Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna je vaša naravna barva las in v kakšno barvo si jih barvate?

Kakšna je vaša naravna barva las in v kakšno barvo si jih barvate?

Ne mislim tukaj na delno sive lase, če slučajno že sivite. Mislim na vašo osnovno naravno barvo las pred sivenjem (če je že nastopilo).
Ste naravno blond, svetlo rjavi, srednje rjavi, temno rjavi ali črni in v kakšno barvo ste zdaj pobarvani?
Opažam, da je največ temnolask pobarvanih v svetlejše barve, veliko je blond barve, obratno pa skorajda ne.

Ma imam neko čudno barvo, jaz jo imenujem mišja. Ni ne blond, ne rjava, neka vmes. Kolegica to naziva Dirty blond.

Barvam se v naravno barvo svojih las.

Sem najsvetlejša v celi rodbini. Tipična blondina, ki so ji z odraščanjem lasje temneli.
Barvam se na blond.

Moji naravni lasje so poleti svetlo rjavi do temno blond z zelo svetlimi prameni, pozimi pa svetlo do srednje rjavi.
Ker ze sivim, se zdaj barvam v svojo naravno barvo in tudi pri barvanju gledam, da je poletni odtenek malo scetlejsi, zimski pa temnejsi.

Imam temnorjave, barvam se (še) ne.
V vmesnih fazah sivenja se bom najbrž barvala na kakšno temnejšo rdečo. Ko bom popolnoma osivela, bom pa pustila. Nisem se še toliko ukvarjala s tem…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vse so odgovorile, samo tajanstvena deklica ne hoce.

Tebe je še bolj fsekal amorček kot Moničana 😉

monmonci, so ti čez noč že kaj zrasli lasje?

Nekaj mešanega, poleti svetlejše kot pozimi, ampak ne enakomerno. Sedaj že tudi sivčki vmes, barvala se pa nikoli nisem in se tudi ne mislim.

Sem mišje barve. Temna rjave, že malo na sivo vleče – in seveda normalno sivim.

Pobarvana leta nazaj na violo, potem blond pramena, potem na baker, rdečkasto, potem leta na blond. Zdaj pa sem nekaj mesecev nazaj na rjavo, zdaj pa čakam, da mi naravna barva prevzame glavo. 🙂

Ne ljubi se mi več barvat.

Slučajno sivite?

Sivim že od srednje šole, taki geni (tako oče kot mama sta zgodaj začela siveti, tudi sorojenci, na srečo vsaj plešasta nisem, ker imamo tudi to v družini tudi po ženski strani).
Barvam se na temno blond, ker je manj opazen narastek. Nisem še pripravljena biti sivolaska.

Naravna barva mojih las je temno rjava. Zaradi precej sivih se barvam na blond.

Imam jih 49 in temno rjave lase, nič ne barvam, saj k sreči še niso nič sivi, so pa žal zelo tanki in malo jih je. Kot zelo majhna pa sem imela blond lase.

New Report

Close