Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Marko Potrč (posnetek)

Marko Potrč (posnetek)

45 tis. pregleda · prije 2 h ·
ZAPIRANJE? KATERA FAZA NOROSTI JE PRED NAMI?

Gospodje in gospe odločevalci, vladajoča politika,
Stvari sicer že dolgo niso smešne ali nedolžne, a to, kar počnete zdaj, je težko razumeti. Kako dolgo menite, da se bodo ljudje še pustili riniti v samouničenje zaradi virusa, ki ga velika večina brez težav odpravi? Pa v odvzem svobode ter v grozljivo visoke številke izgube delovnih mest ter žalostnih zgodb. Bomo zaradi pozitivnih testov ogrožali eksistenco na tisoče in tisoče ljudi ter jih pahnili v revščino? Koliko ljudi bo že naslednji teden ostalo brez dela zaradi današnjih potez? Bomo ogrožali življenja vseh, ki zaradi te situacije ne bodo imeli dostopa do zdravstva, namesto, da bi maksimalno zaščitili rizične skupine? Bomo otrokom vzeli otroštvo ter jih zadolžili praktično za vse življenje? V čigavem imenu? Kaj je cilj, ki ga želimo doseči? Kaj je tisti mejnik, ki bo pomenil konec te norije? Nihče ne ve. In to, da cilja niti enkrat niste navedli, je zgolj ena izmed mnogih nedopustnih stvari.

In še enkrat, da ne bo dileme; da, tudi ta virus lahko resno ogrozi marsikoga. A to nikakor ni kaj novega. To lahko tudi že mnogi drugi. Vemo, kaj nam govorijo številke do danes. Ti ukrepi pa bodo na mnogih področjih resno prizadeli veliko, res veliko več ljudi. Zakaj ne vzpodbujamo ukrepov, ki so življenjski, smiselni in ne bazirajo na paničnem odzivu na teste? Prav nedopustno je dobesedno strašiti ljudi v smislu, da zgolj pozitiven PCR test avtomatsko pomeni nekaj groznega. Samo pozitiven test ne pove ničesar.
In POUDARJAM; to so trditve stroke, ne mene.

POZOR!
Če boste delili to objavo, boste pod vašo delitev najverjetneje dobili komentar lažnega profila Marko Potrč, ki vam obljublja denarno nagrado. To je prevara! Prosim, ne nasedajte. Lažne profile najlažje prepoznate prav po tem, da obljubljajo denarno nagrado.

https://www.youtube.com/watch?v=ma6P6w79hc8&ab_channel=GustirnaGu{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ti

Mater, kok ta tip zanič izgleda. Od mene je mlajši 1 leto, izgleda pa 20 let starejši. A morda kaj takega jemlje?

verjet. Še sreča, da je njegova vsebina teksta boljša od tvojega.

nikjer ni omenjen denarni prispevek in nikjer ni omenjena kakšna denarna nagrada.
Iz dobrih stvari ne moreš narediti FEJK MSM, tudi če se trudiš.

za to, je pa nastopil javno. Med tem, ko se ti nevretenčar skrivaš tu gor, ki ga hočeš brez kakršnrega sramu posmehovat.

popolnoma se strinjam. pa še noro mi je všeč ideja,da tudi oblastniki ostanejo brez plače, takoj ko nekomu drugemu prepovedo delo – in ajde lahko smo milostni lahko si izplačajo za ta čas uni temeljni dohodek v višini minimalca, tako kot ga dobijo drugi. lahko je njim drugim odrekati kruh… sami se pa mastijo v denarju

40 let ima tip? Resno? Kaj se mu je pa zgodilo, da izgleda 20 let starejši?

S temle stavkom “ki zaradi te situacije ne bodo imeli dostopa do zdravstva” je takoj povedal kakšen mentalni revež je.

Če se tale virus resno razpase. Recimo da imamo 50.000 bolnih naenkrat. Koga misli da bodo dohtarji takrat zdravili? Rakave bolnike, ali Covid bolnike? Najbrž Covid. Pravico do zdravljenja ima vsak, vzamejo pa najprej tiste, ki kažejo bolj resne znake. In to so Covid bolniki, ne pa paciente v začetnem stadiju rakavega obolenja.

On naj samo pove, kdo bo oskrbel tiste, ki jih bo prevec, da bi dobili pomoc in moznost zivljenja?
S tako lahkoto govori o tem, da je pac samo manjsina tista, ki slabo odnese, a hoce bit del tega, saj ti niso bistveni za nikogar ocitno?
V tej situaciji je tezko bit pameten, ker nekdo bo v vsakem primeru nastadal. Ce ne zaradi covid, pa druge bolezni/tezav.
Vec kot z govorjenjem bi naredil, da gre pomagat v prve bojne vrste. Saj ga nima virus kaj skrbet, a ne? In razbremeni medicinske (pretezno) sestre, ki so na robu moci.

Meni jeta tip prav grd. Zdaj vidim, da je se nor zraven tega.

Gasi tv, motaj kabele gotovo je.
Mediji vas lažu, stroko vodi politika. Kaj vama ni še jasno to?
Strah? Panika. Ni je.
Le percepcija (realnost) iz TV – ŠKATLE PCR TEST LAŽ.

https://www.youtube.com/watch?v=OY253oEc1IQ&ab_channel=GustirnaGu{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ti

https://vimeo.com/468660097?ref=fb-share

Ta protiargument pa zmaga.

Stari men bi blo bad,da sme njegova žena,but again LILI tud ni višek inteligence 😀 😀 me spominja na bivšga marca k je usekala epidemija,k si je kupil fen zato da bo pihal v grlo če bo okužen da ga bo uničil. OMG :(( ja,sej zato pa je bivši. V teh kriznih paničnih časih se pokaže iz česa so ljudje. Eni totalni embecili.


tvoje besede govorijo o tebi, čeprav se trudiš žaliti tiste, ki argumentirano debatirajo o stvari.

Imam pa “razlago” za podobne.

https://www.youtube.com/watch?v=mi_6I1HJ0oM


Res je… baje je zdravstveni tehnik… in glede na to za kak pametnega se ima, bo pa ja v nekaj dneh usvojil še znanja in veščine, potrebne za nego covid bolnikov v intenzivni terapiji.
Pred časom je bilo objavljeno, da so v eni državi morali sodelovati pri pokopih covid bolnikov, tisti, ki so bili najbolj glasni na protestih proti ukrepom… evo, že imamo ekipo: Ćordić, Potrč, Ribič, Jenul al kaj je že…

Eden redkih, ki se mu možgani še niso skisali.


Res je… baje je zdravstveni tehnik… in glede na to za kak pametnega se ima, bo pa ja v nekaj dneh usvojil še znanja in veščine, potrebne za nego covid bolnikov v intenzivni terapiji.
Pred časom je bilo objavljeno, da so v eni državi morali sodelovati pri pokopih covid bolnikov, tisti, ki so bili najbolj glasni na protestih proti ukrepom… evo, že imamo ekipo: Ćordić, Potrč, Ribič, Jenul al kaj je že…
[/quote]

a ste res tako zadeti že,da nimate svojim možganov več in vse slepo verjamete, kar vam rečejo… in da po tvoje človek ne sme več ničesar argumentirano podvomiti…
pa mi ti razloži…
zakaj smo spomladi lahko bili zunaj brez maske za isti virus in premagali širjenje… danes pa moramo imeti maske, ker se virus širi v aerosolnih oblakih in pazi to obljakih kapljic potu in drugih tekočin, ki jih imamo okoli sebe… a to so se zdaj pojavili te oblaki, se je zdaj začela korona združevati v te oblake, spomladi se pa ni??? al kako… razloži to strokovno prosim…
če bi jaz zdravniku rekla da med tem ko tečem vidim oblake kastnega pitu in drugih tekočin okoli sebe – bi mi dal napotnico za psihiatra zarad halucinacij oblakov potu okoli sebe in drugih tekočin… danes pa nam to govori zdravnica, ki je zaključila MF… pa kaj ste ja nori… a ste res tolk neumni da verjamete vsemu, ne erjameš svojim lastnim očem? jaz namreč nobenih oblakov lastnega potu in drugih tekočin ne vidim okoli sebe – če že imam kapljice potu na sebi – in tisto kar imam na sebi – tista kapljica tebe na razdaliji od mene ne more okužit nikakor, … ma dej mal možgane vklopite no, a ste res tolk vodljivi.


Res je… baje je zdravstveni tehnik… in glede na to za kak pametnega se ima, bo pa ja v nekaj dneh usvojil še znanja in veščine, potrebne za nego covid bolnikov v intenzivni terapiji.
Pred časom je bilo objavljeno, da so v eni državi morali sodelovati pri pokopih covid bolnikov, tisti, ki so bili najbolj glasni na protestih proti ukrepom… evo, že imamo ekipo: Ćordić, Potrč, Ribič, Jenul al kaj je že…
[/quote]

HAha,Ooo ko bi vsaj! pa da se ornk podela,da ga preserjejo da vsazga k ga pokoplje da se bo okužil 😀

Na televiziji so rekli
[img]http://shrani.si/f/2T/2E/3GTWybtn/4/tv-manipulacija.png[/img]

[img]http://shrani.si/f/28/6J/1Ah9SQbu/9/maske-i-nemaske.jpg[/img]

Nić pa na TVju o tem kako je kaj na Švedskem (razen apokaliptičnih številk lažnih PCR testov)

https://www.youtube.com/watch?v=OY253oEc1IQ&ab_channel=GustirnaGu{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1ti

Kdo zakuha vojno? Politiki.Narod pa gine. To ni teorija zarote, to je dejstvo.

a ste res tako zadeti že,da nimate svojim možganov več in vse slepo verjamete, kar vam rečejo… in da po tvoje človek ne sme več ničesar argumentirano podvomiti…
pa mi ti razloži…
zakaj smo spomladi lahko bili zunaj brez maske za isti virus in premagali širjenje… danes pa moramo imeti maske, ker se virus širi v aerosolnih oblakih in pazi to obljakih kapljic potu in drugih tekočin, ki jih imamo okoli sebe… a to so se zdaj pojavili te oblaki, se je zdaj začela korona združevati v te oblake, spomladi se pa ni??? al kako… razloži to strokovno prosim…
če bi jaz zdravniku rekla da med tem ko tečem vidim oblake kastnega pitu in drugih tekočin okoli sebe – bi mi dal napotnico za psihiatra zarad halucinacij oblakov potu okoli sebe in drugih tekočin… danes pa nam to govori zdravnica, ki je zaključila MF… pa kaj ste ja nori… a ste res tolk neumni da verjamete vsemu, ne erjameš svojim lastnim očem? jaz namreč nobenih oblakov lastnega potu in drugih tekočin ne vidim okoli sebe – če že imam kapljice potu na sebi – in tisto kar imam na sebi – tista kapljica tebe na razdaliji od mene ne more okužit nikakor, … ma dej mal možgane vklopite no, a ste res tolk vodljivi.
[/quote]

Res je, ne vidiš ga. Lahko pa npr. pristopiš k kadilci… In poskusi oceniti razdaljo, kdaj zavohaš dimni oblak okoli njega. Zna biti, da veliko dlje od metra in pol.

Vztrajaj! .

Masa bedna lazniva, kradljiva vlada SPET s prstom kaze na vse ostale, le nase ne. Pa so imeli od maja dalje cas za krizne razmere nastudirat v nulo, za zdravstvo okrepit, se na drugi val pripravit, pa je vlada raje obracunavala s temi 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki ji NE zaupajo.

Zdaj bo pa vlada spet lahko serviete narocila in neuporabne ventilatorje na nas racun, z vedno manj nadzora in z vedno vec podkupninami.
Ampak ja, pri nas je kriv Marko Potrc. Aja ne, Zlatko. Aja ne, Sarec. Aja ne, Gale. Aja ne….vstavi krivca po zelji……

Res je, ne vidiš ga. Lahko pa npr. pristopiš k kadilci… In poskusi oceniti razdaljo, kdaj zavohaš dimni oblak okoli njega. Zna biti, da veliko dlje od metra in pol.
[/quote]

jaz ti govorim o tem kar je dobesedno rekla zdravnica – okoli nas so oblaki našega lastnega potu in drugih tekočin – tekočina je vidna – stvar, ki je v obliki tekočine je vidna, ker je v tekočem stanju, če pa ni v tekočem stanju potem pa to ni tekočina – in dimni oblak ni tekočina je dim – in guess what gre tudi skozi masko – takisto gre tudi virus v aerosolni obliki – ker zrak gre skozi masko in maska, ki jo mi nosimo nima takega filtra,da bi zadržala ta firus – torej ga tudi skozi masko vdihnemo. Pot pa okoli mene ne teče,ampak ob teku teče po meni. če pa ti vidiš pot okoli tebe da teče, medtem ko tečeš in to celo v oblaku, potem pa je nekaj narobe s teboj… kot tudi s to žensko, ki je to izjavila.

Vlada “vlade” so tu da zakuhajo, narod pa umira, in bojuje. Zgodovina. Dokazano. Dejstva.
Mal višje moramo it. Ne nasedat.

Pa dajte no vsi, ki dvomite v obstoj virusa, ki mislite da so številke lažne…pa dajte no danes pogledat…za nazaj si poglejte..na TV izjavo unga zdravnika iz infekcijske…na tiskovni..
Pa potem napišite tu, če ste kaj spregledali oz razumeli poanto vsega.
Aja…mislite da so ga nastavili da je govoril. Žalostno res, da ste eni tako zaslepljeni in verjamete teorijam zarote.
Vas bi prizemljila samo dihalna stiska, pa ležanje na intenzivni.
Smilite se mi res.
Prevečkrat sem bila na intenzivni, infekcijski ob svojih dragih, da bi se zezala tako kot se večina vas skeptikov.
Zresnite se.

New Report

Close