Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Antimaskarji spet pripravljajo upor proti nošenju mask

Antimaskarji spet pripravljajo upor proti nošenju mask

Ti zblojeni škodljivci bodo povzročili samo to, da se bo virus še naprej širil in bodo ostale zdravstvene storitve nedostopne!
Pamet v roke, ljudje! Zresnite se, niste več v vrtcu!

zadnji čas je, da se upremo nočenju mask, lahko se pridružiš tudi ti, vsi bomo brez mask..

Res ljudje PAMET V ROKE…ZRESNITE SE…NISTE VEČ OTROCI KI VSEMU VERJAMETE!!! Začnite dihati s polnimi pljuči in misliti s svojimi možgani pa…mogoče, mogoče bomo lahko svojim otrokom podarili vsaj približno normalen jutri!!!!

nova
Uredništvo priporoča

Zdravsteven storitve SO že bile nedostopne prej in tudi ves čas med korono, ko je bilo par ljudi prehlajenih. Torej krivda je zdravstvenem sistemu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oh še vedno so tu zarotniki, kot hijene se spustijo v temo o coroni in grizejo do kosti. Uporabljajo vsi po vrsti enake besede, kot v nekem slabem scenariju, ščitijo hrbet drug drugemu, a ne gre. Nemočni so, zato žalijo, nevedni so, zato se oklepajo youtuba, hočejo dopovedovati, a ne vedo, kaj naj sploh rečejo.
Zato lepijo rasistične slike, nesmiselne parole. Imajo se za nekaj več, za boljše od drugih, a njihov nivo je beden. Ljudi zmerjajo z ovcami, uporabljajo srednji spol, nastopajo agresivno in njihov konec je vedno enak – nemoč.
Ne razumejo, da je svoboda človeka v tem, da lahko sam izbere, še manj razumejo, da je nekdo izbral drugačno pot, kot oni.
Oprani so, nemočni, brez manir, nestrpni, arogantni, zoprni, moteči.

kaj ste pa vi, ki ztagovarjate vse te fašistične ukrepe, v situaciji, ki je manj nevarna od navadne gripe?

kaj ste pa vi, ki ztagovarjate vse te fašistične ukrepe, v situaciji, ki je manj nevarna od navadne gripe?
[/quote]

A ti sploh veš, kaj so fašistični ukrepi? Bi te bilo treba poslati mal v Irak in Iran.

A ti sploh veš, kaj so fašistični ukrepi? Bi te bilo treba poslati mal v Irak in Iran.
[/quote]

imaš prav, ne vem. Ampak tako piše na FB-ju. Jaz verjamem vse, kar tam preberem. Tvja in teh prodanih časopisov pa ne berem. Vsi bi morali več brati FB, ker gor je resnica objavljena.

imaš prav, ne vem. Ampak tako piše na FB-ju. Jaz verjamem vse, kar tam preberem. Tvja in teh prodanih časopisov pa ne berem. Vsi bi morali več brati FB, ker gor je resnica objavljena.
[/quote]

Jaz se strinjam s tabo. Ampak Youtube ima bolj verodostojne informacije, tam imaš tudi vse posneto in še zvok je zraven. Kaj pa veš, napiše pa danes res lahko že vsak karkoli, posneti pa ne more. Jaz zato verjamem posnetkom.

Jaz se strinjam s tabo. Ampak Youtube ima bolj verodostojne informacije, tam imaš tudi vse posneto in še zvok je zraven. Kaj pa veš, napiše pa danes res lahko že vsak karkoli, posneti pa ne more. Jaz zato verjamem posnetkom.
[/quote]

Samo jaz sem na FBju že od nekdaj. Tu gor je več ljudi, ki isto resnico pišejo. Ok. Youtube ima lepe posnetke in tudi je res vse logično in lepo razloženo, ampak je lažje po FBju delit, ko je samo en klik.

Samo jaz sem na FBju že od nekdaj. Tu gor je več ljudi, ki isto resnico pišejo. Ok. Youtube ima lepe posnetke in tudi je res vse logično in lepo razloženo, ampak je lažje po FBju delit, ko je samo en klik.
[/quote]
Pa saj ni težko deliti Youtube video. To pa res dones ve že vsak tamau. Samo označiš zgoraj in potem daš KOPIRAJ oziroma CTRL+C in potem prilepiš v sporočilo s PRILEPI oziroma CTRL+V. Potem lahko pošiljaš tudi po FBju.


Pa saj ni težko deliti Youtube video. To pa res dones ve že vsak tamau. Samo označiš zgoraj in potem daš KOPIRAJ oziroma CTRL+C in potem prilepiš v sporočilo s PRILEPI oziroma CTRL+V. Potem lahko pošiljaš tudi po FBju.
[/quote]

Hvala, pa res. Če bom še kaj rabil, te bom vprašal. Ti si res ena najbolj pametnih tu gor. Tako dobro pišeš. Res, bravo!

Hvala, pa res. Če bom še kaj rabil, te bom vprašal. Ti si res ena najbolj pametnih tu gor. Tako dobro pišeš. Res, bravo!
[/quote]

Počaki da začne lepit segregacijske slike črnih ljudi in naci oficirje…

Kaj se širi? Propaganda? Laži? Mediji manipulirajo z vami, kontroliranio kot vedno od vlade, ki je kontrolirana spet od tistih ki im dajejo denar, kdo im daje denar? Ugotovi to in si zmagal!
Širi se samo ljudski strah, ki je manipulativno orozje, za ovce.
https://www.youtube.com/watch?v=CxJmJqIlNUQ

zadnji čas je, da se upremo nočenju mask, lahko se pridružiš tudi ti, vsi bomo brez mask..
[/quote]
Jaz vsakemu, ki ga vidim brez maske v trgovini z velikim užitkom s polnimi pljuči zakašljam direktno v njegov rilec 🐽! Do sedaj so še vsi odskočili, stran, pa mi je fascinantno, zakaj skačejo, če se ne bojijo virusa.
Samo čakam, da me kdo napade, da ga zravnam z zemljo…..

Hvala, pa res. Če bom še kaj rabil, te bom vprašal. Ti si res ena najbolj pametnih tu gor. Tako dobro pišeš. Res, bravo!
[/quote]
To pa nisem jaz napisala – eden/ena piše pod mojim NYCI.


To pa nisem jaz napisala – eden/ena piše pod mojim NYCI.
[/quote]

To ti pa verjamem. Tista druga je tok prijazna, da je od deleč jasno, da nisi ti.

imaš prav, ne vem. Ampak tako piše na FB-ju. Jaz verjamem vse, kar tam preberem. Tvja in teh prodanih časopisov pa ne berem. Vsi bi morali več brati FB, ker gor je resnica objavljena.
[/quote]

se strinjam, FB je zakon, tam tudi sam najdem vse kar tukaj potem napišem, zdaj baje grozijo da v EU ne bomo imeli več FB, jao meni joj, kako bom jaz potem živel, nobenega podatka več, za moje uboge možgančke……………………veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Pa saj ni težko deliti Youtube video. To pa res dones ve že vsak tamau. Samo označiš zgoraj in potem daš KOPIRAJ oziroma CTRL+C in potem prilepiš v sporočilo s PRILEPI oziroma CTRL+V. Potem lahko pošiljaš tudi po FBju.
[/quote]

tole sem jaz napisal, malo zajebavam folk, nimam druzga dela pa to pa un pa tret………moj notranji otrok je prišel na plano, hehehe


Pa saj ni težko deliti Youtube video. To pa res dones ve že vsak tamau. Samo označiš zgoraj in potem daš KOPIRAJ oziroma CTRL+C in potem prilepiš v sporočilo s PRILEPI oziroma CTRL+V. Potem lahko pošiljaš tudi po FBju.
[/quote]

Ja, vsak ameriški nerd, ki ima 5 min časa, lahko na youtube objavi svoj dokumentarec, kjer te prepričuje v svetovne zarote.

Antimaskarjev je le še peščica, normalna večina jih je z nošenjem mask pasivno nevtralizirala, tako, da niso omembe vredni.

Prav veselim se že novih stališč antimaskarjev, bodo danes še vpili da maska ni potrebna, celo škodljiva, kaj pa naslednji teden ko bodo ob 400 obolelih dnevno bolehali že njihovi somišljeniki, morda bo kdo od njih že krepnil, ko ne bo ne postelj ne respiratorjev ?
Bo sledila ovadba za genocid nad nemočnimi kolesarji ?


Multinično blesavo brezmožgansko nosi nagobčnik, pa je veeeno zbolelo in ima skurjene možgane.

ZATO:
https://www.youtube.com/watch?v=Q41vglb0Kds&feature=youtu.be

tudi tu je kruta resnica… eden “izmed” podobnih primerov, ženska zelo lepo govori, jasno
https://val202.rtvslo.si/2020/09/se-sreca-da-ni-bil-covid/

New Report

Close