Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tema za zenske…

Tema za zenske…

Ostali obvoz, hvala.😉

Koliko imate kg?

Pa po resnici povejte, ne rabi ravno tocno ce ne zelite, le razpon.

A.) 50 – 59 kg
B.) 60 – 69 kg
C.) 70 – 79 kg
D.) 80 – 89 kg
E.) 90 – 99 kg
F.) vec kot 100 kg

Moj odg. je C

Imam 49 kg, zjutraj sem se vagala ne vem zakaj sem 1 kg zgubila. Počutim se dobro in sem zdrava.

F 😅😁

A.

ampak ne razumem kaj boš s temi podatki, ker sami po sebi res ne povedo čisto nič.

Sicer si se mi zamerila v eni temi z grdim posploševanjem…. pa ok, odg E

A.

Pretezka. A tipkovnica vse prenese.😶🙄😏
Ko bos sla v Indonezijo s tvojim bo bolje.😁
Mon te redi.😂

Pretezka. A tipkovnica vse prenese.😶🙄😏
Ko bos sla v Indonezijo s tvojim bo bolje.😁
Mon te redi.😂
[/quote]

Ne, ti “moras it ” v puscavo, kjer je mana samo za bogove.😁


Sicer nisem ženska pa vseeno-kilogram zlahka lahko najdeš v hladilniku. Nov, neuporabljen:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Pretezka. A tipkovnica vse prenese.😶🙄😏
Ko bos sla v Indonezijo s tvojim bo bolje.😁
Mon te redi.😂
[/quote]

😄😄😄 pravzaprav odkar sem na monu sem izgubila 7 kil. Vsi se cudijo in sprašujejo po receptu. Jaz pa pravim, ko si srečen, kile same dol letijo, ker nisi nikoli lačen 😊

😄😄😄 pravzaprav odkar sem na monu sem izgubila 7 kil. Vsi se cudijo in sprašujejo po receptu. Jaz pa pravim, ko si srečen, kile same dol letijo, ker nisi nikoli lačen 😊
[/quote]

Nisi ti okvirno sele en mesec tule? Pa ze 7 kg minus?🤔😁😂
A to telovadis po monu al kaj?

Mene pa Mon jezi in redi.😁

😄😄😄 pravzaprav odkar sem na monu sem izgubila 7 kil. Vsi se cudijo in sprašujejo po receptu. Jaz pa pravim, ko si srečen, kile same dol letijo, ker nisi nikoli lačen 😊
[/quote]

Pa pazi, da ne prideš škeletro do konca leta, vsakic 7kg manj.😂😁

Nisi ti okvirno sele en mesec tule? Pa ze 7 kg minus?🤔😁😂
A to telovadis po monu al kaj?

Mene pa Mon jezi in redi.😁
[/quote]
Izziv zate..vsak komentar, ki te razjezi, naredi 10 počepov. Naslednji, 10 trebušnjakov. Če te kdo res res razjezi 10krogov na stadionu… boš videla, boš tudi ti kmalu kot barbika 😉 😁


Izziv zate..vsak komentar, ki te razjezi, naredi 10 počepov. Naslednji, 10 trebušnjakov. Če te kdo res res razjezi 10krogov na stadionu… boš videla, boš tudi ti kmalu kot barbika 😉 😁
[/quote]

O hvala, zlata si. 💛
Samo ker me jih toliko jezi, moram se kar na stadion preselit, pa tam zogo ves dan brcat😁

O hvala, zlata si. 💛
Samo ker me jih toliko jezi, moram se kar na stadion preselit, pa tam zogo ves dan brcat😁
[/quote]

🤣🤣 a tako hudo je? Ma mene zadnje čase prav nihče ne more. Ko si enkrat srečen v reali je vse drugače. Se požvižgaš na prav vse drugo 🥰

🤣🤣 a tako hudo je? Ma mene zadnje čase prav nihče ne more. Ko si enkrat srečen v reali je vse drugače. Se požvižgaš na prav vse drugo 🥰
[/quote]

Ma ne, bolje je. Bilo je pa hudo ja.
Delam na tem da bo se bolje.😊

Ce ne bi bila kron.utrujena, bi bila ze barbika.;)
Tako pa ni za zivet, ne za umret.😐😶

Ma ne, bolje je. Bilo je pa hudo ja.
Delam na tem da bo se bolje.😊

Ce ne bi bila kron.utrujena, bi bila ze barbika.;)
Tako pa ni za zivet, ne za umret.😐😶
[/quote]

Sej bo. Samo ne obupat. Kaj za utrujenost si že poskusila s kakšnimi dodatki?


Sicer nisem ženska pa vseeno-kilogram zlahka lahko najdeš v hladilniku. Nov, neuporabljen:-)
[/quote]
:))
Potem se bom pa kr lotila

Sej bo. Samo ne obupat. Kaj za utrujenost si že poskusila s kakšnimi dodatki?
[/quote]

Zal ne bo. Noce it stran od mene ogromno let.
Ja, bolj v zacetku Q10 ipd. Samo ni bilo efekta.

Zal ne bo. Noce it stran od mene ogromno let.
Ja, bolj v zacetku Q10 ipd. Samo ni bilo efekta.
[/quote]

Žal mi je. Če veš , da lahko kako pomagam, mi pa povej. Zmenjeno?

Žal mi je. Če veš , da lahko kako pomagam, mi pa povej. Zmenjeno?
[/quote]

Ne mores pomagat, razen da na daljavo steras to stran.😁😂
Iz optimista, po 25 letih prehajam v realista. Ceprav imam dnevne optimisticne zelje, me bolezen spomne in postavi na trda tla.😶😏
Mi je ena psihologinja ob testiranju spomina rekla, da se v praksi ni srecala koga ki toliko vzdrzi in je aktiven.
Ja, taki s to diagnozo naredijo samomor.
Ker ni za zdrzat.
Sama imam pa se 10 bolezni prikljucenih.
Kot da ni ena dovolj.😶

Ne mores pomagat, razen da na daljavo steras to stran.😁😂
Iz optimista, po 25 letih prehajam v realista. Ceprav imam dnevne optimisticne zelje, me bolezen spomne in postavi na trda tla.😶😏
Mi je ena psihologinja ob testiranju spomina rekla, da se v praksi ni srecala koga ki toliko vzdrzi in je aktiven.
Ja, taki s to diagnozo naredijo samomor.
Ker ni za zdrzat.
Sama imam pa se 10 bolezni prikljucenih.
Kot da ni ena dovolj.😶
[/quote]

Naj se ti obrne na bolje borka🍀🌈 Bolezen je huda zadeva. Imaš me tukaj .. ti lahko družbo delam. Počakaj da dobim kaksen dober vic, se bova skupaj smejali ali Viharca malo zafrkavali 😁😄 Najraje bi imela čarobno palico, da odvzamem vso bolečino, a žal več kot to kar sem nimam kaj ponuditi…

Ne mores pomagat, razen da na daljavo steras to stran.😁😂
Iz optimista, po 25 letih prehajam v realista. Ceprav imam dnevne optimisticne zelje, me bolezen spomne in postavi na trda tla.😶😏
Mi je ena psihologinja ob testiranju spomina rekla, da se v praksi ni srecala koga ki toliko vzdrzi in je aktiven.
Ja, taki s to diagnozo naredijo samomor.
Ker ni za zdrzat.
Sama imam pa se 10 bolezni prikljucenih.
Kot da ni ena dovolj.😶
[/quote]

Naj se ti obrne na bolje borka🍀🌈 Bolezen je huda zadeva. Imaš me tukaj .. ti lahko družbo delam. Počakaj da dobim kaksen dober vic, se bova skupaj smejali ali Viharca malo zafrkavali 😁😄 Najraje bi imela čarobno palico, da odvzamem vso bolečino, a žal več kot to kar sem nimam kaj ponuditi…

Naj se ti obrne na bolje borka🍀🌈 Bolezen je huda zadeva. Imaš me tukaj .. ti lahko družbo delam. Počakaj da dobim kaksen dober vic, se bova skupaj smejali ali Viharca malo zafrkavali 😁😄 Najraje bi imela čarobno palico, da odvzamem vso bolečino, a žal več kot to kar sem nimam kaj ponuditi…
[/quote]

😊 Hvala za dobre in lepe zelje, ki so tu na Monu meni namenjene zelo poredko.

Vic, ti kar popaj . Smeh je pol zdravja.

Za viharnega imam eno naravno lustno medeno(barva las) na sprehodu ogledano zanj.
Kake lepe, zdrave in goste dolge lase ima.😍
V obraz pravi cukercek, lepoticka.
Pa ji bo kitke delal.😁😂

😊 Hvala za dobre in lepe zelje, ki so tu na Monu meni namenjene zelo poredko.

Vic, ti kar popaj . Smeh je pol zdravja.

Za viharnega imam eno naravno lustno medeno(barva las) na sprehodu ogledano zanj.
Kake lepe, zdrave in goste dolge lase ima.😍
V obraz pravi cukercek, lepoticka.
Pa ji bo kitke delal.😁😂
[/quote]

🤣🤣🤣🤣 si ga prav predstavljam ja😆

New Report

Close