Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevarane ženske boste vedno znova prevarane

Prevarane ženske boste vedno znova prevarane

Priznam, svojo sem varal. Ona ve za par primerov, če bi vedla koliko je bilo tega, mi verjetno ne bi niti verjela. Tudi njen bivši jo je varal mi je povedala. In vem tudi da jo bo tudi vsak naslednji. Ona je tako zelo dolgočasna v postelji, da ne prostane drugega kot si poiskat še kaj za zraven. Tako je, to si zapomnite. Ne trdim da je to prav, trdim da je to posledica. Samo malo v razmislek ženskam ki so prevarane, da kaj spremenijo če želijo, da se to ne ponavlja.

Pijavka.

V bistvu je še ni ta pravi dobil v roke, da bi v njej prižgal ogenj. Imaš moške, ki s svojo strastnostjo tudi mrliča zbudi. Res je, spremeniti se bo morala. Svetovala bi ji, naj išče drugo mnenje toliko časa, dokler ne bo naletela na pozitivno. Postati mora sebična, bolj kot ti, se bolj cenit, da bo znala ločit zrno od plevela. Begajočega lulčka pa tako našutirat, kot Ronaldo našutira žogo.

V bistvu je še ni ta pravi dobil v roke, da bi v njej prižgal ogenj. Imaš moške, ki s svojo strastnostjo tudi mrliča zbudi. Res je, spremeniti se bo morala. Svetovala bi ji, naj išče drugo mnenje toliko časa, dokler ne bo naletela na pozitivno. Postati mora sebična, bolj kot ti, se bolj cenit, da bo znala ločit zrno od plevela. Begajočega lulčka pa tako našutirat, kot Ronaldo našutira žogo.
[/quote]

bolje, da druge dolgočasi…

bolje, da druge dolgočasi…
[/quote]

Pri vsaki ima dva bonusa, potem se ga pa losajo. A on misli kakšen lover je. Takšni so močni v jeziku, ko pa je treba nastopit, je pa bolj švoh predstava. Zato pa zamenja tolikokrat občinstvo.

Če je dolgočasna zakaj si vztrajal z njo in jo varal.?Pustil bi jo hitro po ugotovitvi, da sta spolno nekompatibilna in bil svoboden kot ptiček na veji, ne bi bilo treba nič varat, lagat in mutit. Tega res ne razumem.

Pri vsaki ima dva bonusa, potem se ga pa losajo. A on misli kakšen lover je. Takšni so močni v jeziku, ko pa je treba nastopit, je pa bolj švoh predstava. Zato pa zamenja tolikokrat občinstvo.
[/quote]

Največkrat taki sploh ne zmorejo, pa je kriva ženska 🙂

Taki kot ti so ponavadi gobcni in pogumni na netu, v reali pa razocaranje. Koga druzga ti farbej

Berem replike.. Da je zenska lahko slaba v postli? Zenskam nezamisljivo! Pa vas je vecina v tej kategoriji. Zanimive ste kot nova igracka. To pa je tudi vse. Vem, vem, tega ne zmorete slisat. Vas problem.

Pri vsaki ima dva bonusa, potem se ga pa losajo. A on misli kakšen lover je. Takšni so močni v jeziku, ko pa je treba nastopit, je pa bolj švoh predstava. Zato pa zamenja tolikokrat občinstvo.
[/quote]

Ubistvu bolj to da je slab ljubimec in ga vsaka zbrca ven to je. Sam avtor težko prizna zakaj jih je mogu on tok zamenjat. Zgodba je obratna, njim on ni pasal ker jih ne zna zadovoljit. Ker če bi znal bi ga že hotla ena obdržat.

Logična anomalija: Če nekdo vedno vara, potem bi sebe najbolj prevaral s tem, da bi bil zvest.

De omnibus disputandum..

Babnica če nima interesa biti potešena ji ni pomoči še posebej če leži kot hlod v postelji.
Raje jo varam z drkanjem kot da jo natepavam .

Spominjaš me na opico, ki je ravnokar priplezala z drevesa.Pa saj ne veš zakaj, a ne? Še nisi slišal, da če v zvezi ni v redu – zaključiš in začneš novo? A tega ti tvoji starši niso povedali? Če bi bil moj sin, bi ti že zdavnaj dala dve okrog kepe!

Moški vedno s prstom kažete na druge. Nekdo drug je krivec… in to so navadno okoliščine, drugi ljudje, alkohol, žena, ni da ni. Taki, ki v sebi ne vidijo napak, ostanejo idiottii do konca življenja. Bi rad videl mojega bivšega, ki me je varal? Sedaj, ko je star? Živi sam, bolan, zapit, brez zob in živa duša ga ne pogleda več. Tako se zgodi kurbirjem, ki krivdo vedno na druge valite.👍

Človek bi razumel, da nista spolno kompatibilna in si si našel drugačno partnerko. Stalno menjavanje pa kaže, da gre za tvoj čustven problem in problem tistih, ki so s tabo v kratkotrajnih aferah. Partnerka je tu samo izgovor.

Kaj je avtorček, nisi več tako “pogumen” ko so se komentarji proti tebi obrnili a. Se strinjam z večino, problem je v TEBI, začni jih reševat, dokler imaš še čas, če ne boš na koncu zapuščeni stari luzer

Jaz avtorja čisto razumem.

Recimo nek moški najde žensko s katero seks ne štima. Ampak ženska pa dobro kuha, čisti, pere, lika, rojeva in skrbi za otroke. Torej je pametno ostati pri njej, ker je koristna.
Za seks si pa dobiš drugo. Namreč so tudi ženske, ki nočejo otrok, ki niso pripravljene likat dedcu in mu gate prat. Bi pa rade uživale. In zakaj ne?
Pa so vsi trije zadovoljni. Možakar ima doma vse oprano, sit je, zlikano, še otroke je naredil. Seks, druženje, užitke pa dobi pri drugi ženski. Ta druga ženska pa tudi dobi, kar hoče pa dedec pride k njej sit, opran, dišeč. Ko se ga naveliča, gre umazan, lačen k ženi.
Žena pa tudi zadovoljna, ker je pač poročena in se tako počuti nekaj vredno.

A moški pri 30+ pa si niste sposobni sami svoje usrane gate oprat??? Taki moški ki varate niste vredni nič. Eni slabiči z neurejenim podstrešjem. Če vidiš da veza ne štima, pejdi narazen, pa pol fu ke j koker hočeš drugje, zarad mene si lahko moška ku r ba. To je to ker moški razmišljate s spodnjo glavo, ne znate se pogovort da bi rešli problem .. Pol se pa sprašujete zakaj je tolko nasilja, umorov, ja le zakaj… Če bi pa ženska svojega moškega varala, bi jo pa takoj na vislice dali, spet dvojna merila.

Moja je odlična žena, urejena, lepa, pridna. Dobro kuha, skrbi za vse nas, odlična mamica….. je pa stara 34… Men pa pač sede, kakšna mlada za porivat vsake tolk, tam 20. Ne vidim, kje je tu težava… Pač je drugač, mlado napeto telo, ki še ni rodilo… tesna muca, čvrste male joškice…. in mladih, ki se dajejo dol za par evrov ne manjka….gre pa zgolj za f u k, tko da ne smatran tega kot varanje…

Čak da pride v 40 ta, ko se babam v teh letih zrola. Bo prešaltala na mularijo s trdimi mladimi tiči. Jbga, mladi klinac je bolj trd in je drugače. Zgonila se bo za vse nazaj. :)) Sam pol ne obsojat.

Dejansko je takih primerov veliko. Na fb pa happy family.

Priznaj tudi, da si v postelji pol deda, ker drugače bi jo znal zbuditi. Tudi ti iščeš samo take, ki namesto tebe opravijo delo.

Ona je dolgočasna v postelji, ti pa se bojiš biti sam. Noben od vaju ni popoln, razlika je le v tem, da si ti prekršil dogovor in da nimaš ne samospoštovanja, ne spoštovanja do drugih, ne načel.

Uf, ko bi tudi moški vedeli, da niso tako super v postelji pa, da nimajo tako velikega kolega kot si mislijo, jih je žal tudi več kot polovica, če ne 3/4 pa jih ženske še vseeno prenašajo doma, če pa ne so pa tako že poiskale boljšega.

Čakaj… Če je bila tako dolgočasna in je, kaj te je na njej sploh pritegnilo in zakaj si sploh bil z njo? Očitno tako dolgočasna spet ni, da se ne bi pojavila na tvojem radarju.

Da ti vrnem kontra.
Varalice boste vedno varalice 🙂
Pri sebi zdraviš neke komplekse, bogve kdo jih razume… očitno brez uspeha.
Ubog si na duši 🙂

New Report

Close