Starševski čvek

Ko sem bil samski, me nobena ni povohala, odkar sem pa v zvezi, mi pa dihajo za vrat

Default avatar
Ne želim se hvaliti, ampak sem kar privlačen moški. Ravno zato se mi je zdelo nenavadno, da me nobena ni niti ogovorila. Vedno sem jaz moral narediti prvi korak.

Zdaj pri 35-ih sem se pa odločil za resno zvezo. Z njo sva se dol dajala sicer že lep čas, preden sva se odločila za zvezo. Sprva sva si rekla, da bova samo prijatelja za seks, nato pa se je čustvena navezanost stopnjevala. In tako sva se odločila za resno zvezo.

No, odkar se je to razvedelo, se pa nekatete prav očitno sučejo okoli mene. Tudi na Instagramu in FB-ju me kontaktirajo. In to moti tako mene kot mojo. Jaz te vsiljivke ignoriram in to trenutno najbolj učinkuje.

Kje so bile prej, se sprašujem??
Priponke

damir-spanic-8SuZ4l4C3FA-unsplash.jpg
(61.53 KiB)

Default avatar
Kje so bile prej je napisal/a:
Pri 35 tih fb in instagram. A znaš še kaj drugega počet kot viset na socialnih omrežjih? Iste sorte ptičev skupaj leta. Za v rit si sunit, jaz te ne bi imela...narcis. Nič bat, vse kar je pametno te bo še vedno prestopilo.
Default avatar
Mentalna oseka je napisal/a:
😂😂😂 pusti ga če sta mu pa fb in instagram pri 35. edino živlenje, ki ga ima. ne vzami mu še tega. 😂😂😂
Default avatar
A to misliš tiste profile izjemno seks žensk, ki te pecajo po portalih? Ha, ha, sem se že večkrat spraševala v čem je smisel teh lažnih profilov lepotic, sem mislila, da ni nihče tako trapast, da bi jim nasedel.
Default avatar
Eh to se je tvoja hvalila kolegicam ,kako jo dobr obdelaš :)
Default avatar
Zdaj si v zvezi samo zato, da nisi sam?
Default avatar
Babe so zvite kot fedrca. To je njihovo varovalo, da je moški zavzet. Niso one tako glupe kot mnogi moški mislimo, da so.
Default avatar
No, a so te take lovače prej zanimale, da sprašuješ, kje so bile prej?
Baba ki se suče okoli zasedenega moškega, ni nič vredna.
Default avatar
Kje so bile prej je napisal/a:
Lovile so ostale "zveznike", ki ne sprašujejo in ne komplicirajo..............................
Default avatar
Mene nikol niso zanimal zasedeni. Ne v najstniških letih, niti zdaj pri 32. Da se podiš za zasedenimi mora biti z osebo nekaj zelo narobe :( Enim je itak to zanimivo samo toliko časa, da vidijo če lahko nekoga spreobrnejo da se odloči za njih. Če/ko se itak tej osebi ni to potem več zanimivo. Velikokrat videno na lastne oči :( Brezvezniki pač.
Default avatar
Sem opazil enako. Pa samo stopnjuje se z leti. Kaže, da smo tisti, ki smo pri svojih štiridesetih in petdesetih v dobri kondiciji iskana roba.

Pa sploh ne visim na socialnih omrežjih, tam nimam nobenega računa. To se mi dogaja v vsakodnevnem življenju, pri vsakodnevnih stikih. No sedaj v koronskih časih bolj malo.
Default avatar
Me se na vezane po navadi spravljalamo, ko nam je dolgčas in se hočemo samo malo poigrat. Nam je izziv, če bi tip trzal nazaj, medtem, ko je v vezi. Večinoma se odzovejo pofuklji, a jih zbrcamo hitro stran, ker so taki brez karakterja.
Default avatar
Evo zakaj je napisal/a:
Odlična priložnost, da te človek javno poniža, še preden dobiš grund za zajebavanje.

Ne se igrat z ognjem ker se lahko hitro opečete. You can't play victim if you strike first.
Default avatar
Evo zakaj je napisal/a:
Predvsem to velja za moške, ki se potem hvalijo kako jim je uspelo ločiti ženo od moža in zdaj vsa boga za njimi vzihuje in žaluje, ker se ne more sprijazniti, da jo je nekdo tako grdo nategnil in pobegnil. Žalostno česa vse so sposobni, uničiti življenja ljudi dobesedno s svojimi zvijačami in igricami, pravi manipulatorji in škodoželjneži, ki v resnici niso nikoli imeli namenov biti z njo. Če je kaj pravice na tem svetu se jim bo nekoč vrnilo, morda na otrocih in se bodo spomnili kako so nekoga pred časom po nepotrebnem prizadeli in kaj vse taka dejanja potegnejo za sabo. Ni se za igrati z usodami ljudi
Default avatar
Res je to je napisal/a:
Če je žena varala moža, ljubček pa jo je nekje vmes pustil na cedilu, ne gre za nobeno pravico, ampak karmo.
Default avatar
BdL je napisal/a:
Kakšno ponižanje, prosim? Tipi so tako okupirani s svojim egom, da se niti ne zavedajo, kaj jih bo doletelo. Takšni ste najlažje in najboljše tarče.
Glede ognja. Me nalagamo na ogenj, ne obratno. Pa tudi me pogasimo, ko je prevroče.
Default avatar
Evo zakaj je napisal/a:
Ja res je to. Vse si je zaslužila sama, slabega moža in še slabšega ljubimca, zato ker je verjela in zaupala enemu in drugemu. Vse zlorabe, vso trpljenje in vse kar se ji je slabega zgodilo si je zaslužila, se strinjam. A to ne opravičuje njegovih dejanj. Noben človek ni bog, da bi jemal pravuco v svoje roke.

Življenje je res pravično, vsakemu dostavi točno to kar si zasluži. Verjetno je karmo sedaj oddelala, njiju pa še čaka. Z usodami ljudi se pa ne igra, ne glede na vse.
Default avatar
Res je to je napisal/a:
Sindrom žrtve v ženski nikoli ne pritegne pravih moških v življenje ampak tirane.
Default avatar
Res je to je napisal/a:
Take je že v mladosti ena fajn izkoristila in ranila, poleg slabe matke so imeli še prvo seksualno izkušnjo z predatorko.. posledično kaznujejo vse ostale ženske, to taprvo pa hranijo v srcu kot nedotakljivo. Težke so to umske izkrivljenosti takih moških.
Default avatar
Evo zakaj je napisal/a:
Ne bi rekla temu sindrom žrtve, dovolj je le iskrenost in naivnost, neizkušenost. Včasih imajo volkovi lepe ovčje kožuščke in pravi obraz pokažejo, šele ko ti zabijejo nož v hrbet, a takrat je prepozno za biti pameten. Je pa dobra šola za naprej. Kakorkoli, ponavljam. Tiran je tisti, ki se mora spremeniti in ne iskrena, srčna ženska. Ta naj ostane vedno taka, pravi, ki bo to prepoznal in znal ceniti, bo polizal rane tudi za nazaj. Važno je ostati iskren na tem svetu in tak kot si, iskrenosti se pa res ni treba sramovati. Nič ni narobe s tem, ampak z brezčutnim svetom in ljudmi, ki jim je zavajanje, laganje in uničevanje tujih življenj v ponos in zabavo.
Nekje se vsa naša dejanja na koncu beležijo in verjamem, da je na dolgi rok pravica tista, ki zmaga.