Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maske in zdravstvene težave

Maske in zdravstvene težave

Zaradi zdravstvenih težav, enostavno ne zmorem, celi čas delovnega časa, pravilno nameščene maske. Če si jo dam pod nos, je takoj lažje. Ali lahko zaprosim svojega zdravnika za zdravstveno potrdilo? Sprašujem resno, ne delam se norca, verjamem v virus, vendar meni osebno slabša moje zdravstveno stanje maska.

greš lepo vsake 14 dni na bolniško pa bo. Saj bo ta virus tudi minil.

Bolniška ni rešitev. Poleg tega je vsakodnevno oteženo dihanje..

nova
Uredništvo priporoča

morda lahko delodajalec prilagodi delovno mesto? kaj pa delaš, če ni skrivnost?

In kakšne zdravstvene težave imaš, da maska vpliva nanje?

Logično, če ne moreš delat z masko se obrni na zdravnika, naj napiše. Mogoče pol na medicino dela in pogovor z delodajalcem. Če je možno bi bilo dobro, da kot ogrožena skupina ostaneš doma. Pa pustite idiote tle, ki ne razumejo nič. Poskrbite zase.

Psihicne tezave ima, paranoja.

Kaj si boste nekateri še izmislili.

Tvoje zdravstvene tezave zal ne zanimajo nikogar. Razen ce si okuzena s korono. Drugace se pa lahko jebes kakor ves in znas.

Imam vprašanje za tiste, ki zagovarjajo PRAVILNO nošenje mask. Se pravi, da ste disciplinirani in ubogate vse, kar govorijo po TV.

Nos pokrit, masko zamenjati vsake dve uri.

Recimo, da ste 4-članska družina. Koliko zapravite za nakup teh mask? V firmah jo dobite zastonj, kaj pa ostalo? Prebrala sem, da je ta strošek okrog 500,00 eur mesečno.

Jaz osebno sleparim. Nos ven, da lažje diham. Ko grem iz avta, jo dam na stol za naslednjič.

Blagor ti, ki ti jih firma “časti”. Meni firma ni dala še nobene :-(. Me pa zanima, ali dobite 4/na šiht (4×2 uri) (na kolikor je “standard” za menjavo)?

Masko je potrebno menjati na 4 ure, ne na 2. Se pravi, računaš 8 ur (šola, služba itd.) – 2 maski x 4 člani + še ena za enega člana, ki gre recimo po opravkih. Dnevno torej 9 mask med tednom, čez vikend recimo še 4, če je ne nosimo zunaj na sprehodu. Tedesnko torej 53 mask po 46 centov. To je 98 eurov, kje za vraga ste našli 500?
Sicer pa, če kupiš pralno, je strošek minimalen.

Poleti sem v Mullerju kupila navadne bele pralne maske, 5 mask je bilo 10€.
Sicer ne delam z masko, a recimo tak paket zadostuje za cel dan.

Masko je potrebno menjati na 4 ure, ne na 2. Se pravi, računaš 8 ur (šola, služba itd.) – 2 maski x 4 člani + še ena za enega člana, ki gre recimo po opravkih. Dnevno torej 9 mask med tednom, čez vikend recimo še 4, če je ne nosimo zunaj na sprehodu. Tedesnko torej 53 mask po 46 centov. To je 98 eurov, kje za vraga ste našli 500?
Sicer pa, če kupiš pralno, je strošek minimalen.
[/quote]

New Report

Close