Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se moramo ženske res odločati med vlogo intelektualke in lahkoživke?

Se moramo ženske res odločati med vlogo intelektualke in lahkoživke?

Če imaš prsi, je slaba stvar v tem, da se moraš odločiti med njimi in pametjo. Bilo bi lepo, če bi lahko imele oboje…žal pa današnji svet ne deluje tako …
se strinjate?

nehaj brati in gledati bedarije in se ozri okoli sebe in boš ugotovila, da že vsaj sto let ni tako.
živi svoje življenje ne obremenjuj se s stereotipi.

Jaz sem kar sem. Nič ne izbiram med vlogami. Če bom zaradi tega samska ostala pa tudi vredu.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj te muči? Nekaj najhujših intelektualk s področja gospodarstva in kulture, tudi sociala ni nič boljša, je bilo najhujših lahkoživk. Nihče jim ni ušel, niti z raketo. Resnici na ljubo jim tudi nihče ni hotel uiti. Saj so od njih, zlasti mlajši, imeli kar precej koristi. Tudi same so v mladosti po kolenih z izpahnjeno čeljustjo od cuzanja in goltanja prilezle do položajev.
Tako pač je.
Snažilka, trgovka, proizvodna delavka in kar je še podobnega tudi lahkoživke ne morejo biti. Saj je klientela, ki jih sploh povoha še na slabšem z denarjem kot so one.

Simpl: bodi, kar si oziroma se trudi za tisto, kar bi rada bila in so ti cilji. Seveda ima okolica o človeku vedno neke svoje teorije, ampak če želiš doseči, kar bi rada (in če želiš srečno živeti), kaj preveč na mnenje okolice ne smeš dati.

Jaz vem, kaj sem, kaj pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne moj.

Ne, če imaš prsi se odločiš za pamet in potem imaš oboje.

Ne, ni se vam treba. Lahko se odločate… če tako hočete.
Dan ima 24 ur, pa je dovolj časa za vse… če, hočeš, se organiziraš…. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=f9eKVTe-n6M

Določene stvari, privilegije lahko ženska dobi tud s prsmi ampak svojo pot v življenju in tipih pa komot nadaljuje s svojim intelektom.

Mi tudi vemo kaj si za lahkoživko nikoli nisi imela videza za intelektualko pa ne inteligence.

Ne strinjam se. To je umetno postavljena in v reali neobstoječa dilema.

Izkušnje pa mi kažejo, da se s to dilemo ukvarjajo predvsem tiste ženske, ki je v resnici sploh nimajo.

Če imaš prsi si lahkoživka?

Mi tudi vemo kaj si za lahkoživko nikoli nisi imela videza za intelektualko pa ne inteligence.
[/quote]

Dej, da ti mal razložim, kaj je to trol, da ne boš tako izgubljeno taval po svetu in se zaletaval v stene: trola ne zanima debata, ne pogovor, ne izmenjava mnenj, edini njegov colj je “zabiti” sogovornika, ga na kakršenkoli način prizadeti.
Zdej pa natančno preberi svoj zapis, pa gruntaj 😈

Dej, da ti mal razložim, kaj je to trol, da ne boš tako izgubljeno taval po svetu in se zaletaval v stene: trola ne zanima debata, ne pogovor, ne izmenjava mnenj, edini njegov colj je “zabiti” sogovornika, ga na kakršenkoli način prizadeti.
Zdej pa natančno preberi svoj zapis, pa gruntaj 😈
[/quote]

Saj trol je zate vsakdo ki te potolče z argumenti. 😈

Kot slišim, se v našem mestu ravno v nekem večjem proizvodnem podjetju največja kurb.arija dogaja. Med delavkam za trakom in nadrejenimi… So bili že vsi z vsemi menda. Tako se govori.

Avtorica, zate pa kontra vprašanje. Kaj pomeni lahkoživost? Da imaš rad seks, uživaš v zadovoljujoci spolnosti? Da si rad seksapilen? Potem sem jaz oboje. Intelektualka in lahkoživa. Se pa predajam strastem samo s svojim dragim. A to kaj spremeni? Do svojega položaja pa nisem na kolenih in z izpah njeno čeljustjo prišla, kot je nekdo prej napisal. Se preveč cenim in imam preveč rada.

New Report

Close