Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolagen v prahu Premium Collagen Complex – izkušnje

Kolagen v prahu Premium Collagen Complex – izkušnje

Živjo,

kot že v naslovu ima kdo izkušnje z jemanjem tega kolagena v prahu.

Predstavitveni video vodi in reklamira dr.Fabjan, ko na koncu naročiš padeš na spletno stran popolna postava od Geršiča.

Ko proizvod že naročiš za 39,90 € polna cena kao 49,90 te ponovno pozovejo in ponudijo kao enkrat in edinkrat da lahko dodatno kupiš še tri izdelke po ceni na komad 29,90€.

Ponujajo garancijo 60 dni, da lahko zadevo vrneš in ti vrnejo celoten znesek brez vprasanj.
Je kdo koristil reklamacijo?
Izkušnje?

Če kupiš Medexov kolagen, boš zanj plačala 16 eur, učinkovit je pa ravno tako (če ne še bolj) kot Fabjanov. Sicer je on samo uvoznik, prodaja pa en drug.
Tudi sam Fabjan pravi (pa ne v reklami), da to čudo ni nič posebnega.

Jaz ze eno leto redno pijem kolagen shot kupljen v sparu. Zelo zadovoljna, ne menjam za drugega!
Pred tem sem probala od medexa, stran vrzen denar, nobenih ucinkov

nova
Uredništvo priporoča

Za katero stvar se pije kolagen in kakšne so spremembe?
Koliko stane ta v Sparu?


Sto ljudi, sto čudi.
Meni je bil pa Špatov kolagen brez koristi.

Drugače pa – kolagen je nam lastna sestavina, ki nas dela prožne (kosti, hrustanec), pi njegovi zaslugi je koža napeta in nohti ter lasje močni.
Z leti se kolagen izgublja, zato se ga trudimo nadomestiti. Če verjamemo, da nam pomaga, je čisto v redu.
Nekoč mi je moj ortped rekel, da je ni žavbe ali prahu na svetu, ki bi obnovila hrustanec.


Sto ljudi, sto čudi.
Meni je bil pa Špatov kolagen brez koristi.

Drugače pa – kolagen je nam lastna sestavina, ki nas dela prožne (kosti, hrustanec), pi njegovi zaslugi je koža napeta in nohti ter lasje močni.
Z leti se kolagen izgublja, zato se ga trudimo nadomestiti. Če verjamemo, da nam pomaga, je čisto v redu.
Nekoč mi je moj ortped rekel, da je ni žavbe ali prahu na svetu, ki bi obnovila hrustanec.
[/quote]

Jaz vidim ogromno razliko pri laseh od kar ga pijem. Pa sem sprobala kar nekaj kolagenov in ostalih stvari, ampak edino ta mi je pomagal. Res da okus ni najboljsi, rezultati pa definitivno so

Pozdravljeni,
mislim, da gre za veliko zavajanje. Pogledala sem video in zaupala dr. Fabjanu, naročila in na koncu ugotovila, da gre za angleški proizvod, ki se prodaja tudi drugje in da je vse skupaj projekt Mihe Goršiča.
Zelo, zelo zavajujoče in potrebno prijave na tržno inšpekcijo. Predvsem pa se močno izkorišča ugled dr. Fabjana, ki na tak način izgublja kredibilnost.

Po obupno dolgem videu, ne vem, komu se ljubi in ima čas vse to nakladanje poslusati, kjer gre razumeti, da je dr. Fabjan to zadevo sam, na svojo pobudo in le še v sodelovanju z drugimi strokovnjaki razvil. In da je bila ideja čisto njegova, na podlagi izkušenj z eno od pacientk in njeno sestro, ki jima je analiziral življenjski slog. Copy paste kot milijoni ameriških reklam za prehrambena dopolnila…
Potem vidim, da mi to vsiljuje stran Popolna postava, ki mi je signal za previdnost. Ki ne omogoča plačila po predracunu in ob ceni 180 evrov mi zaračuna se 90 centov za obdelavo naročila…
Hvala za info, da je celo le eno od prodajnih kanalov zadeve, ki se prodaja v svetu. Res vredno tržne inšpekcije.
Ne vem, kaj je Fabjanu tega treba, mu uničuje kredibilnost na polno.


Čaki mal, vsa kolobocija se odvija s Fabjanovo privolitvijo. Pač vleče odstotke od prodaje. Sam se je spustil v to in sam naj se izvleče. Njegova kredibilnost je pa tudi brez tega že nekaj časa vprašljiva.

Meni osebno Fabjanov kolagen zelo pomaga. Imela sem bolečine v kolenu zaradi obrabe hrustanca in grozne bolečine v ramenih, tako so me bolela da niti kovtra nisem mogla potegnit čezse ponoči. Po 14 dneh jemanja Premium Collagen Complex od Popolna postava je koleno čisto ok, bolečine v ramenih so pa tudi popolnoma izginile. Ga jemljem še naprej, ker mi res pomaga.

Odgovor na objavo uporabnika
Tanja234, 14.07.2021 ob 11:05

Meni osebno Fabjanov kolagen zelo pomaga. Imela sem bolečine v kolenu zaradi obrabe hrustanca in grozne bolečine v ramenih, tako so me bolela da niti kovtra nisem mogla potegnit čezse ponoči. Po 14 dneh jemanja Premium Collagen Complex od Popolna postava je koleno čisto ok, bolečine v ramenih so pa tudi popolnoma izginile. Ga jemljem še naprej, ker mi res pomaga.

kak ti lahko pomaga ribji pa goveji kolagen. kar kupujte imate še preveč denarja. kemija cvek.

 

Kaj pa sami učinki? Ali vam je kolagen kaj pomagal? Lp

Jaz že nekaj let uporabljam Cemio Gamsovega in mi ustreza. Imam kar “naročnino,” da mi vsake dva meseca pošiljajo.

Odgovor na objavo uporabnika
imaš duševne težave, 14.07.2021 ob 14:09

kak ti lahko pomaga ribji pa goveji kolagen. kar kupujte imate še preveč denarja. kemija cvek.

 

Ene stvari ne razumem.

 

Se v prebavilih absorbira kolagen in se potem razporedi enakomerno po telesu? Ker nas so ucili, da se absorbira v obliki aminokislin. A potem se aminokisline v krvi najdejo skupaj in iz njih spet nastane kolagen? In potem gre tja, kjer nam ga kao manjka😉Hm ….

 

 

No, pa sej placebo je tud fajn.

Tole je najboljše

http://lifestyle.enaa.com/kulinarika/recept-svinjska-zolca.html

New Report

Close