Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ste rasistični (in malce nacionalistični)?

Ali ste rasistični (in malce nacionalistični)?

Balkanski vic pravi: “Mrzim rasiste i crnce.”

Ampan ni mišljeno tako.. temveč bolj spolno. Ko pogledaš na zgodovino spolnih partnerjev, ugotoviš, da si belski supremacist. Sploh nisi niti pomolil, kaj šele pomočil svoje najljubše okončine ven oz. v mavrico drugih ras.

Zdaj, ne moreš ravno pristopiti k japončici in ji povedati, da bi rad nekaj eksperimentiral z njeno miniaturico zgolj zato, da bi videl ali bo orgazmami drugačen?
Do temnopolte afričanke tudi nisi mogel stopiti na angleškem Colledge-u in omeniti, da bi bila skupaj izvrsten Eruocrem. Prvič Evrope itak ne mara (Brexit in to), belcev tudi ne nujno (glede na zgodovino Afriškega kontinenta).. plus, itak nima pojma, kaj je to Eurocrem! (Pa svojega “kornetka” ne moreš ravno ponuditi, kot “odrešitev”).
Indijki ne moreš omeniti Late Macchiata.. ker bi te njen sikhovski bodyguard itak nalomil.
Arabki ne moreš nalagati o lešnikih in čokoladi v njenih oči.. ker itak samo in zgolj to vidiš. Plus, tisti, ki so prišli vsaj dovolj blizu (mislim, da je bil Sirijka).. so dobili le analca, ker je ena luknja više rezervirana za odobritev očeta, strica, bratov in Alaha.
Mission Impossible. pa človek ni niti zares zakorakol okoli po Globusu.
Groza.

Govor, pojavnost, kulinarika, običaji po svetu.. vse je drugačno, zanimivo.. je potem tudi “tisto”.. in če je, bi to tvoj spodnji senzor sploh znal zaznati in opisati?
Nikoli ne boš izvedel.

Saj z žalostjo lahko samo ugotoviš, da si rasističen. Siromašen, omejen in nerazgledan. Prepletal in vtikal si se samo v belke (Karen?). In da to ni zgolj žalostno, temveč naravnost depresivno.. ko ugotoviš, da si se praktično večino časa vrtel zgolj znotaj iste narodnosti (ščepec zahoda sicer, malce ciganske krvi tudi..) in tvoj maksimum je malenkost juga.. (kjer je itak najlepše in toplo).
Komplet vzhod si ignoriral.. pa sever in večino zahoda ter juga (saj sploh nisi sestopil s kontinenta!)

Žal je tako, da je vsaj kar se te perspektiv tiče, očito vse absolutno rasistično in tudi dokaj nacionalistično 🙁

– – – – – – –

P.S.
Aja, tale zapis je tudi izredno dober detektor za “slovenke” (ne gre za narodnost, temveč “modus operandi” – sivo miškasta “Karen”).
Vsaka, ki je užaljena ob tem zapisu, ima 95,6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da je “slovenka”.
Za potencialno užaljene slovnceljne, pa itak ni potrebno izgubljati besed.

De omnibus disputandum..

Kdo pravi, da “ne moreš”?!
V kakšnem večjem mestu lahko vidiš kar nekaj parov različnih ras, tistih kjer je šlo zgolj za seks je zagotovo še več, a je očem prikrito. Torej, očitno lahko, če želiš 😉

Tole meni ne diši po rasizmu, ampak po degustaciji.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj, užaljen…. režim se;
Imaš pa prav – white supremacist…

Ne da se mi brati litanij bedaka, ki ne ve kaj sam s sabo. Glede na naslov, za marsikoga sem zagotovo rasist, nacionalist, homofob in še kaj.

To je zato, ker je pozabil navesti še tretjo ključno sestavino – (angleški) snobizem 😉 Ni vrag, da v etnično zelo pisanem Londonu ne najdeš ene bolj “eksotične” voljne ženske. Res pa je, da ti ne bo kar sama potrkala na vrata sobe na kampusu.

Od kdaj je rasizem ne bit s partnerjem druge rase – ampak razlog za to ni, da nočeš bit, ker druge rase preziraš, ampak pač tradicija, navade?
Nekdo je resno pobrkljal pojme, kaj rasizem sploh je.

“Ne moreš” .. je zapisano v šali.. pretirano (namenoma!)

Kot sem že v drugi temi, smo ljudje dokaj zbrični: Si “zbirčen”, če jih več zavrneš, kot sprejmeš?

Večina populacije (z izjemo fukfehtarjev in ostalih Mgtovčkov) je, predvidevam, več potencialnih spolnih partnerjev ZAVRNILA; kot sprejela.

Zavrnitev pa ni zgolj “količinska”, temveč tudi prostorska in kulturološka. To ne pomeni, da takšnih parov ni.. gre bolj za individualno opažanje, da sem očitno vseeno malce rasista in nacionalista.
Ne pomeni, da potrebujete biti tudi vi.

Avstrijska slovenka na Univerzi v Angliji je dala dol praktično vse temnopoltne študente.. smo imeli občutek, da hoče lastnoročno (in tudi z drugimi deli telesa) rešiti celo Afriko. Nimam pojma, kako je naredila tisti magisterij, ker pohota je kar žarela iz njenih oči.. bila je kot ultra zadeta ves čas.
Po drugi strani je Poljakinja (ultra verna!) se dajala dol zgolj in samo s poročenimi. Tistim, ki je še niso poznali, sem svetoval, da si naj hitro dajo “poročni prstan gor”. In je ratalo.
Ne za dolgo. Niso bili pa varni ne asistentje ne profesorji.
Jaz nisem imel prstana in nisem bil črn.. in sem obe preživel 🙂

Včasih, ko pomislim nazaj, so bile vse možne spolne, čudašek in fetišistične preference okoli v študentskem času.
Tipi so tekmovali, kdo jih bo več “osvojil”.. včasih v isti noči. Vnaprej so se ti pohvalili in se šli slinit po diskoteki.. Zanimivo, da ko so čisto bedno izviseli, jim samozavest ni nič padla. Mini Trumpi.

Na nek način so pa prav radodajke in radodajci najmanj izbirčni, rasistični in nacionalistični?
Pod pogojem, da se radodajke ozko ne specializirjo, kot omenjeno višje. Moški so itak bolj širokogrudni 🙂

De omnibus disputandum..

V smislu Foodie (oz. konkretno “Fukie”?)

De omnibus disputandum..

V smislu Foodie (oz. konkretno “Fukie”?)
[/quote]

Eno morjo “vse probat”, eni pa celo življenje filane paprike natepavajo 😉

To je zato, ker je pozabil navesti še tretjo ključno sestavino – (angleški) snobizem 😉 Ni vrag, da v etnično zelo pisanem Londonu ne najdeš ene bolj “eksotične” voljne ženske. Res pa je, da ti ne bo kar sama potrkala na vrata sobe na kampusu.
[/quote]
Šhit.. ja.. tudi snob sem!

Pa sem bil vedno lahko tako prelestno vzvišen nad angleškimi snobi.
Crap.. pa je šla še ena iluzija!

(Ni bil sicer London, je bilo pa vseeno dovolj “eksotike”.)

De omnibus disputandum..

Sem imela to srečo, da sem iz prve naletela na terno in mi ni bilo treba iskati naprej. Zdaj ali kaj zamujam ali ne, po izkušnjah prijateljic z vsega sveta manj ali več, niti ne bi rekla. Na koncu je vse ista pašta. Jesti je treba, če si zadovoljen z zrezkom, le joto ali s kaviarjem je pa spet nepomembno, ker važno je le, da je na koncu želodček poln.

Preproste stvari tako komplicirate, da glava boli. Pa še dež je…


Rasizem ni en sam, je veliko nivojev.

Sam sem pač žalosten, da sem spolno partnerski rasist (pa še uboge “slovenke” mi pri tem ne morejo pomgati, tudi če se s črno pasto za čevlje namažejo).. pa mi je Eurokrem, Suši, Enchilada, indijske pekočine, kitajsk hrana, francosko afnanje.. joga, tajči, origami.. itd.. kar všeč.

De omnibus disputandum..

To se sliši zelo depresivno. Našla eno liziko.. in potem nobenega bombončka, nobenega Kinder jajčka.. ne palačinke.. niti sendviča.

A je to o kakšnem ekstremističnem samostanu govora?
In je tisti “pravi” pribiti žid na steni?
(To zveni malce BDSM in še malce genocidno za povrh.)
[/quote]

Odvisno kako na te stvari gledaš… meni ni niti malo depresivno, ravno obratno. Počutim se srečno, zadovoljno in pomirjeno. Že vsa ta leta. Zakaj bi iskal nekaj novega, samo zato ker je drugačno, če si že zadovoljen s tem kar imaš? To najbolj zamerim proizvajalcem, ker končno najdem npr najboljši šampon za moje lase, oljr za telo, odtenek barve, … oni vržejo ven iz prodaje. Zakaj, če se dobro prodaja? Ne razumem. In potem iščem naprej in nikoli več ne najdem točno takega izdelka, ki mi je tako pisan na kožo. Res sem mnogim to zamerila. Nič ekstremističnega, lahko bi šla kadarkoli, celo 1x sem mislila, da sem našla nekaj, kar mi je bilo še bolj pisano na kožo… pa ni. Je bila samo zrlo podobna kopija originalu, zato me je zaslepilo za trenutek. 🙂
Jaz enostavno vem kaj hočem in ko enkrat to imam, zame je to to. Lizika, bombon, čokoladka…cuker je cuker.

Smo pa različni. Nič ni narobe v tvojem zapisu, raziskovanju, … komur paše.

Imam izkušnjo z enim Indijcem, ki me kar ni nehal in nehal spraševati in riniti vame, pa čeprav sem mu povedala, da se v tistem trenutku nimam časa pogovarjati z njim. Sem rasistična? Nisem, ker mislim, da je bil samo ta en tip zoprn (ob nepravem času), ne pa kar vsi Indijci po dolgem in počez.

Tudi mona ne sovražim, čeprav se na njem vsak dan kakšen najde, ki meni ali kakšnemu drugemu utruja tako dolgo, doklet se Etna ne odloči ali izbruhniti ali pa vklopiti ignor.

Toliko o tem, kaj je in kaj ni rasizem.


Šhit.. ja.. tudi snob sem!

Pa sem bil vedno lahko tako prelestno vzvišen nad angleškimi snobi.
Crap.. pa je šla še ena iluzija!

(Ni bil sicer London, je bilo pa vseeno dovolj “eksotike”.)
[/quote]

Angleška snobovska mladina je v 17., 18. stoletju hodila na t.i. Grand tour po Evropi, da je končno “spoznala svet”. Kdaj se torej vi odpravljate na vaš Fuuck Tour po svetu? Aja, korona, saj res. Vedno kaj pride vmes… No ja, imate pa vsaj na razpolago vso svojo domišljijo 😉

Je pač bolj „catchy“, če (zlasti v naslovu) omeni rasizem in nacionalizem (to ful pali na tem forumu), kot če bi npr. vprašal: „Ste v svojih seksualnih praksah bolj endo- ali eksogamni“? Se strinjam, da tu ne gre za pravi rasizem, ampak za podobno vprašanje kot npr. ali ste introverti ali ekstraverti? In morda med obojim lahko potegnemo tudi določeno vzporednico…

👏👏👏👏👏👏👏
Bravo Replika, centrirano do zadnjega milimetra.

Črnci izvajajo rasizem nad belci v Ameriki na vsakem koraku. Najbolj primer je zadnji film o James Bondu. Bel, šarmanten in zapeljiv moški lik, ki je tak že od leta 1962, nastopil je v 25 filmu. Zadnji še ni prišel v kino.

V 26. filmu bo James Bond črna ženska… videti je lezbijka, moški del, nič ženstvena in nič zapeljiva, vsaj na sliki ne. S kratkimi lasmi.

To je zame čisti rasizem. Ta ženska nikoli ne bi dobila vloge v filmu, če ne bi bila črna.

Glede na to, da imajo črnici najnižji povprečni IQ jo je najbrž vzela zato, ker je preveč neumna, da bi dojela kakšno napako je naredila.

To je pač sramota, če prevzameš moški lik zapeljivca… kot ženska.

Edina opcija, sprejemljiva bi bila, da bi ustvarili nov neodvisen film s črno agentko, kot npr. misija nemogoče in bournu…. Ne pa, da UKRADEŠ lik… Aja, sej res, to muslimani in komunisti obvladajo najbolj od vsega. Začnemo lahko kar pri Koranu, ki je le spremenjena kopija Bibljije, ki povozi Biblijo…. Isti kurrrrac tale črna ženska kot James Bond….

O ti rasistka! Da o temu,kolikokrat si se zihr obrnila prosti svojemu lastnemu narodu, sploh ne govorimo… 😉

Angleška snobovska mladina je v 17., 18. stoletju hodila na t.i. Grand tour po Evropi, da je končno “spoznala svet”. Kdaj se torej vi odpravljate na vaš Fuuck Tour po svetu? Aja, korona, saj res. Vedno kaj pride vmes… No ja, imate pa vsaj na razpolago vso svojo domišljijo 😉
[/quote]

Mah, ko mu paše, je v Švici, sicer pa v Sloveniji. Tako kot južna. Kao v CRO, dokler se ne izda. To so pač forumski nakladači, ko se zlažejo, ko začnejo klofat po tipkovnici,

Torej volkec, kje so meje med izbirčnostjo, nagnjenostjo k “degustiranju” in rasizmom?


Šhit.. ja.. tudi snob sem!

Pa sem bil vedno lahko tako prelestno vzvišen nad angleškimi snobi.
Crap.. pa je šla še ena iluzija!

(Ni bil sicer London, je bilo pa vseeno dovolj “eksotike”.)
[/quote]

Ja dobro jutro! 😉

Mene crnci spolno ne privlačijo, prav tako ne muslimani in moški svetlo blond lasmi.. Glede kakega lepega ameriškega staroselca oz indijanca bi pa premislila,seveda če bi bila samska in bi bila v zda:)

O ti rasistka! Da o temu,kolikokrat si se zihr obrnila prosti svojemu lastnemu narodu, sploh ne govorimo… 😉
[/quote]

Ne boš verjela, a obstajajo celo Slovenci, ki me (še) niso uspeli razjeziti. To so tisti, ki jih (še) ne poznam. :-DDD

New Report

Close