Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Minilo me je

Minilo me je

minilo me je, da bi s svojim fantom se se kdaj lubckala, se ksala ali karkoli fizicnega…
23sva stara..
1leto skupaj
temu se izogibam ze cel mesec, je zelo uredu clovek njegova osebnost mi je vsec ampak ne moram se ga vec dotaknit ni mi do tega
ne upam mu povedat niti ne vem kako

….?

????

To ne pelje nikamor. Zakljuci taksni zvezo, ker ce imas problem pri 23ih in po enem letu, je res kriza. Nima smisla, da se mucita skupaj, ce te ne privlaci. Ne muci sebe in njega, ker lahko vztrajanje v taksnem pripelje dosti vecje probleme.

Razen ce je to samo trenutno in/ali posledica zdravstvenega stanja. Ce ni, se ne mucita vec.

Če je u redu človek in ti je njegova osebnost všeč, bodi tudi ti v redu človek, ustvari tudi svojo osebnost, da boš lahko nanjo ponosna in jo imela rada, ter bodi iskrena in mu povej, do česa ti je in do česa ti ni.
Saj si dober človek zasluži resnico drugega dobrega človeka, ane?

Če je u redu človek in ti je njegova osebnost všeč, bodi tudi ti v redu človek, ustvari tudi svojo osebnost, da boš lahko nanjo ponosna in jo imela rada, ter bodi iskrena in mu povej, do česa ti je in do česa ti ni.
Saj si dober človek zasluži resnico drugega dobrega človeka, ane?
[/quote]

Jah.. ja. ampak se bojim bolečine

Jah.. ja. ampak se bojim bolečine
[/quote]

Zaključi, zori in dozori. Pri ene 33ih boš morda že imela lahko katerega “rada”. Ali pa tudi ne….

Ne rabis mu tako povedat.
Povej da si se odljubla in se to ni spremenil v ljubezen.
Temu ti ne mores pomagat no. Nis ti kriva ce ga ne ljubis. To je odvisn od hormonov in tvoji so sli nazaj v stanje preden si ga spoznala.

a z benom aflekom bi se ljubckala a ne

Pojdi na psihoterapijo, da pri 23ih nimaš niti malo spolnega nagona je pa čudno. Ali je tu fizičini ali pa psihični vzrok zadaj, verjetno slednje. Njega pa zapusti in mu povej, da rabiš čas zase.

Resnica je vedno najboljša. Če pa se ti zdi, da res nikakor ne moreš po pravici povedat, mu reci samo, da se ne počutiš več kot na začetku in da se ti zdi bolje, da prekineta.
Sklepam, da ja ne misliš vztrajati v taki zvezi?

V enega drugega si se malce zagledala, p a ti tukaj nič ne sede zaenkrat.
Pa tisti drugi ?
A sploh noče opazit?

Oj ce te zanima ti lahko jest pomagam da ti bo lazje

WTF?? Stara je 23!! Un starec jih ima pa 48. Ajde, da bi dala kak mlajši seksi primerek, ampak Affleck…., recimo Joe Alwyn bi bil zanjo.:)

New Report

Close