Koronavirus

LudiD je delil ta video zdaj ga še jaz ti se pa vprašaj pri času 28.07min (prosim te)

Default avatar
LudiD je napisal/a:
Kaj misliš, je tvoje telo, kot lik,kot oblika, struktura njega čisti nenaključni slučaj in nima nekega pomena in odgovora ali je vse zelo precizno določeno?
Default avatar
Verjetno je vse tak kak mora bit, sej pravi da je precizno določeno. Kot telo, kot lik, kot oblika čisti nenaključni slučaj in nima pomena in odgovora.
Default avatar
LudiD je napisal/a:
Tale tvoj zapis se nekako zdaj "krega" sam s seboj, a opaziš?
Default avatar
Ja to je dejstvo. Ti odgovori so skriti, sej pravi tu nekje so.
Default avatar
LudiD je napisal/a:
Ja pri sebi jih imamo ves čas. Zato lahko iščeš in iščeš pa ne najdeš. Kot tisti primer ko iščeš, ključe ali očala, morda denarnico, svinčnik,...pa potem opaziš, da že ves čas iskanja to kar iščeš v roki držiš ali pa imaš na glavi.
Default avatar
Danes grem vun iz avte in se pogovarjam z mojo prek mobitela, in hodim, pridem do hiše skoraj in začnem iskat mobitel med pogovorom z mojo.. 100 krat se mi je že zgodilo da iščem očala, pa na glavi sem ih imel.
Default avatar
Glejte, cepiva so nabavl samo za 60% ljudi, če ga bodo sploh tok dobil. Potem je še fora, če bo 60% sploh dovolj za precepljenost.
Strašljivo je, da se folk ne bi sploh želel cepit, potem smo lahko v teh faking lockdownih forever. A si vi to sploh predstavljate?
Default avatar
Nič se nisi napisal o spirali.
Apsolutno je vse precizno določeno že vnaprej ,zato pa imamo dnk,vsak je edinstven,to zagotovo ni naključje,ima namen,...
Default avatar
Kje lahk je napisal/a:
Če ni bilo dovolj zanimanja.
Prav imate, ni brez poante.
Hvala
Default avatar
Čist enostavno je glede cepiva. Kreatori problema so isti kateri kontrolirajo denar.
Stiskal bojo do maximuma. Sej se vidi kak delajo. Socijalni inženjering. Po laički, mic po mic. Prvo maske. Tu ste večina padli na testu. Če nebi to sprejeli, bi se takoj vse ustavilo. Še vedno se lahko, je "jajca" je treba imeti.
Toliko časa nas bodo "dr-kal", depresija bo vedno vvečja, samoumori, umori in nasilje se bo stopnjevalo. Vedno več ljudi bo brez služb. Ma ne sekirajte se rešitev prihaja, univerzalno temeljni dohodek. Pa še marsikaj zraven, le če se cepite. Jaz ne bom, raje umrem, če me kdo gre silit ubijem njega in sebe. Simp as pasulj. ZBUDITE SE
Default avatar
Darwin je napisal/a:
mene zelo zanima,bi morda naredil izjemo,kljub temu napisal?
Hvala!Modrsti ni nikoli dovolj.
Default avatar
Kje lahk je napisal/a:
Ali imate spirale na sebi?
Default avatar
Darwin je napisal/a:
ah verjetno imam kje kašno,v sebi,tisto,ki me označuje ,da sem in kar sem.
Default avatar
Kje lahk je napisal/a:
Najbolj vidne in znane imate na dlani, prstih, na podplatih in na glavi. Je res ali ni?
Default avatar
Darwin je napisal/a:
ja res je.Na glavi so vrticaste,na vrhu.
Default avatar
Kje lahk je napisal/a:
Vrtinec je vorteks to je spirala ki jo imamo vsi.
Imate tudi ljudem najbolj znane prstne odtise te "uporabljajo" tudi drugi (kriminalisti), da potrdijo individualno osebo, je res?
Default avatar
Darwin je napisal/a:
ja res je.