Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A mi lahko kdo pove, kje naenkrat najdejo 4000 folka dnevno ?! DNEVNO!

A mi lahko kdo pove, kje naenkrat najdejo 4000 folka dnevno ?! DNEVNO!

[img]http://shrani.si/f/1t/JY/CPORt3q/laz-testiranje.png[/img]

Pcr test je fejk pika.. al pa nosite nagobčnike še zunaj, pamet vas je napustila..

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/vazno-otkrice-s-oxforda-broj-zarazenih-mogao-bi-biti-manji-nego-sto-se-smatra-15017559

https://gustirna.wordpress.com/2020/06/27/1575/

Postavi se kdaj na katero od točk, pa jih boš videl. Pa vsa testiranja v domovih za ostarele, zdravstvenih domovih, bolnišnicah, testiranja otrok, ki zdaj na polno zbolevajo tudi zaradi drugih stvari in starši ne želijo, da so prenašalci … Osebno poznam 5 oseb, ki so bile testirane v preteklem tednu. Vsi negativni.


Samo domov za starejše je v Sloveniji več kot 100.
Če se testira vsak dan samo 1 od zaposlenih, 1 svojec – ker ni vseeno, če ima hči zaposlene v domu starejših morda korono ali pa samo prehlad, 1 stanovalec, je to že več kot 300 testov!
Pa verjemi, da je tega več.
Dodaj vse bolnišnice, zdravstvene domove.
Dodaj učitelje, vzgojitelje, ki jim tudi ni vseeno ali imajo korono ali prehlad.
Kje so še vsi ostali, ki jim tudi ni vseeno!
Tudi nekdo, ki dela v nekem kolektivu in ima znake respiratorne okužbe, gre verjetno na testiranje.
Pravzaprav je 3000 ali 4000 testov, sploh sedaj v času prehladov in ostalih respiratornih okužb, malo.

nova
Uredništvo priporoča

3 profile imam (facebook), 2 twiterja,naredil sem si sistemsko različne kroge prijateljev, vsepovsod iste rezultate dobivam. Prazne covid točke (poročajo mi), eni se niti testirali niso, samo napovedali so se pa so dobili pozitiven rezultat po pošti, brez da bi se testiral. Ok če bi to bilo samo 4-5 primerov ljudi ki so to pisal. Ogromno ih je. Tudi ogromno ljudi ki vsak dan šiše o tem kako je pisan covid za smrt od čist nekj drugega. Omenjam denar za pokop? Čist ste usekal mimo, kmalu nagobčniki zunaj in lov na veštice.. hahah..inkvizicija, narod je glup, nič ni naučil


Samo domov za starejše je v Sloveniji več kot 100.
Če se testira vsak dan samo 1 od zaposlenih, 1 svojec – ker ni vseeno, če ima hči zaposlene v domu starejših morda korono ali pa samo prehlad, 1 stanovalec, je to že več kot 300 testov!
Pa verjemi, da je tega več.
Dodaj vse bolnišnice, zdravstvene domove.
Dodaj učitelje, vzgojitelje, ki jim tudi ni vseeno ali imajo korono ali prehlad.
Kje so še vsi ostali, ki jim tudi ni vseeno!
Tudi nekdo, ki dela v nekem kolektivu in ima znake respiratorne okužbe, gre verjetno na testiranje.
Pravzaprav je 3000 ali 4000 testov, sploh sedaj v času prehladov in ostalih respiratornih okužb, malo.
[/quote]

A potem jih v domovih iz dneva v dan testirajo? Vedno ene in iste?

da se bo pa narod kej naučil …ti si pa optimist…mislim,da ne boš dočakal v slo. kaj takega…sami avtisti so zgleda med nami SREČNO

7. 9.
ga.Tina Bergant za RTV SLO:
V Sloveniji max. 2000 testov na dan.
Ni pametno porivati preko meja zmogljivosti.

En mesec kasneje:
6.10.
Slovenija opravi 3998 testov na dan.
To je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več kot je meja zmogljivosti.

Kako?
Kdaj?
Kje?

24 ur ima 1.140 minut oz. 86.400 sekund.
Torej ČE laboratorij dela neprekinjeno 24 ur
so vsakih 20 sekund opravili test.
Če pa delajo samo 12 ur,
so opravili test na vskih 11 sekund.

Koliko laboratorijev imamo, ki opravljajo te teste?
Koliko ur na dan delajo?

[img]http://shrani.si/f/34/cV/4B0OBJAZ/5/covidjeba.jpg[/img]

A potem jih v domovih iz dneva v dan testirajo? Vedno ene in iste?
[/quote]
Zakaj vedno ene in iste?
So zaposleni, ki so bili že večkrat testirani in so stanovalci, ki so bili že večkrat testirani.
Če stanovalec začne kašljati, je velika verjetnost, da bo testiran.
In pri povprečni starosti 80+ je takih, ki kašljajo, dobijo vročino, nekoliko težje dihajo kot običajno, verjetno precej.
Je pa seveda zelo pomembno, da se korono odkrije čim hitreje, zato se takega stanovalca ne pusti 1 teden in se ga samo opazuje! Se ga pač testira!
Tudi zaposleni se lahko “prehladijo”. Taki ne morejo v službo brez negativnega testa! Torej?
Zagotovo je odstotek testiranih pri zaposlenih v domovih in pri stanovalcih višji od povprečja!

Teoretiki, nehajte se ukvarjati s teorijami zarote. Jaz sem bila v LJ na testu. Bilo nas je ogromno, večina je bila hvalabogu negativnih. Vi pa še kar mešajte drek, nepoznavalci….!!!

dobro vemo kaj je pcr test (nateg) ma vseeno eni trmasto sledijo propagandi tv -manipulacija, za ofce. kak ne vidite, mater vola, uklopite jebene možgane že enkrat!!!!

7. 9.
ga.Tina Bergant za RTV SLO:
V Sloveniji max. 2000 testov na dan.
Ni pametno porivati preko meja zmogljivosti.

En mesec kasneje:
6.10.
Slovenija opravi 3998 testov na dan.
To je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več kot je meja zmogljivosti.

Kako?
Kdaj?
Kje?

24 ur ima 1.140 minut oz. 86.400 sekund.
Torej ČE laboratorij dela neprekinjeno 24 ur
so vsakih 20 sekund opravili test.
Če pa delajo samo 12 ur,
so opravili test na vskih 11 sekund.

Koliko laboratorijev imamo, ki opravljajo te teste?
Koliko ur na dan delajo?


Zakaj vedno ene in iste?
So zaposleni, ki so bili že večkrat testirani in so stanovalci, ki so bili že večkrat testirani.
Če stanovalec začne kašljati, je velika verjetnost, da bo testiran.
In pri povprečni starosti 80+ je takih, ki kašljajo, dobijo vročino, nekoliko težje dihajo kot običajno, verjetno precej.
Je pa seveda zelo pomembno, da se korono odkrije čim hitreje, zato se takega stanovalca ne pusti 1 teden in se ga samo opazuje! Se ga pač testira!
Tudi zaposleni se lahko “prehladijo”. Taki ne morejo v službo brez negativnega testa! Torej?
Zagotovo je odstotek testiranih pri zaposlenih v domovih in pri stanovalcih višji od povprečja!
[/quote]

Vsak mesec 100 000 smrkajočih in prehlajenih? Čudno, da lahko sploh še kdo dela po domovih in drugje. Pri takih cifrah bi morali biti vsi stalno na bolniški.

Zdravstveno osebje se preventivno redno testira, že samo to nanese. Potem tisti, ki so pozitivni, da ugotovijo, ali so se negativizirali. In še vsi ostali.
Bo kar realno.

Nateg. Ni dvoma.

Seveda dobivaš od povsod eno in isto, ker je ena in ista izmišljena zgodbica, ki kroži od enega do drugega.

Realno je bilo tudi pred pol leta, ko je bilo 700 testov dnevno. In takrat so tudi govorili, da se zdravstveno in osebje v domovih ter oskrbovanci redno testirajo. Očitno se je v pol leta to osebje petkratno pomnožilo.

Luba duša, pa ti sploh veš, kako se dela te teste? Misliš, da ena laborantka dela vsak test posebej? :=))) Bi se revše bogo malo izobrazil, preden se smešiš in druge zmerjaš z ofcami, ti pa nasedeš vsakemu nategu na FB?

Nagobčniki zunaj. Zaradi testa ki je dokazano neuporaben. Ovce!

Luba duša, pa ti sploh veš, kako se dela te teste? Misliš, da ena laborantka dela vsak test posebej? :=))) Bi se revše bogo malo izobrazil, preden se smešiš in druge zmerjaš z ofcami, ti pa nasedeš vsakemu nategu na FB?
[/quote]
Eni res mislijo, da laborant vzame test in recimo 11 sekund ugotavlja ali je pozitiven ali ne …in potem vzame drugega…
Ojoj!
Problem je v tem, da se sami zdijo blazno pametni in te “ugotovitve” razlagajo drugim.
Kam to vodi, pa že vemo!

Jaz sem se odločila, da se grem testirati, če bo treba bom šla samoplacnisko. Bom poročala kako zgleda in kdaj dobiš rezultat. Neki sem prehlajena že par dni, boli me glava, vročino sem merila pa je bila 37.8 . Nimam težav z dihanjem. Vsi ostali so zdravi. Nimam pojma kje bi se lahko prehladila, saj sem več kot ne skoz doma. Zdaj sem v mansardi preventivno. Hči fotru kuha kosilo hahaha, v bistvu mi je kar luštno, imam mir

ja, folk bo pa prav pošteno in po resnici govoril nekemu brezosebnemu neznancu neke privat anamneze, zdravstvena stanja in ali se je testiral ali ne in s kakšnim rezultatom… saj pravim vaški bebček.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Lahko verjameš lahko pa tudi ne.

https://gustirna.wordpress.com/2020/10/11/istina-resnica/

Se lahko nehaš smešiš z zmeraj istimi jajci od linkov, že stokrat ovrženimi?

Od kod jih dobijo 4000?
Enostavno. Danes ne moreš do zdravnika, če ne opraviš kovid testa. V vsej Sloveniji pa res ni težko najti 4000 ljudi. Nekaj jih je takih, ki želijo do zdravnika, nekaj pa v dso-jih. Voila!
Me zanima, koliko časa bodo drajsali termin, da so ljudje zboleli. So samo pozitivni na testu, niso pa zboleli. Tistih, ki dejansko zbolijo, je namreč zelo malo. Pa še to je vprašljivo, ker testi zaznajo več oblik kovida, ne samo kovida 19.


Tišina! Če v pravilih piše, da jih je 4000, potem tako tudi je. Berite pravila!

Čudno, da ni še nihče objavil tega pozitivnefa testa, ki ga baje pošiljajo po pošti tistim, ki se sploh niso testirali. Če je baje tega toliko? No, da vidimo sliko tega obvestila! Aja, ga ni, ker rezultate sporočajo po telefonu! Spet ena urbana legenda, ki se širi hitreje kot virus.

New Report

Close