Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj jeste tisti, ki nosite maske?

Kaj jeste tisti, ki nosite maske?

Opišite mi, kaj jeste v dnevu?

Stavim, da ne bo odgovorov.

Hrano?
Enako kot vsa leta prej.

Tisti, ki imate rdeče nogavice… kateri sprej za lase uporabljate???

nova
Uredništvo priporoča

Tisti, ki menjate gate vsak dan, ali imate kak poseben ritual pri odklepanju avta?

Takole – kot tale od 1:25 minuti posnetka naprej:

https://www.youtube.com/watch?v=25L1lKwRHCc

tisti,ki nosijo maske papajo nore gobe


LOL

Jaz jem smartise 😉

Kako to misliš, tisti, ki nosite maske? Saj jih nosi 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

malico… kaj pa ti papcaš razen tabletk?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

vse za kar vem, da se bom lahkotno usral ☺
Ker sra.nje z masko na ksihtu, me omejuje v opravljanju sra.nja

Tiste brez mask. 😉
Ob vikendih pa še kakšnega zagovornika teorij zarote za posladek.

Vprašanje je bilo mišljeno resno, za njim stoji neka logika, ki je pa niti nisem omenila. Sploh pa ne mislim pisat zdaj, ko ste dali takšne butaste odgovore.

Butasta vprašanja imajo butaste odgovore. Pa drži besedo in res nič več ne piši.


Ne bo? Staviš?
Da dobro pomislim: danes sem jedla neko zelenjavno mineštro….,neka mešenica nimam pojma kaj je bilo v njej….
potem pečeno zelenjavo na žaru (paprika, melancani, paradižnik)….noro dobra stvar s svežo ciabatto z črnimi olivami

Vprašala si kaj jemo tisti, ki nosimo maske – čisto pošteno in resno sem ti odgovoril že na začetku.

Če si pa mogoče mislila, kaj jemo, medtem ko moramo imeti nameščeno masko – je pa to čisto nekaj drugega.
Če je to – je moj odgovor nič. Jem, ko sem brez maske. Nosim jo le malo časa v dnevu in niti ne vsak dan.

enako kot vi maloumni….

Eh, ne pusti se motit in razvij svojo teorijo zarote, no. Čakamo.

Nekaj zastaviš z neko ala logiko, ki je ni. Če pričakuješ resno ali inteligentno debato, se jo malo bolj potrudi zastaviti tako. V tem kontekstu bi jo tudi nadaljevala. Pa ti je zmanjkalo.
Z masko se ne je nič, brez pa kot ponavadi. Slavne tudi ne pridejo v upoštev, če mora maska tesneti.

New Report

Close