Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potovanjca vam zadnje cajte kaj gredo od nog?

Potovanjca vam zadnje cajte kaj gredo od nog?

Velikanska škoda bi bila, če ne bi, ker bi zamujale v poduhovljenosti, ki jo prinašate iz daljnega sveta, na teh vaših energijah pa dejansko stoji cel svet, in se vrti okoli riti polne raznih enrgij in rdečega peresa v riti, ki narekuje smer. Torej, kako napredujete?

Kdorkoli, kamorkoli – definitivno vsak na boljši poti kot pa ti.
Tebi se samo vsak dan bolj kisa v glavi!

ja seveda za vikend gremo v Pišece, glavna znamenitost Milan DEluxe.

nova
Uredništvo priporoča

Mi tudi hodimo tja, domačini pravijo, da je vas prizadela naravna katastrofa?

Mi tudi hodimo tja, domačini pravijo, da je vas prizadela naravna katastrofa?
[/quote]

Zrola se ti od takega soseda.

Kaj pri pyzdi je to “potovanjce?” Pa bog vam pomagaj v katerih zakotnih vukojebinah tako mesarite naš jezik??

Mi tudi hodimo tja, domačini pravijo, da je vas prizadela naravna katastrofa?
[/quote]

Mi gremo tudi v Pišece, degustirat zelje in čebulo od Milanove sestre. Slednji je želje in čebulo tudi fotografiral (to je v glavnem vse, kar je naredil).

Nobena se ni pohvalila spotovanjcem., 😂

Se strinjam z avtorjem. Hvala bogu, da ni več bedastih potovanj v Indijo, pa po Španiji, pa po… V iskanju svojega bistva. Pa koliko družin uničenih.

Zgodovine v šoli nisi imelo, da bi se učilo kako se ta ponavlja in kako se vedno konča, ko neka sprevržena manjšina serje po normalni večini?

[/quote]Ups, čisto v narobe temo je to vrglo, nisem v to repliciral.


Te tudi ja, ne samo večno samske, do zdaj so se vse hodile nekam iskat, kje vraga se bodo pa zdaj našle?

Bila ravnokar v Grčiji, ČUDOVITO. Prostor v hotelih, restavracijah, nobene gneče nikjer, na čudovitih plažah skoraj sama, toplo morje… Prav idealno, res pravi dopust. Seveda je pa na Raki najlepše 🙂


Bilo ti prismoda na monu vse dni smrdelo. jaoooooo


Pa tudi če bi bilo, Grčija ni destinacija kamor vrle frfotulje hodijo po duhovne energije in se iskat, nisi razumelo preprostega?

Mojih znancev ničesar ne ustavi.
Potujejo za Južno Ameriko, za cel mesec. Vplačano pred letom.
Prav je tako.
Strahopetci pa teme odpirajo misleč da folk ne potuje.


Itak, tvoji znanci. 😂 Tudi sicer se monovskim motenim se vse države prilagajajo, ne bi rabilo “znancev”, nisi vedelo?

Mi tudi hodimo tja, domačini pravijo, da je vas prizadela naravna katastrofa?
[/quote]

Baje da bodo postavili novo znamenitost sredi kozjanskih grickov, direkt v Pisecah. Kip rogonosca. Betonskega.

Zdaj pa še na pijačko več ne morejo po 22. uri. Pa saj jim kmalu ne bo več za živet, fertik, amen puhloglavke.😂


Itak, tvoji znanci. 😂 Tudi sicer se monovskim motenim se vse države prilagajajo, ne bi rabilo “znancev”, nisi vedelo?
[/quote]Ja ti povem ko pridejo nazaj kako je bilo potovanje.
Tud mebe zanima koliko v resnici paničari svet.
Glede na to da z vstopom nimajo težav, bo že držalo, da je Covid
bolezen bogatašev.

Ja ti povem ko pridejo nazaj kako je bilo potovanje.
Tud mebe zanima koliko v resnici paničari svet.
Glede na to da z vstopom nimajo težav, bo že držalo, da je Covid
bolezen bogatašev.
[/quote]

Dobro je dobro, saj bo blesavo multinično, tudi če ne razumeš teme……

Mi gremo tudi v Pišece, degustirat zelje in čebulo od Milanove sestre. Slednji je želje in čebulo tudi fotografiral (to je v glavnem vse, kar je naredil).
[/quote]

Mi bi tudi sli v te Pišece, a se, da dobit nocitev za bone, mam se za pokurit enih 100€. 😉
Vidim, da je zlo popularen ta kraj, se bolj kot Portoroz 😀

Se moramo fajn poslikat v teh Pišecih, da dam pol na FB, mi bodo vsi zavidal pa lajkal madona 😂😂😂

Mi bi tudi sli v te Pišece, a se, da dobit nocitev za bone, mam se za pokurit enih 100€. 😉
Vidim, da je zlo popularen ta kraj, se bolj kot Portoroz 😀

Se moramo fajn poslikat v teh Pišecih, da dam pol na FB, mi bodo vsi zavidal pa lajkal madona 😂😂😂
[/quote]
Še meni rezerviraj, če je res tako lepo, bi tudi rad spoznal ta kraj.


Bilo ti prismoda na monu vse dni smrdelo. jaoooooo
[/quote]

Če bi gledal film o grški poroki, bi vedel, da so grki izumili skoraj vse. No, interneta sicer res niso, a ga, (saj ne boš verjel) poznajo. Tako da moja prisotnost ali odsotnost na MON-u ne dokazuje prav ničesar, ti “modrijan”.
Ja pa tudi res, da na MON-u med dopustom pa res ne visim 🙂


Še meni rezerviraj, če je res tako lepo, bi tudi rad spoznal ta kraj.
[/quote]

Ej Milane moj, bi clovek pricakoval, da bos kaj svetovalo, ker bolj poznas tiste konce 😁
Pa tudi nek kip, da imate, verjetno kaj takega kot pri Melaniji 😀

New Report

Close