Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta vlada ni normalna

Ta vlada ni normalna

Ravn iz trgovine in vidim trgovko kako zavija police s tekstilom in ostalo nezivilsko ponudbo… resno vlada razlozite… ce grem zdaj v stacuno po kg sladkorja smem in ne to korona free, ce bi pa se spotima, ko sem ze tam vzela ene stumfe, dobim pa korono… zato se stumfi ne smejo prodajat zdaj s temi zascitnimi ukrepi… res krasno… ucinkovito hebanje talo gospodarstva in tud potrosnikov v glavo… to niso nobeni zascitni ukrepi proti virusu, to je golo zahebavanje naroda in unicevanje gospodarstva se dodatno brezveze… dam podporo trgovcem, da izstavijo zahtevke drzavi oz. bolje receno vebavim ministrom zaradi zmanjsane prodaje…

Ti nisi normalna!!

Ona je cist normalna, vlada ni!

Ce ti crkne stedilnik, hladilnik, pralni stroj v teh dneh, se lahko jebes.
Ce otrok preraste cevlje, ne mores kupit novih!
Pa ajde, otrok bo ze nekako 2 tedna, ampak tole ne bo trajalo le 2 tedna! Ko so nas marca zaorli, je trajalo mesec in pol! Zdaj je epidemioloska slika bistveno slabsa, tako da racunaj, da do novega leta ne bomo videli ‘belega dneva’!

nova
Uredništvo priporoča

to je vse kar premores kot argument gkede teme…??? dovolj zgovorno si vse povedal o sebi, ne o meni.

Če ampak res ČE ta korona kriza gre mimo, bodo ljudje zelo hitro pozabili na nesmiselne ukrepe.
In če se isti ljudje ponovno kandidirajo, velika je verjetnost, da zmagajo.
To je prava tragedija.

vsi, ki niste šli na volišča vam privoščim to vlado in upam da ste veseli. Jaz osebno se ne sekiram prav zelo

Ona je cist normalna, vlada ni!

Ce ti crkne stedilnik, hladilnik, pralni stroj v teh dneh, se lahko jebes.
Ce otrok preraste cevlje, ne mores kupit novih!
Pa ajde, otrok bo ze nekako 2 tedna, ampak tole ne bo trajalo le 2 tedna! Ko so nas marca zaorli, je trajalo mesec in pol! Zdaj je epidemioloska slika bistveno slabsa, tako da racunaj, da do novega leta ne bomo videli ‘belega dneva’!
[/quote]

Servis pralnega stroja je nujna zadeva, to lahko daš popravit. Ali pa kupiš novega v spletni trgovini.

Eeejjjj, ustavite konjeee….
Hofer, Lidl….so z umikom neživilskih izdelkov s polic v ponedeljek žrtve nakupovalnih centrov in cvetličarn, ki so kot mali otroci užaljeno s prstom kazali Ane, mi moramo biti zaprti, oni pa lahko prodajajo tekstil, obutev, rože….

Če ampak res ČE ta korona kriza gre mimo, bodo ljudje zelo hitro pozabili na nesmiselne ukrepe.
In če se isti ljudje ponovno kandidirajo, velika je verjetnost, da zmagajo.
To je prava tragedija.
[/quote]

mislim da tokrat ni tega strahu, ker so prevec mocno udarili s temi nesmisli po vseh nas, ljudem bo to trajno ostalo v spominu po posledicah , ki jih to pusca, sploh glede sluzbe in zdravstva. Obstaja zal en krog obsedenih mentalnih skedilcev teh bedakov na oblasti, in ti jih bodo itak vedno volili, samo jih ni dovolj, da bi ta obsedebec se jdaj sestavilvlado. oa naj poudarim, da nisem levicarka, ne desnicarka, sem tam zlata sredina po prepričanju, bolj desna sredina ampak po prepricanju in vrednotah, ki sodijo v desno sredino to je zame socialni kapitalizem. .. takih strank pri nas v politicnem prostoru ni, ki bi to zagovarjale csaj vidnih ne v parlamentu zaenkrat… torej ne podpiram levicarjev, ampak tole kar ti desni pocno je pa se hujse od vseh grozot..in ti ljudje ne smejo vec na oblast. to bo ostalo se kako v spominu vseh nas… je pa tudi res, cetudi bi avtokrat jj se kdaj dobil najvec na volitvah od svojih zaslepljenih volivcev, vlade ne bo mogel sestaviti, to sem 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricana

Evropski parlament (EP) je ta teden na zasedanju s 496 glasovi za, 138 glasovi proti ter 49 vzdržanimi glasovi potrdil resolucijo, v kateri je opozoril na nevarnost zlorabe izrednih vladnih pooblastil pri ukrepih ob pandemiji covida-19.
📷 Kot so poudarili evroposlanci, vlade izrednih pooblastil ne bi smele zlorabljati za sprejemanje zakonodaje, ki ni povezana s ciljem obvladovanja izrednih zdravstvenih razmer.
📷 Iz EP so vladam sporočili, da morajo biti izredni ukrepi nujni, sorazmerni ter časovno omejeni, ker vplivajo na demokracijo, pravno državo in temeljne pravice. Prav zato morajo biti tudi podvrženi demokratičnemu nadzoru.

vir: Finance

Ma vsaj Hofer bi se lahko na splet ksidal no. Prav tako tisti ki zdaj pi.zdijo ker so jih zaprli. Če pa res umikajo tekstil iz prodaje so pa budale, saj to ni njihova primarna roba, furali bi svoje dalje, saj jim najbrž noben ni ukazal da morajo to umaknit, ali pač?

Dajte butalci, malo si preberite, kako bo Avstrija v torek tudi vse zaprla, imeli pa bodo prepoved gibanja ves dan, prav tako tudi drugod po svetu. Samo jamrate in sitnarite, ukreoe pa imamo ravno zaradi takih, kot ste vi, ker se ne drzite ukrepov, se druzite in ne nosite mask, potem so pa vsi drugi krivi, da ste vi tako zelo prikrajšani.

Provociraš?

Ti si preberi nad čem se avtorica pritožuje. Nad brezveznim pokrivanjem štumfov v Hoferju!!?? Bolj debilnega ukrepa pa še nisem videla. Ministri so se nažurali, naplavali, sedaj pa udri po trgovkah. Njim je vseeno ker imajo vsak dan okusno kuhano hrano na Brdu in verjetno nadure. Trgovka v Hofru nadur sigurno nima.

kaj zdej mamo to maščevanje in tozarjenje in ukrepe zarad tega, al so ukrepi zarad korone? to je to kar eu prav opozarja, ukrepi morajo bit sorazmerni… in ti pri nas nikakor niso… ne mores ti prepovedat nekaj prodajat zarad mascevanja in tozarjenja… vsem zaprtim bi vlada morala dati tudi odskodnino… to tako je… ne mores si kar tako izmisljevati in zapirati, ker si pac minister in si lahko izmislis… zato ker v trgovini ne mores kupit stumfov ne bo nic manj obolelih v bolnici in tudi korona se ne bo zato nic manj prenasala.

sem si prevrala, mi imamo ze zdaj hujse prepovedi gibanja cez dan kot jih bodo oni sele dobili, mi to trpimo v hujsi obliki ze sedaj… tako da oladi… razlozi kaj bo prepoved prodaje stumfov v sparu, hoferju, itd pripomogla k manj obolelim in k manj sirhenja korone, da je to zdaj tako nujen zaostritveni ukrep?

Pralnega praška tudi ne bo za dobiti ?
Še v stari Jugi ni bilo takšne krize.
Zdaj smo končno komunistična država. Pa smo se le načakali.
Saj so nas v šoli učili, da je socializem le prehodno obdobje. Cilj in najbolj razvit sistem pa je komunistični.
Hvala jajotu in sledilcem za dosego nirvane.

Take vlade nikomur ne privoščim.

Take vlade nikomur ne privoščim.
[/quote]

Jo zlasti v tem času sami preveč potrebujemo.

Jo zlasti v tem času sami preveč potrebujemo.
[/quote]
Če si nagnjeno k samomorilnosti.


Sorci, sranje ni zaradi nekaj antimaskerjev ampak zaradi 70posto populacije, ki si rok ne umiva. Vse so že poskusili pa ne deluje torej je hakelj v temu, kjer folk že tako štrajka. V trgovini pa se vedno vidis pipace samopostreznega kruha, res da pridno z masko na obrazu. In tak je širil okužbo dalje ne pa redki brez maske.. današnji sprehod skozi veliko mesto- vsi ki sem jih videla so imeli masko gor, tudi cez nos. Tak da nehite že zavajati, da so antimaskerji krivi, so namreč kar antiumivalci rok. In tako bo dokler ne bodo vsi upoštevali osnove higiene, torej v nedogled. Kdo je sedaj sebičen?

Servis pralnega stroja je nujna zadeva, to lahko daš popravit. Ali pa kupiš novega v spletni trgovini.
[/quote]

Ko crkne, grem v BB v BTC, tam dela ena fejst zenska, ki ti 1.super svetuje in 2.kupim izdelek, ki ga lahko takoj odpeljem!
Preko spleta pa traja, evo, ravno zdaj je kolegica narocila in bo v enem tednu, ce bo!

Madona komplicirate…

Verjetno gre za pritožbe v smislu nepoštene prodajne prednosti – glede na zaprte trgovine s tekstilom.

Neposteno je samo do nas drzavljanov!


Sorci, sranje ni zaradi nekaj antimaskerjev ampak zaradi 70posto populacije, ki si rok ne umiva. Vse so že poskusili pa ne deluje torej je hakelj v temu, kjer folk že tako štrajka. V trgovini pa se vedno vidis pipace samopostreznega kruha, res da pridno z masko na obrazu. In tak je širil okužbo dalje ne pa redki brez maske.. današnji sprehod skozi veliko mesto- vsi ki sem jih videla so imeli masko gor, tudi cez nos. Tak da nehite že zavajati, da so antimaskerji krivi, so namreč kar antiumivalci rok. In tako bo dokler ne bodo vsi upoštevali osnove higiene, torej v nedogled. Kdo je sedaj sebičen?
[/quote]

Sem že večkrat napisal da naj folk začne iskat napake pri sebi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close