Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdaj sprašujete kako bi bilo življenje z drugim partnerjem ali partnerko?

Se kdaj sprašujete kako bi bilo življenje z drugim partnerjem ali partnerko?

Jaz sem svojo sedaj bivšo ženo spoznal in se hitro zaljubil. Zdela se mi je popolna. Prijatelji so me sicer opozarjali, da jim ni najbolj všeč, da je precej omejena, nedorasla. Le kdo bi si mislil, da se mi bo po le nekaj letih tako zelo uprla, da je tudi pogledat ali poslušat ne morem več. Zaljubljenost res mine in pol imaš to, kar pač imaš. V mojem primeru mi je ostala ženska, s katero se nisem imel o čemu za pogovarjat. Šcasoma mi tudi fizično enostavno več ni bila privlačna ceprav se ni spremenila, niti postarala. Enostavno se mi je uprla do te mere da sem jo dostikrat zavrnil ko je hotela seks. Ko sem začel razmišljat o tem, kako bo čež eno, dve ali 5 let, me je kar zmrazilo. Takrat sem se zavedal, da je ločitev edina rešitev teh muk.

Pišem pravzaprav zaradi tega, kr je tukaj dosti tem o temu in je splošno mnenje, da je boljše ostati skupaj. Jaz vem, da ne bi več dolgo zdržal. Partner(ka) se ti lahko do takšne mere zameri, da enostavno ne moreš več. Pravilno sem se odločil, da sem se ločil in karkoli bo, bo boljše od te muke.

Če nimata otrok , pa sam pri sebi razčisti kako naprej, ker če si boš spet drugo našel bo isto al pa slabše. Bodi sam vsaj par let.

https://youtu.be/f39YlePUu3E


Prav je, da si počakal, da se ti zameri do konca, tako ne boš odločitve nikoli obžaloval. Če je že bilo tako hudo in nevzdržno, saj nisi imel druge možnosti. Sklepam da je problem bil verjetno že od začetka, ker si se le zatreskal, se pa nisi poglobil v to kdo ona sploh je in si šele kasneje ugotovil, da nista kompatibilna. Se zgodi. Ne vem le, zakaj si tako pohitel s poroko, saj bi lahko tudi neporočena živela dolgo, da se bolje spoznata.. kam se vam vsem tako mudi?

Razumem kaj se je zgodilo. Tudi sam sem bil zaljubljen do te mere, da nisem videl, da imam popolnoma nesposobno, leno, vase zagledano in pravzaprav zelo neumno bitje poleg sebe. Na mojo žalost imam z njo celo otroka. Nekatere ženske so pač takšne, prav tako seveda tudi moški, da ne bo nesporazuma. Hvala bogu, da sem se ločil in imam sedaj normalno žensko ob sebi. Vidim pa, zaradi stikov, ki jih pač moram imeti z njo zaradi otroka, kakšno ima ona družbo. Njena družba je seveda njej primerna in s tem ni nič narobe. Narobe je samo to, da je ona nekoč bila moja družba. Tega me je odkrito povedano sram, resnično sram. Je pa takšnih osebkov vedno več, nedorasli otroci, ki živijo v odraslem telesu.

Čestitam ti pa za tvojo odločitev!

Se popolnoma strinjam, samo da je takih ženskih osebkov, kot je bila tvoja bivša pri nas že 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, saj so lene, vase zagledane babe samovšečne, da jih noben normalen moški več ne prebavlja.. K sreči jim je še karantena zaprla lokale za kofetkanje, frizeraje in močno omejila obiske ostalih ličarskih delavnic….

normalno žensko ob sebi, kako bi jo opisal, kaj ima ta kar prva nima. In ali je mlajša od prve?

normalno žensko ob sebi, kako bi jo opisal, kaj ima ta kar prva nima. In ali je mlajša od prve?
[/quote]

normalno žensko ob sebi, kako bi jo opisal, kaj ima ta kar prva nima. In ali je mlajša od prve?
[/quote]
Ni mlajša, zanimivo je kar isti letnik. Kaj ima kar prva ni imela? Razgledanost, pamet in delovne navade, da skrajšam seznam.


Ni mlajša, zanimivo je kar isti letnik. Kaj ima kar prva ni imela? Razgledanost, pamet in delovne navade, da skrajšam seznam.
[/quote]

pa si potreboval, da si jo našel eno tako pametno in razgledano? In ali imata kaj otrok z bivšo

pa si potreboval, da si jo našel eno tako pametno in razgledano? In ali imata kaj otrok z bivšo
[/quote]

tudi ti nisi med najbolj pametnimi, če nisi sposobno razumet napisanega v nekaj vrsticah…

tudi ti nisi med najbolj pametnimi, če nisi sposobno razumet napisanega v nekaj vrsticah…
[/quote]

Ja sorry no, sem spregledala prvo sporočilo in prebrala le zadnje.. ni treba takoj žaliti.

Zanima me koliko časa si potreboval, da si našel drugo?

Ja se sprašujem. Sem v napačnem zakonu in je moja krivda, ker sem ji podlegel.

Te razumem in vem kako izgleda. A kaj češ, tudi to je življenje.

Te razumem in vem kako izgleda. A kaj češ, tudi to je življenje.
[/quote]

Ne ni življenje. Je matranje sebe in drugih. Jaz delam na tem, da se kmalu ločim. Drugo stanovanje imam že najeto, zdaj še zbiram dokumentacijo. V roku meseca bom free.

Prvič: ne, ni boljše ostati skupaj kot se raziti, če zveza ni v redu.
Drugič: nesmiselno je razmišljati, kakšno bi bilo življenje z drugim, če je življenje s trenutnim v redu.

Ne moreš verjet kako ste zaposleni na zavodu Med Over brihtni.

Saj sem šel sam če vse to. Prvo obletnico osnovne in srednje mi je odprla oči.
Večina je jokala kaksne imajo partnerje. Seveda ko so kakšnega popile, potem povedo da so še tega komaj dobile, razlogi različni bile že 30+, izbirčne ,prvi ki je uletel po koncu dolgoletne veze.
Nekak dobil občutek da so z njimi samo da jim je naredil otroka sedaj pa nevejo kaj bi.
Tadruga je da potem uletijo ločenke in razlagajo kako jim je fajn, ala itroc pri mozu za vikend jaz pa z novim…pa nov avto da se vidi raskoš.
V resnic pa zapite in si nr priznajo kako so zasrale v zakonu. Seveda se tega drugim ne pove in potem še druge dobijo idejo o ločitvi.

Nauk če tebi ni bo to ona videla in bodi ti tisti ki se ločiš ker če ona začne …

Ne ni življenje. Je matranje sebe in drugih. Jaz delam na tem, da se kmalu ločim. Drugo stanovanje imam že najeto, zdaj še zbiram dokumentacijo. V roku meseca bom free.
[/quote]

Če si se tako odločil, srečno na novi poti.

Realen moški se ne more tako zaljubiti, da ne vidi takoj na začetku razmerja oz. intime felerje na ženski in predvidi svojo bodočnost z njo, da ne bi vedel, kakšen karakter je ta ženska v svoji globoki notranjosti, ker preprosto ni te maske, da človek skrije svoj pravi karakter, pa ni važno al je ženska al moški. Seveda more bit tudi sam samokritičen do sebe in se postaviti na pravo mesto v vseh pogledih do ljudi, ki so v njegovi bližini.

Če nista več za skupaj – potem nista.Življenje imaš eno samo in živeti moraš tako, da ti je optimalno dobro.Zato si se čisto prav odločil.Če ni za bit, je za it….

Se popolnoma strinjam, samo da je takih ženskih osebkov, kot je bila tvoja bivša pri nas že 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, saj so lene, vase zagledane babe samovšečne, da jih noben normalen moški več ne prebavlja.. K sreči jim je še karantena zaprla lokale za kofetkanje, frizeraje in močno omejila obiske ostalih ličarskih delavnic….
[/quote]

Ne šimfaj žensk.
Vsi imamo napake.
Tudi ti.
Bogve kje puščaš štunfe, prdiš, piješ pivo, ležiš na kavču in misliš, da si najpametnejši v bajti.
Takih je pri nas 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških.Nesposobnih za dom in družino.
Tako da…vsak naj pomete najprej še pred svojim pragom in si dobi tako, ki jo lahko še prenaša.


Najbolje je zamenjati najmanj na sedem let!

V 30 letih nikoli nisem pomislil na menjavo.
Moja žena je od prvega dne prečudovita.

To je nekaj najlepšega kar sem na tem monu prebrala! Bravo. Uživajta še naprej

Pri meni ni dolgo trajalo, po razhodu sem ostal s tisto iz drugega zmenka. Rekel bi 10 dni

New Report

Close