirat z bratovo zdravstveno test pokaže negativno.
Vsak pameten človek pri tem uklopi razum.

New Report

Close