Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek po besedah epidemiologinje decembra, ko bo začela gripa, sploh ne bodo testirali hospitaliziranih, ali bo šlo za gripo a

po besedah epidemiologinje decembra, ko bo začela gripa, sploh ne bodo testirali hospitaliziranih, ali bo šlo za gripo a

Danes sem poslušala po radiu Center, in je Irena Grmek Košnikova, epidemiologinja, rekla,da v decembru bo bolnik prišel v bolnico, pa ga ne bodo več testirali ali ima gripo ali kovid, zato naj se cepimo proti gripi (cepiva itak ni več). ??? Kaj hoče povedat? V časopisih sem samo to našla:

“Zaradi gripe bo tretji val »zelo zagoneten,« saj ne bomo vedeli, ali ima bolnik gripo ali covid-19, je pojasnila ter poudarila, da bo pri tem zelo pomembno tudi cepljenje proti gripi.”

Torej hoče povedat, da ne bodo več testirali decembra? Prideš bolan in te ruknejo, kamor pač je. Ali bodo torej nehali uporabljati skafandre ali pa bodo skafandri tudi za gripozne? Ali te bodo torej ruknili v sobo s kovidnim, čeprav si samo gripozen, in potem fašeš od njega še kovid? In obratno? WTF to pomeni?

še samo ne vejo kaj govorijo. ne se sekirat. nekak bo že.

Pomeni, da rada ustvarja paniko med naivnim folkom.

po moje bo tako, da decembra res ne bodo več testirali, zmanjkalo keša za teste, ki jih itak predrago kupujejo, pri novih hitrih testih so se pa zafrknili, ker jih že ni več, ker so prepozno naročali. Že zdaj zmanjšujejo, samo res hudo bolne testirajo, potem pa sploh ne bodo več, si bodo že kaj izmislili, da nima smisla. In ko se bo gripoznemu nacepil še kovid, ni šans, da preživi. Kar počakajte, pozimi bo body count.

Eno je, če bi samo govorila, da kakšen hud naval bo v bolnice v 3. valu, drugo pa je, da pove,da se več ne bo testiralo hospitaliziranih. V prvem primeru zganja paniko, v drugem primeru pa ji je po moje zletelo iz ust in je po pomoti priznala, da takrat ne načrtujejo več testiranj.


mal se zazna upad šštevilk, pa so že začeli z novim staršenjem, paničarjenjem….kot da so plačani od tega kako strašijo folk , kako ga non stop v grozi držijo in strahu kaj bo. odpoved bi ji dala takoj prav zaradi takega ravnanja, namenskega strašenja ljudi vnaprej. pika dovolj je tega bilo.
pa naj se raj sami pripravijo,da tretjega vala sploh ne bo – to je njihova odgovornost in naj naredij9o sistem tako,da bomo lahko s tem virusom živeli kot družba kot živimo z ostalimi, ne pa non stop paniko in strah zganjat.
ker tole že tak zgleda -dragi slovenci jaz imam moč – in vam povem še odprli vas nismo po drugem valu, ne boste zaživeli mirno, ker jaz sem tukaj da vas vnaprej že strašim, jaz sem tukaj epidemiologinja da tukaj poskrbim,da boste v konstantnem strahu, stresu in skrbim, mi epidemiologi ne bomo dovolili, da bo tega kdaj konec… če že mislite,da boste malo zadihali in si odpočili od strahu – ne boste… jaz zdaj za to poskrbim… naj vas bo strah že vnaprej kaj vam bomo delali decembra, kako se bomo znašali nad vas. Točno tako zgleda njeno blebetanje danes.

Če bodo ukrepi zalegi pri covidu, bodo pri gripi še bolj. Po tej logiki gripe sploh ne more več bit.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

govori o tretjem valu, torej po sproščanju sedanjih ukrepov, haloooo
A misliš, da bodo ukrepi do novega leta? Z umetnim zniževanjem številk, ker so pač nehali množično testirat, zdaj slepijo narod, da številke padajo (čeprav raste št. hospitaliziranih), zato, da bo do lahko za en mesec spet vse odprli, potem bo seveda spet jovo na novo, kovid in gripa

govori o tretjem valu, torej po sproščanju sedanjih ukrepov, haloooo
A misliš, da bodo ukrepi do novega leta? Z umetnim zniževanjem številk, ker so pač nehali množično testirat, zdaj slepijo narod, da številke padajo (čeprav raste št. hospitaliziranih), zato, da bo do lahko za en mesec spet vse odprli, potem bo seveda spet jovo na novo, kovid in gripa
[/quote]
Kje pa, jajo bo virus zradiral, potem bo sledil zmagoslavni prelet avionov ali sprehod tankov, ali karkoli že.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

govori o tretjem valu, torej po sproščanju sedanjih ukrepov, haloooo
A misliš, da bodo ukrepi do novega leta? Z umetnim zniževanjem številk, ker so pač nehali množično testirat, zdaj slepijo narod, da številke padajo (čeprav raste št. hospitaliziranih), zato, da bo do lahko za en mesec spet vse odprli, potem bo seveda spet jovo na novo, kovid in gripa
[/quote]
Na Švedskem je vse odprto – imeli so 9 mrtvih 01.11. . Jim je pač bilo že od začetka jasno, da gre za bolezen, ki se prenaša kot gripa, poteka kot gripa in da bo pomagala samo prekuženost…
Naša “stroka” pa nam je skuhala 2. val, in zagotovilo, da mu bo sledil tudi 3. in 4. in n+1 val vse do poletja. Vmes pa bo pocrkalo gospodarsvo, razen seveda našega čudovitega JS…

A boste ovce že končno dojele, da nas nategujejo kot njim paše. Koliko nesmiselnih izjav, dejanj bo potrebno, da se zbudite iz sanj?


Prav imaš, kdor ne bo umrl, bo preživel.

Me veseli, da poslušate in tudi slišite … morda bo počasi še kdo dojel, kakšen nateg je tole .. Pa vsi tisti, ki mislite, da ne moreš več zbolet za gripo, če si cepljen … Iz svojih izkušenj povem, da sem pred leti po cepljenju zbolela za gripo in je bila mnogo hujša kot običajno.
Ampak sedaj bo prikladno kriv … vesekaterivirus

New Report

Close