Starševski čvek

Moški, kaj se vam podi po glavi, ko vidite golo žensko?

Default avatar
Mnoge ženske mislijo, da njihovi partnerji razmišljajo o nepopolnosti njihovih teles, vendar pripadniki močnejšega spola sploh ne vidijo tega, kar ženske dojemamo kot pomanjkljivost.
Menda se jim po glavi takrat podi tole:

»Ostani kul …«
"Poskušaj zadržati …«
»Ko bi le vedel, kaj hoče, da naredim …«
"Imam res tako srečo!«

Moški, ali to drži?
Default avatar
Kaj ima spet za bregom? Zakaj je gola - je z njo vse ok? Kakšno limonado je spet gledala na tv?
Default avatar
vprašanje na mestu je napisal/a:
Ne.
Svet je pisan in lep...
Default avatar
Točno tako, če je frišna.
Če jo pa že nekaj časa guncas je tista "kaj ima spet za bregom" prej na vrsti.
Default avatar
Koliko moram prispevati za plačilo njenih položnic ☺
Default avatar
Kaj nas si mislim. Slekla si se, vidiš eno vidiš vse. Dve zizi, popek pa luknjica. Gole vas vidimo le v spalnici, tam itak vemo zakaj se slečete in kaj sledi.

Svojo ženo imam rad in mi je lepa. Če jo vidim golo je to le v spalnici ali kopalnici: oblačenje, umivanje, seks. Kaj si mislim? Aha umiva se ali oblači se. Pri posteljnih aktivnostih pa ne bom komentiral.

Da bi jo videl kje v kuhinji nago bi jo malo čudno pogledal. Ne oblači se izivalno ko gre iz hiše. Je pa mani vedno lepo oblečena. Pa moja je. Na plaži pa kopalke. Nismo muslimani, da se bo zakrivala.

S tem, da imam jaz pač lepo ženo. Je postavna, simpatičen obraz, prijazna, veliko srce, moja je, dolgolasa, visoka, suha, nežen ženstven glas
Default avatar
Na splošno, ko vidim golo žensko... si ne mislim nič. Res nič. Golih žensk sem videl skoraj toliko kot oblečenih in do tega nimam čisto nobenega odnosa.

Če pa misliš TISTO golo žensko, ki jo imam rad in sva v "razpoloženju" pa spet nič od naštetega, pač pa samo "super!" ali pa "pridi bliže - zdaj je čas za igro!", ipd.

Tole citirano velja mogoče za prve dve ali tri ženske, ko je moški še fant, ravno še v najstniških letih ali pa takoj po njih.
Default avatar
Glede na to, da se že vsaka kokoš nastavlja gola si nimam kaj mislit, erotičnega naboja v teh koko#jih frfotuljah ni. Ta je edino v ženski, s kateto se ujameš, ima karaktef in za to ne rabi bit gola.
Default avatar
Ko vidim golo žensko, sem samo enega mnenja, da je za nategnit, ali pa hoče, da je nategnjena!
Default avatar
heh, koliko si pa ti staro, otročja vprašanja in razmišljanje... Moški s tapravim moškim karakterjem razmišlja samo eno ob prvem pogledu na žensko, oblečeno ali golo, ali jo bi ali jo ne bi, pol pa dalje...
Default avatar
Popay je napisal/a:
Zato pa nisi nikoli nobene dobil.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Pa mi ti zrihtej eno al pa vsaj dve, če že eno ne (sm pazi, da bo ena oblečena druga pa slečena), ko jih imaš tako dost..
Default avatar
Popay je napisal/a:
bedak.
Default avatar
pejt krape porivat, samo prvo jih ven iz vode potegen, da ne boš še po vodi bezljal tako kot tukej bezljaš.
Default avatar
Ne skrbi za popaya hehe😉
Default avatar
Boga revica tudi za oblečit nima. Peljal bi jo v butik in ji kupil oblačila.
Default avatar
Noup... ampak da se je naveličala oblek... in je cajt za šoping. :-)))

Default avatar
Ne vem kaj točno pomisli, mi je pa definitivno všeč njegova reakcija :) In ne, ni to, da bi mi dal bančno kartico za v šoping 😋😉
Default avatar
-misst- je napisal/a:
Bod no pametna, ne serji ga, komu vraga je pa kaj lepega na goli stari babi?