Starševski čvek

če pa je to najbolj vroča ženska na svetu, potem pa nam ni rešitve...

Default avatar
Lepa in vroča definitivno.
Default avatar
Pred operacijami ji ni falilo prav nič, zdaj je pa plastičen spaček...
Default avatar
svetjeselvmaloro je napisal/a:
To je tko, ko človek pretirava in gre čez mejo, potem je pa videti groteskno, kot v tistih karikaturah....
Default avatar
Koliko je vroča ne vem, ji zgleda nihče ni meril temperature.
Za nasmejat se - je pa priročna.
Default avatar
Jaz bi se zamislila nad moškimi, ki jim je tole všeč.
Ker jih ni malo.
Default avatar
Replika je napisal/a:
točno to, tukaj se nekaj spakujejo, v reali bi jo pa vsi
Default avatar
Ta bi bila najbolj vroča, če bi se vžgala. Plastika bi verjetno gorela 3 tedne....
Default avatar
Naša Urška Bacovnik je lepša.. Vsaj meni.
Default avatar
greste se neke čistune, če bi jo pa srečali, pa jezik do tal...
Default avatar
Ne briga me katera je najlepša na svetu, bolj me briga kater je najlepši na svetu :))
Default avatar
Replika je napisal/a:
Nima smisla. Spremeniti ne moreš - čemu bi se torej kdorkoli s tem ukvarjal.
Mogoče bi bilo koristno, če bi se nad svojo izbiro zamislile tiste, ki imajo takšne moške doma.
Pa še to samo, če so pripravljene kaj spremeniti.
Default avatar

Sama se je oklicala za najbolj vročo!😄😄 Pred operacijami je bila normalna in luštna, zdaj je silikonski spaček.
P.S. Ste prebrali, da ima silikonska Barbie kar 12 moških (idi.otov) sponzorjev, ki ji plačujejo vse to??? Včasih me je resnično sram, da sem dedec, ker taki bumbarji mečejo slabo luč na vso moško populacijo!
Default avatar
Res je huda, ta prava. Škoda, ker ni več takih.
Default avatar
silikon v telesu ne moreš enačit z naravno lepoto, pri takih kot je ta bejba psiha glih ne more bit ok. Pri tej je vidno pretiravanje, usta, joški, pa verjetno še kaj na licu.... ampak zadnja slika, skenslaš usta in joške, fokusiraš se na bedra, pas boki, tukej naj ne bi bilo silikona pa zgleda odlično.
Default avatar
saj njej itak ni pomoči...če misli, da je zdaj bolj luštna kot prej (prej je bila kar čedna)...ampak, jaz teh njenih sugar daddyjev ne razumem...kako obupan moraš bit, da si tako najdeš, da se ne počutiš osamljenega, pa da veš, da jih je še 11 v vrsti...
Default avatar
Mary MCScary je napisal/a:
če te ne briga potem zapreš temo. vsak tvoj komentar je nepotreben in pove nič
Default avatar
Najbolj neapetitlih. A je komu mogoče sexy? ;))
Default avatar
Poglejte, koliko denarja je investirala v svoj izgled. Pošteno je, da se to nekje pozna, najmanj kar je, da dobi naziv najbolj vroče ženske na svetu.
Default avatar
Lepa? Ogabna, ne lepa. Verjetno ima ročne in ustne spretnosti.