Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Nihce?

4 pri meni doma, sicer asimtomatska blaga oblika, delati še vedno ne morem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, počutiš se kot bi bil po prekrokani noči.

Se pravi ko mal huj macek?

Midva sva zdrava in nisva v karanteni. V širši družini imamo 3 obolele in sicer iz dveh različnih gospodinjstev. Gorenjska.

Moj sorodnik jo ima že drugič pa mu nič ne fali. V drugo se lažje. 🙂
Poznam pa se nekaj ljudi ki jo prebolevajo brez posebnosti.

Kljub normalnemu lajfu ki ga živim že skoz, no, razn marca, pač na začetku ko so me mediji res prestrašl, sm še zmer živa in zdrava in tud vsi ostali stiki.

Kljub normalnemu lajfu ki ga živim že skoz, no, razn marca, pač na začetku ko so me mediji res prestrašl, sm še zmer živa in zdrava in tud vsi ostali stiki.
[/quote]

Pa gledam vse te posnetke na fb ki jih objavljajo frendice pa frendi tud v Slo, druženje normalno, pa vsi zdravi. Res ne vem kdo so potem vsi ti okuženi oz kje jih najdejo.
Aja, bi se moral it vsi oni, pa tud jst mal za hec testirat, mogoče pa bi PCR test vseen pokazu okužbo :)))

Ne eno ne drugo.

Okuzena jaz in zena, otroka sta zdrava. Med simptomi ekstremna utrujenost, prespim vecino dneva. Bolecine v misicah, sinusih, glavi. Prve 4 dni so me pekla pljuca kot hudic, imel sem tezave z dihanjem. Zena tega ni imela, je pa bruhala 2 dni. Oba sva izgubila voh in okus. Po enem tednu v postelji je danes prvi dan, da sem zmozen vstati.
Ljudje, star sem 42, gornik, nikoli bolan razen prehlada. Nehajte se zaje,avat in si dajte dopovedat, da ni hec.
Sicer pa, pri danasnji kulturi in vzgoji…. Kar bodite sam svoj strokovnjak in preizkusite.

Že iz karantene (delo na domu) zaradi druženja s pozitivnima prijateljema. Cca 10 dni sta imela vročine in vse ju je bolelo, kašljala ko norca. Gre pa že počasi na bolje.
Bolnih nekaj sodelavcev. Pravijo, da ni glih brez simptomov, večinoma kot ena huda gripa. Ki si jo ne želiš fasat, ampak…

Pa gledam vse te posnetke na fb ki jih objavljajo frendice pa frendi tud v Slo, druženje normalno, pa vsi zdravi. Res ne vem kdo so potem vsi ti okuženi oz kje jih najdejo.
Aja, bi se moral it vsi oni, pa tud jst mal za hec testirat, mogoče pa bi PCR test vseen pokazu okužbo :)))
[/quote]
Prvič si lahko negativna, drugič pozitivna.
:))

V ponedeljek grem preventivno na test, sicer sem zdrava.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Bila v samoizolaciji, družina v karanteni, prebolevala doma, visoka vročina, nenormalna utrujenost. Zdaj je v redu, a vsake toliko je počutje slabše. Trenutno vem za dve osebi, ki sta zboleli in sta v samoizolaciji.


Prvič si lahko negativna, drugič pozitivna.
:))
[/quote]

Jap, al pa še bolj smešn obratno 😀
Vem za 1 primer, je bla pozitivna, pa se je čudla kako, ker je zdrava, se dobr počut, pa se je šla testirat še 1x pa kr negativna 😀 kr neki ti testi, zato pa ne vrjamem nič.

Jap, al pa še bolj smešn obratno 😀
Vem za 1 primer, je bla pozitivna, pa se je čudla kako, ker je zdrava, se dobr počut, pa se je šla testirat še 1x pa kr negativna 😀 kr neki ti testi, zato pa ne vrjamem nič.
[/quote]

Taki, kot si ti, so krivi za sceno pri nas …

Pa gledam vse te posnetke na fb ki jih objavljajo frendice pa frendi tud v Slo, druženje normalno, pa vsi zdravi. Res ne vem kdo so potem vsi ti okuženi oz kje jih najdejo.
Aja, bi se moral it vsi oni, pa tud jst mal za hec testirat, mogoče pa bi PCR test vseen pokazu okužbo :)))
[/quote]
Ne se hecat. Na Gorenjskem je bolnih kolikor hočeš.

Jap, al pa še bolj smešn obratno 😀
Vem za 1 primer, je bla pozitivna, pa se je čudla kako, ker je zdrava, se dobr počut, pa se je šla testirat še 1x pa kr negativna 😀 kr neki ti testi, zato pa ne vrjamem nič.
[/quote]
Žal je korona dejstvo in žal bo med nami ostala vsaj se nekaj časa. Dejstvo je tudi, da jo večina ljudi preboli. Žal so pa tudi tisti, ki imajo resne težave. Bomo videli kaj bo. Moj sorodnik je že drugič v karanteni, kolikor je nor bo očitno tudi ta tretjič. :))


Ko sem pred leti zbolela za gripo, me je ves mesec glava ubijalsko bolela in noben tablet ni pomagal, pluča ves mesec zaradi grdega grdega kašlja res bolela, visoka vročina, bolečine v mišicah in kosteh, utrujenost, slabost, zaradi tega glavobola in kašlja sploh nisem mogla spat.. po bolezni sem še nekaj časa prihajala k sebi pa sem ravno tako vedno bila močnega zdravja in sem športen tip človeka.

Pa se ni panike zganjalo okoli tako težke bolezni kot se sedaj okoli korone, ko jo marsikdo preboleva brez znakov. Pri gripi ni prebolevanja brez znakov.

Stric v intenzivi, teta (žena) na oddelku Covid. Doma dve sestrični, obe z visoko vročino in kašljem. Nosim obroke in molim, da se ne nalezemo še mi.

Zakaj le – da si boš dokazala, da nisi še okužena? Ne hodi brezveze, razen če rabiš potrdilo, da nisi okužena.

Se ne bojiš, da te bodo pa ravno pri odvzemu na testu okužili – sploh v drive in varianti? Ene in iste rokavice, se te dotika po koži s tistimi rokavicami, pa nobenega razkuževanja rokavic tik predno vzame palčko za bris v roke- z enim in istim rokavom drajsa po množici tudi okuženih, ki pridejo na test….

Jaz se ne mislim it testirat samo zato, da si dokažem, da nisem med okuženimi – ga ni razloga, ne vzroka.

Pa nisem noben cvikač, samo opazovano, kako to izvajajo v reali.

Zakaj le – da si boš dokazala, da nisi še okužena? Ne hodi brezveze, razen če rabiš potrdilo, da nisi okužena.

Se ne bojiš, da te bodo pa ravno pri odvzemu na testu okužili – sploh v drive in varianti? Ene in iste rokavice, se te dotika po koži s tistimi rokavicami, pa nobenega razkuževanja rokavic tik predno vzame palčko za bris v roke- z enim in istim rokavom drajsa po množici tudi okuženih, ki pridejo na test….

Jaz se ne mislim it testirat samo zato, da si dokažem, da nisem med okuženimi – ga ni razloga, ne vzroka.

Pa nisem noben cvikač, samo opazovano, kako to izvajajo v reali.
[/quote]

Očitno je postalo fensi hodit na teste.
Pazim se in se ne izpostavljam drugim. Če zbolim, bom tako vedela po simptomih. Ne razumem, kaj imaš od tega, da veš, da si negativen. Lahko se okužiš že na poti domov s testiranja.

fasali ste Kovid 19. Ta poste je kužen in zelo trosi korono

Ne poznam nobenega okuženega niti nobenega, ki je ali je bil v karanteni, s tem da imam res veliko sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, kolegic, staršev otrok iz vrtca in šole, Lj.

Taki, kot si ti, so krivi za sceno pri nas …
[/quote]

A mi lahk objasnš zakaj, po čem sklepaš?
Družm se res da normalno, pač s tistimi ki se tud radi družjo, kar pa jih je res večina.
Masko nosm v zaprtih prostorih kjer je obvezna. Bolana nism, vsaj počutm se čist ok, polna energije. Distanco do folka povsod drugje, razn na feštah al ko se drugač družmo, upoštevam. S čim vas ogrožam? Dej zin.

Pri nas doma vsi zdravi, v ulici kjer živim tudi ni nihče bolan ( cca 10 hiš).

New Report

Close