Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kot da bi epidemija eksplodirala!

Kot da bi epidemija eksplodirala!

Pravijo na IJS
https://www.zurnal24.si/slovenija/neverjetno-kaj-se-dogaja-kot-da-bi-epidemija-eksplodirala-355582
Preostane nam samo še kitajski način, strge kontrole in sledenje posameznikov in vse testirat. Kar se dogaja sedaj, je neverjetno. Ena tu bi z znaki korone šla kar v službo, teoretiki zarot še vedno vpijejo, da je virus nateg, eni bi med karanteno hodili kar ven, izven hiše ali stanovanja.

Seveda bi šla v službo, kaj pa naj, treba denar zaslužit, niso vsi privilegirani janšistični delomrzneži, ki jim ni treba delat.

Z včerajšnjim dnem resnice so končno odpadli tudi teoretiki zarote. Že prej so histerični antimaskarji nataknili maske na gobce, ker so spoznali, da nas šlata Matilda.
Vse se postavlja na svoje žalostno mesto. Zanikovalci pa so v fazi Ko jagenjčki obmolknejo…


ti govori v svojem imenu, jaz maske ne bom dal gor ko sem zunaj, ko grem v trgovino, to je zelo redko, pa si malo gor potegnem šal, ampak nos imam vedno zunaj, ker jaz ne bom dihal skozi neke cote.


Ja. Zdaj ni več dvoma. Vlada je zajebala na polno.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

hehe, maske so le simbolika, pomen je BODI TIHO!
https://gustirna.wordpress.com/2020/10/25/the-federal-court-of-justice-destroys-the-belief-in-viruses/

https://brandnewtube.com/watch/pcr-testing-borris-mullis-and-the-dancing-queen_jCe53UMqOKsriX1.html

En teoreti zarote pravkar popa nove lažnive linke!


Ja. Zdaj ni več dvoma. Vlada je zajebala na polno.
[/quote]
Če je v planu gospodarska kriza in cepljenje, potem dela super dobro.


Če je v planu gospodarska kriza in cepljenje, potem dela super dobro.
[/quote]
Ali pa kriza kar tako. Da bo policija na cesti.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

trdim da gre za svetovni načrt, ki ima popolnoma drugo agendo. Sam ti boš to izvedel, ko bo že vsega konec. Tedaj boš hodil z dolgo surlo okrog in vsi bomo vedeli, da si ti bedak.

uslugo in si zaveži vrečko čez glavo. A metodo iz Melbourna bi radi na nam prakticiriali. Ali pa nov Wells v Sloveniji. Kdaj boste končno spregledali.

trdim da gre za svetovni načrt, ki ima popolnoma drugo agendo. Sam ti boš to izvedel, ko bo že vsega konec. Tedaj boš hodil z dolgo surlo okrog in vsi bomo vedeli, da si ti bedak.
[/quote]

Načrt glede česa? Baje bomo vse zvedeli 5.11. Super, ker na razodetje čakam že od začetla septembra, ko naj bi se tudi zvedela “resnica”. Medtem, ko severna polobla diha na škrge, se južna pobira in rahlja ukrepe. A ni to malo nesinhrono? Kitajci ga pa žurajo ma polno. Tale “svetovni načrt” je malo sfaljen. Razen če imaš v mislih ustavljanje korone? To itak, da se dela svetovni načrt.

Načrt glede česa? Baje bomo vse zvedeli 5.11. Super, ker na razodetje čakam že od začetla septembra, ko naj bi se tudi zvedela “resnica”. Medtem, ko severna polobla diha na škrge, se južna pobira in rahlja ukrepe. A ni to malo nesinhrono? Kitajci ga pa žurajo ma polno. Tale “svetovni načrt” je malo sfaljen. Razen če imaš v mislih ustavljanje korone? To itak, da se dela svetovni načrt.
[/quote]

a se je vse skupaj že končalo. A še vedno traja. Kot sem zapisal, ko bo konec. Sedaj pa lepo pridno čičaj in čakaj. Ne bodi ne učakan. Bodi brez skrbi boš vse zvedel. Za tvojo zablodo bo pa poskrbela vlada in tvoj dragi ljubi NIJZ, uživaj.

a se je vse skupaj že končalo. A še vedno traja. Kot sem zapisal, ko bo konec. Sedaj pa lepo pridno čičaj in čakaj. Ne bodi ne učakan. Bodi brez skrbi boš vse zvedel. Za tvojo zablodo bo pa poskrbela vlada in tvoj dragi ljubi NIJZ, uživaj.
[/quote]

Kaj naj rečem. Res moraš bit zabit, če misliš, da bi ena tako visoko razgledana in inteligentna oseba kot jaz razumela, kaj hoče en tak lolek kot ti povedat. Ko takoj prepoznam prodajanje megle. Povedal nisi nič. Spet nekaj v stilu “Boš že videl”, a nimaš pojma kaj naj bi sploh videl. To ste navadne drkalice na butaste youtube filmčke in FB članke, ki čakate na razodetje, ki ga ne bo. Virus je in sesul je par zdravstvenih sistemov, sesuva pa še gospodarstvo, medtem ko sta turizem in gostinstvo že povsem na psu. To je vse. Na neko hudo razodetje, kako elite iz ozadja počnejo ne vem kaj, kar niso že brez korone, pa zarad mene lahko čakaš. No jaz ti povem, da tega ne boš dočakal.

Debilka, tebe bi zašvadala v bajto za 10 let. Pustite nam živeti, drugače nam bodo vzeli vse za kar smo se borili , delali, vsi bomo pomrli zaradi nategunskih ukrepov za to korono, brez skrbi samo zaradi korone ne bo umrl nihče.

Nagobčnik si daj na svoj umazan obraz.

Seveda bi šla v službo, kaj pa naj, treba denar zaslužit, niso vsi privilegirani janšistični delomrzneži, ki jim ni treba delat.
[/quote]

A misliš, da mi, ki nam je letos vse odpovedano, prestavljeno in vprašanje, če bo drugo leto že sproščeno (slabo kaže tudi za 2021), pa ne rabimo denarja? Pa bi ga tudi z veseljem služili pa ga ne smemo. Prireditvena, koncertna, turistična, sejemska dejavnost. Zdaj pa preštej, koliko je to ljudi.

Ona pa, če bo par dni doma, vseeno dobi polno plačo. Če bo na čakanju pa 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plače.

MI PA NE DOBIMO NIČ, NIENTE, NULA, ZERO.

Kaj naj rečem. Res moraš bit zabit, če misliš, da bi ena tako visoko razgledana in inteligentna oseba kot jaz razumela, kaj hoče en tak lolek kot ti povedat. Ko takoj prepoznam prodajanje megle. Povedal nisi nič. Spet nekaj v stilu “Boš že videl”, a nimaš pojma kaj naj bi sploh videl. To ste navadne drkalice na butaste youtube filmčke in FB članke, ki čakate na razodetje, ki ga ne bo. Virus je in sesul je par zdravstvenih sistemov, sesuva pa še gospodarstvo, medtem ko sta turizem in gostinstvo že povsem na psu. To je vse. Na neko hudo razodetje, kako elite iz ozadja počnejo ne vem kaj, kar niso že brez korone, pa zarad mene lahko čakaš. No jaz ti povem, da tega ne boš dočakal.
[/quote]

važno je da ste vi pametni z visokim IQ, kulturni, lepi vse veste tudi nikogar ne žalite. Kako ničesar nisem povedal. Mar ne znaš brat. Še enkrat a je te neumnosti konec. A še kar traja. Kako da Švedska nima 2000 okužb, sesutega zdravstva. Kako to da Vietnam nima smrtnih žrtev. Ta covid vi mal preveč poveličujete. Bogi revček z človeško neumnostjo nima nikakeršne zveze. Njegova krivda je, da se ga samo zlorablja za drugo agendo.

Debilka, tebe bi zašvadala v bajto za 10 let. Pustite nam živeti, drugače nam bodo vzeli vse za kar smo se borili , delali, vsi bomo pomrli zaradi nategunskih ukrepov za to korono, brez skrbi samo zaradi korone ne bo umrl nihče.
[/quote]
Pa saj so vam pustili živeti. In kaj zdaj? Razširili ste covid povsod. Po cele vasi so, kjer je v vsaki bajti en okužen. Kakšni nategunski ukrepi? Daj ne bluzi. Potem ti je vseeno, če je zdravstveni sistem crknil? Zdaj imate kar ste sejali. Švedski sistem na polno in vlada se je usrala, ko so ugotovili, da pobezljana raja ne zna skrbeti za svoje zdravje. Tole zimo bomo vsi najebali, potem pa upam, da se bo umirilo. Pač požrite, kar ste skuhal. Saj ne boste samo vi, ampak bomo morali vsi, solidarno. Lahko samo rečem, da se je.bite vsi protikoronci in upam da vas useka težja oblika. Resno. Saj umrli ne boste, boste pa 3 tedne jebal ježa, pa pol leta k seb prihajal.

Že napisano danes – nekateri se ne bodo nehal zajebavat, žurat, abrahamat, rojstnovat, popivat po terasah in kleteh v združbah se zajebavat brez maske v javnosti med ljudbi in nosom na ven in podobno, pa tukaj trolat s teorijami zarot, dokler ne bodo dobil ketne in žabe na vhodna vrata. Tako kot so delali pri Kitajcih letos spomladi v krizi. Jebiga – verjetno jih bo pa to streznilo, da bodo spoštovali in izvajali tisto in tako , kar trenutno moramo za zajezitev žal vsi.


ti govori v svojem imenu, jaz maske ne bom dal gor ko sem zunaj, ko grem v trgovino, to je zelo redko, pa si malo gor potegnem šal, ampak nos imam vedno zunaj, ker jaz ne bom dihal skozi neke cote.
[/quote]

Kaj pa pozimi? Ko je zelo mraz, ti verjetno paše šal tudi čez nos. Je veliko bolj prijetno in toplo.

Nagobčnik si daj na svoj umazan obraz.
[/quote]

ti pa cela v kondom zlezi – bo najbolje za vse tukaj in mir pred teboj in takimi kot si ti.

Pa dejte se že nehat zajebavat folk -če še niste vi fasali, pa morda še boste. Pa četudi ste že prvič dali skozi, morda tadrugič ne boste tako zlahka zdaj skozi prišli, kot ste taprvič.

nobene montaže. Vse naj bi trajalo do konca leta 2021 mogoče še začetek leta 2022. Bodite pozorni na imena korporacij ki jih našteva za proizvodnjo cepiv.

https://www.youtube.com/watch?v=F6rg3SUitos&ab_channel=BloombergMarketsandFinance

https://www.youtube.com/watch?v=fwjt9EoWhcg&ab_channel=TheEconomist

važno je da ste vi pametni z visokim IQ, kulturni, lepi vse veste tudi nikogar ne žalite. Kako ničesar nisem povedal. Mar ne znaš brat. Še enkrat a je te neumnosti konec. A še kar traja. Kako da Švedska nima 2000 okužb, sesutega zdravstva. Kako to da Vietnam nima smrtnih žrtev. Ta covid vi mal preveč poveličujete. Bogi revček z človeško neumnostjo nima nikakeršne zveze. Njegova krivda je, da se ga samo zlorablja za drugo agendo.
[/quote]

Znam brat, samo ničesar nisi povedal. Za kakšno agendo? Ostalo pa se mi ne da več ponavljat. Če si trd v bučo, si trd v bučo. Samo da že slišim kaj bo in kdaj bo. Ker ni še nič od teh vaših vehementnih napovedi. Kaj veste, kar drugi ne? Baje bo 5.11. razodetje, tako kot je bilo v začetku septembra. Kdaj bo naslednji datum? Daj nehite že bluzit.

Že napisano danes – nekateri se ne bodo nehal zajebavat, žurat, abrahamat, rojstnovat, popivat po terasah in kleteh v združbah se zajebavat brez maske v javnosti med ljudbi in nosom na ven in podobno, pa tukaj trolat s teorijami zarot, dokler ne bodo dobil ketne in žabe na vhodna vrata. Tako kot so delali pri Kitajcih letos spomladi v krizi. Jebiga – verjetno jih bo pa to streznilo, da bodo spoštovali in izvajali tisto in tako , kar trenutno moramo za zajezitev žal vsi.
[/quote]

bodo pa kar dovolili, da se to zgodi. V kateri dimenziji ti živiš.

New Report

Close