Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sean Connery je tudi umrl

Sean Connery je tudi umrl

Najboljši James Bond ever!

JB filmi mi nikol niso bili všeč, ampak SC je bil res šarmanten dec in tudi drugače ni bil kar tako. Enkrat mu je prišel na snemanje grozit en mafijozo s pištolo, pa ga je razorožil, to zgodbo malo ljudi pozna:

https://www.thevintagenews.com/2017/07/07/lana-turners-gangster-boyfriend-pulled-a-gun-on-sean-connery-it-didnt-end-well/

Naj počiva v miru.

Edini James Bond.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain
nova
Uredništvo priporoča

Meni tudi filmi JB 007 niso nikoli preveč sedli. Od vseh igralcev agenta 007 je bil Connery daleč najboljši. Odličen igralec, dobro je izgledal (vsaj takrat).
Njegovi filmi so v glavnem vsi izjemno dobri.

A je tudi za njegovo smrt kriva ta vlada?

Vpras podrepnika kocina, sigurno je kovid, dedka seana je okuzil vnuk, hodeca bioloska bomba kot imenujete otroke kovid bedaki

Mislis, cudn da ni korona posredi, ja, seveda se umira – mogoce zaradi castitljive starosti. Kot nekdaj, ni smrt nic novega, le ‘korona histeriki’ travmirate in dnevno stejete umrle, ki so svoje zivljenje doziveli in umrli visoke starosti ….

Ko Velikega Janeza ne bo več, bo vse bolje. Za vse.

Definitivno. Čeprav si ga bom zapolnil bolj po vlogah, ki jih je igral kasneje. Tudi nekatere stranske vloge. V filmih kot so Indiana Jones, Highlander ali pa po vlogi v filmu Hunt for Red October…
Odšla je igralska legenda… RIP.

https://www.youtube.com/watch?v=cf6SaA-Kdro

Da bog da da puklastog korona trofi

Igralec druge lige, poznan po Bondu in nekih akcijadah v 90-ih.

R.I.P. – legenda že za življenja ☺

Jp, ZARDOZ je pokojni.

Ja ja, defektek, dobro je dobro, nisi rabilo zacvilit, veš?

Kaj je viharnik, povej mi en legendarni film precenjenega Conneryja? Kot sem rekel, igralec za stare babe in bebce, kot si sam.

Nisi rabilo cvilit, drži se mami pod kiklo.

Isuse, kakšen dec je bil pa to za pogledat. Starejši ko je bil, bolj je bil privlačen. Meni se je še posebej vtisnil v spomin kot kralj Arthur. Ufffffff.


Tebi se zastonj sline cedijo, saj te tud starčki več niti ne opazijo s pogledom😆

Ljubi bog, še en čisto navaden post o smrti slavnega igralca se sprevrže v politično prepucavanje.
Qou vadis, Slovenija …

Jst sem si Bonda v bistvu najbolj zapomnil po Roger Moore-ju. Connery-ja bolj po drugih vlogah. Povsod je imel močne vloge, edin Zardoz neki glih na paše v to sceno.., naj počiva v miru.

New Report

Close