Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus POGLEJTE TA VIDEO – Beovičeva intervju in razlage o maskah, objavljeno 27.2.2020

POGLEJTE TA VIDEO – Beovičeva intervju in razlage o maskah, objavljeno 27.2.2020

se spomnim,da sem tale video gledala februarja – pred tem predno je prišla nova vlada in je ženska postala strokovna svetovalka politike…
nisem zdaj vsega še enkrat poslušala – poslušajte pa od začetka do tam 6 minute – kaj je povedala o maskah in zakaj njihovo nošenje vsem odsvetuje, da se lahko povzroči več škode kot kotristi in pojasni zakaj in da je tudi sama ni nosila – vse to te razlage se znanstveno v vsem tem času niso nič spremenile…
je pa ženska konkretno obrnila svojo ploščo od kar je svetovalka vladajoče politike…
in zato jaz tej stroki in teoriji o maskah NE VERJAMEM NIČ… če dodam še izkušnjo Francije, kjer jih imajo obvezne že vsaj mesec tudi zunaj – in se jim okužbe povečujejo, potem lahko sklepamo,da maske niso rešitev…
https://www.youtube.com/watch?v=F3UzwVgNTT4

in če je kje kakšen novinar na končno že nekdo to gospo sooči z njenimi lastnimi besedami in razlagami… kje ste novinarji, ki najdete vse mogoče obtožbe za nas, ki slepo ne verjamemo temu igračkanju z nami s strani stroke, ki to očitno je – igračkanje torej… to ni stroka in to očitno niso ljudje, ki bi jim lahko zaupali glede strokovnih nasvetov, če so jih sposobni v dobre pol meseca obrniti popolnoma na glavo.
In še enkrat to niso teorije zarote to je jasen dokaz popolnoma nasprotne strokovne razlage ene in iste strokovnjakinje. kje ima ta ženska obraz in vest da se dere na kogarkoli zaradi maske – po takih dvojnih razlagah. Ob takih neiskrenih strokovnjakih se nam ni za čuditi, da ljudje ne verjamejo več nikomur. pa niso krivi ljudje, ampak točno taka ravnanja stroke.

Verjamem da je virus, verjamem,da se moramo obnašati odgovorno, samo premagali ga bomo z odgovorno in pošteno stroko, ki bo sprejemala ustrezne ukrepe in te tudi strokovno obrazložila in za njimi s svojo stroko in znanjem tudi stala… ne pa se obračala po političnem vetru. Morebiti je pa to razlog, da epidemije ne moremo premagati, ker stroka očitno ni strokovna ampak se obrača po politiki.

“…….n še enkrat to niso teorije zarote to je jasen dokaz popolnoma nasprotne strokovne razlage ene in iste strokovnjakinje. kje ima ta ženska obraz in vest da se dere na kogarkoli zaradi maske – po takih dvojnih razlagah. Ob takih neiskrenih strokovnjakih se nam ni za čuditi, da ljudje ne verjamejo več nikomur. pa niso krivi ljudje, ampak točno taka ravnanja stroke……”

Beopićko ‘vlačim’ za zločinko že več mesecev, sem dobila že grožnje, da me bodo prijavili zaradi ‘žaljenja’ javne osebe. Preprosto ne razumem, kako je to možno, da zdravnik s Hipokratovo prisego, že pol leta ustvarja covid propagando, terorizira 2-milijonski narod, spravlja ljudi v stiske, v bolezni z ukrepi, ki so POPOLNOMA nesorazmerni z dejansko nevarnostjo tega virusa. Zločinka Beopićka se je kakšen mesec nazaj v svojih izjavah že spogledovala z Avstralijo, da se bo pri nas “zostrovalo”, tako kot v Avstraliji. A veste, kaj se je dogajalo v Avstraliji ?(zimo so imeli zdaj tam). Totalitarna policijska država, represija in teror nad ljudmi, zapiranje ljudi v stanovanjske bloke, prepoved zadrževanja zunaj ipd.

Beopićki, Rozmani, Kreku, Gantarju & Co. bo sojeno za zločine proti človeštvu.

V bistvu nič takega ni povedala, da bi lahko rekel, da je zelo obrnila pogled na situacijo. Vsaj meni se ne zdi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


kako da ne… ne vem ali ne slišiš ali nočeš slišati…
tole so njene izrečene besede med drugimi:
Uporaba mask je v takem primeru močno močno dvomljiva oziroma nezanesljiva …

kaj pa danes govori med drugim:
…torej z veliko druženja in neuporabo mask, je taka situacija zelo nevarna,
vir.Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/beovic-situacija-je-kriticna-nujne-so-omejitve-na-mejah-348692http://www.zurnal24.si

pa tole:
Beovićeva: Strokovna skupina vladi predlagala obvezno uporabo mask v zaprtih javnih prostorih
vir.https://www.sta.si/2779037/beoviceva-strokovna-skupina-vladi-predlagala-obvezno-uporabo-mask-v-zaprtih-javnih-prostorih

meni je to popolnoma obratne strokovni nasvet – še več par dni nazaj je v izjavi za 24 ur javno pozivala, k večjemu nadzoru in kaznovanju vseh, ki mask ne bodo nosili – torej poziva k kaznovanju vseh za neko dejanje, ki ga je še februarja sama PAZI STROKOVNO ZAGOVARJALA IN TUDI POČELA.

Če to ni dvolično in povsem nestrokovno in ni vredno prav nobenega zaupanja – potem ne vem kaj je.

res je žalostno, da nam ta k o z a deli nasvete, pa pojma nima ne o virusih ne o maskah. tole si preberite o virusih- res strokovnjaka na tem področju:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
in še tole:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-2-del-kako-in-zakaj-se-ustvarja-epidemija-iz-neobstojecih-virusov-virusov/

To je precej vzeto iz konteksta…treba je vedeti, da pri uporabi maske:
1. če nosimo masko zmanjšamo verjetnost, da bi okužili druge v primeru, da smo okuženi
2. če nosi oseba A masko zmanjša možnosti da okuži osebo B in če nosi oseba B masko zmanjšuje možnosti, da okuži osebo A itd. Oseba A ščiti osebo B in oseba B ščiti osebo A itd.

Pri vsej tej zaščiti z masko je potrebno vedeti, da ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaščite, gre samo za zmanjševanje možnosti okužbe predvsem v zaprtih prostorih, ki so najbolj problematični.

bla-bla-bla-bla-……………………………………

Daj ni edina, ki se obrača po mafijski politiki.
Vsi se morajo, če hočejo biti v službi politike.

S stroko ne bomo premagali epidemije. Njih je premalo, vseh ostalih pa preveč. Premagali jo bomo edino, če bomo pazili nase, česar pa večina itak ni sposobna in nihče od nas se ne želi od vseh izolirati. Slej ko prej, bo vsak prišel v stik s covidom.

Sicer pa tudi strokovnjaki se lahko zmotijo in spremenijo prepričanje. Najbolj nevarni ljudje na splošno so ekstremisti, ki nekaj slišijo, preberejo ali vidijo, se odločijo in to gonijo do smrti, čeprav že vsi dokazi kažejo nasprotno. Taki ljudje nikoli mentalno ne zrastejo ampak ostanejo na določeno točki.

O covidu še vedno ni dovolj znanega, zato je boljše preventivno obnašanje. Namesto da bi skupaj iskali rešitve, bi eni najraje živeli tako, kot so prej. Pač ne bo šlo, ker so se razmere spremenile.

res je žalostno, da nam ta k o z a deli nasvete, pa pojma nima ne o virusih ne o maskah. tole si preberite o virusih- res strokovnjaka na tem področju:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
in še tole:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-2-del-kako-in-zakaj-se-ustvarja-epidemija-iz-neobstojecih-virusov-virusov/
[/quote]
To je alter scena, ki se ne vem zakaj, trudi dokazati nasprotno. Virologija ne izhaja iz raziskav enega tipa iz ne vem katerega prejšnjega stoletja, ampak je plod raziskav in dela v medicini vse do danes in še vedno se nadaljuje.
Večina se nas je že odločila čemu verjamemo in verjamemo temu, kar deluje. Vsiljevanje neki prepričanj in podjebavanje pa ni ravno znak inteligence ampak prej nerazgledanega vernika, ki psihopatsko na vsakem koraku pristavlja svoj lonček ne glede na to ali se ostali strinjajo ali ne.

Kako lahko pet pichk terorizira cel forum že od začetka epidemije in nas posiljuje vedno z enimi in istimi videi. Ja, smo si pogledali in ustvarili lastno mnenje. Zdaj pa se nehaj že ponavljat ko pokvarjena plošča. Smo te slišal. Pametnega nisi povedala nič.

bla-bla-bla-bla-……………………………………
[/quote]

reče izredno inteligenten odgovor. Se pravi , da si ti ovca:)

Kako lahko pet pichk terorizira cel forum že od začetka epidemije in nas posiljuje vedno z enimi in istimi videi. Ja, smo si pogledali in ustvarili lastno mnenje. Zdaj pa se nehaj že ponavljat ko pokvarjena plošča. Smo te slišal. Pametnega nisi povedala nič.
[/quote]
teh pet p*** ne samo terorizira ampak prav napada in žali vsakega, ki drugače misli…
Toliko se ukvarjajo točno samo s covid tematiko, da je iz aviona vidno, da so ravno oni, ki se razglašajo za svobodne in visokomisleče, najbolj obremenjeni in travmatizirani. Za njih je covid tematika 24/7….to ni normalno.


kako da ne… ne vem ali ne slišiš ali nočeš slišati…
tole so njene izrečene besede med drugimi:
Uporaba mask je v takem primeru močno močno dvomljiva oziroma nezanesljiva …

kaj pa danes govori med drugim:
…torej z veliko druženja in neuporabo mask, je taka situacija zelo nevarna,
vir.Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/beovic-situacija-je-kriticna-nujne-so-omejitve-na-mejah-348692http://www.zurnal24.si

pa tole:
Beovićeva: Strokovna skupina vladi predlagala obvezno uporabo mask v zaprtih javnih prostorih
vir.https://www.sta.si/2779037/beoviceva-strokovna-skupina-vladi-predlagala-obvezno-uporabo-mask-v-zaprtih-javnih-prostorih

meni je to popolnoma obratne strokovni nasvet – še več par dni nazaj je v izjavi za 24 ur javno pozivala, k večjemu nadzoru in kaznovanju vseh, ki mask ne bodo nosili – torej poziva k kaznovanju vseh za neko dejanje, ki ga je še februarja sama PAZI STROKOVNO ZAGOVARJALA IN TUDI POČELA.

Če to ni dvolično in povsem nestrokovno in ni vredno prav nobenega zaupanja – potem ne vem kaj je.
[/quote]

Mislim, da je odgovarjala na vprašanje, če nas maska lahko zaščiti pred okužbo. Danes je govora o tem, da maska ščiti druge pred okužbo, torej zdravega človeka pred bolnim, če bolan nosi masko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vidimo se na ulici.

Mislim, da je odgovarjala na vprašanje, če nas maska lahko zaščiti pred okužbo. Danes je govora o tem, da maska ščiti druge pred okužbo, torej zdravega človeka pred bolnim, če bolan nosi masko.
[/quote]

ce je tako potem nikakor nima smisla ukrep, ki ga sedaj beoviceva uvaja, da moramo VSI nositi maske in ne zgolj bolni, da zascitijo zdrave. namrec ravno to zagovarja v posnetku, da so maske samo za bolne in to seveda zagovarja tudi druga zdravstvena stroka.

ce je tako potem nikakor nima smisla ukrep, ki ga sedaj beoviceva uvaja, da moramo VSI nositi maske in ne zgolj bolni, da zascitijo zdrave. namrec ravno to zagovarja v posnetku, da so maske samo za bolne in to seveda zagovarja tudi druga zdravstvena stroka.
[/quote]
Ima smisla, ker se bolni sprehajate naokoli in hodite bolni v službo. In to se je od nekdaj podpiralo. Ti mogoče ne, velika večina pa.


To je alter scena, ki se ne vem zakaj, trudi dokazati nasprotno. Virologija ne izhaja iz raziskav enega tipa iz ne vem katerega prejšnjega stoletja, ampak je plod raziskav in dela v medicini vse do danes in še vedno se nadaljuje.
Večina se nas je že odločila čemu verjamemo in verjamemo temu, kar deluje. Vsiljevanje neki prepričanj in podjebavanje pa ni ravno znak inteligence ampak prej nerazgledanega vernika, ki psihopatsko na vsakem koraku pristavlja svoj lonček ne glede na to ali se ostali strinjajo ali ne.
[/quote]

ravno zuaradi takšnih kot si ti se zelo splača pisati resnico, ker ste tako zelo prepirači, da je vse kar slišite na fakultetah res- AMPAK ŽAL NI RES!
To se sliši na prvo žogo zelo čudno, ampak je res. Verjemi, ne bi ti odgovoril, če ne bi ti tako resno milsil to kar si napisal, ampak žal ti to zelo resno verjameš. Razumem, da meni ne boš verjel, ker me ne poznaš, ne veš niti kakšen sem po naravi, ali sem maničen tip, ali depresiven itd….ampak zanimivo je da ne verjameš niti dvojnim dr. znanosti in dr. znanosti, ki so v opoziciji, če lahko tako rečem. No me zanima ali si prebral tole in kaj praviš na to, prosim te da mi odgovoriš, ker me zelo znaima, zakaj temu človeku ne verjameš, je molekularni biolog dr- znanosti STEFAN LANKA:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/

brez besed https://gustirna.wordpress.com/2020/09/18/vse-najboljse-mother-fucker/

ravno zuaradi takšnih kot si ti se zelo splača pisati resnico, ker ste tako zelo prepirači, da je vse kar slišite na fakultetah res- AMPAK ŽAL NI RES!
To se sliši na prvo žogo zelo čudno, ampak je res. Verjemi, ne bi ti odgovoril, če ne bi ti tako resno milsil to kar si napisal, ampak žal ti to zelo resno verjameš. Razumem, da meni ne boš verjel, ker me ne poznaš, ne veš niti kakšen sem po naravi, ali sem maničen tip, ali depresiven itd….ampak zanimivo je da ne verjameš niti dvojnim dr. znanosti in dr. znanosti, ki so v opoziciji, če lahko tako rečem. No me zanima ali si prebral tole in kaj praviš na to, prosim te da mi odgovoriš, ker me zelo znaima, zakaj temu človeku ne verjameš, je molekularni biolog dr- znanosti STEFAN LANKA:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
[/quote]

Ti kar piši. Samo ne mislit, da nisem prebral o tem Lanki, ki ste ga btw začeli šele zdaj omenjati. Kje je bil prej? Predvsem mislim, da nimaš preveč v glavi, ker sam ne znaš ničesar laično pojasniti, ampak samo neutrudno lepiš neke članke in se delaš preveč pametnega. Pa ravno berem ponovno Bechampove mikrozime. Novodobna medicina te teorije ne more potrditi.
Če jaz vidim vodo, ti mi pa govoriš, da je seno, brez kakršnih koli dokazov, bo zame še vedno voda, sploh če so bili ponovljeni dokazi, da je voda voda. In če tudi v resničnem življenju opažam, da se voda obnaša kot voda in ne kot seno, si samo še en čudak zaostal v nekem prejšnjem stoletju. Čudno, da se ne pojavi kdo, ki zagovarja miasamatično teorijo.

Problem vas antimaskerjev in zanikovalcev covida je tudi to, da ste tu notri premešani taki, ki se brez trenutne covid situacije ne bi niti povohali, kaj šele strinjali o prepričanjih.

ravno zuaradi takšnih kot si ti se zelo splača pisati resnico, ker ste tako zelo prepirači, da je vse kar slišite na fakultetah res- AMPAK ŽAL NI RES!
To se sliši na prvo žogo zelo čudno, ampak je res. Verjemi, ne bi ti odgovoril, če ne bi ti tako resno milsil to kar si napisal, ampak žal ti to zelo resno verjameš. Razumem, da meni ne boš verjel, ker me ne poznaš, ne veš niti kakšen sem po naravi, ali sem maničen tip, ali depresiven itd….ampak zanimivo je da ne verjameš niti dvojnim dr. znanosti in dr. znanosti, ki so v opoziciji, če lahko tako rečem. No me zanima ali si prebral tole in kaj praviš na to, prosim te da mi odgovoriš, ker me zelo znaima, zakaj temu človeku ne verjameš, je molekularni biolog dr- znanosti STEFAN LANKA:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
[/quote]

Aja pa zakaj Lanki ne verjamem. Ker je navaden teoretik. Ni naredil nobenega poskusa. Poleg tega so viruse dokazali. Teorija pa ostane zgolj teorija, dokler ni znanstveno dokazana in potem je potrebno te dokaze tudi možno ponoviti z drugo ekipo. Pa še Lanka je molekularni biolog. Pričakoval bi tudi recenzijo, s katero ovrže trenutno virologijo.

Tebi pa tudi logika ne deluje najbolje, če si drzniš pisati take neumnosti kot, da smo slišali na fakulteti… Kaj pa ti veš o meni, če sem sploh študiral in če sem, kaj sem študiral.

Aja pa zakaj Lanki ne verjamem. Ker je navaden teoretik. Ni naredil nobenega poskusa. Poleg tega so viruse dokazali. Teorija pa ostane zgolj teorija, dokler ni znanstveno dokazana in potem je potrebno te dokaze tudi možno ponoviti z drugo ekipo. Pa še Lanka je molekularni biolog. Pričakoval bi tudi recenzijo, s katero ovrže trenutno virologijo.

Tebi pa tudi logika ne deluje najbolje, če si drzniš pisati take neumnosti kot, da smo slišali na fakulteti… Kaj pa ti veš o meni, če sem sploh študiral in če sem, kaj sem študiral.
[/quote]

b u t e l, preberi kakšne poizkuse je delal in kako ti veš da je teoretik…on je prvi, ki je sploh izoliral katerikoli virus do danes….tega SARS-COV-2 ki kako naj bi povzročal neko COVID19 ni še NIHČE IZOLIRAL IN DOKAZAL….a ti je to jasno, če imaš podatek kdo je to naredil in kje kar prilepi tukaj gor- NE BOŠ NAŠEL in ne trolaj nesresnic.

b u t e l, preberi kakšne poizkuse je delal in kako ti veš da je teoretik…on je prvi, ki je sploh izoliral katerikoli virus do danes….tega SARS-COV-2 ki kako naj bi povzročal neko COVID19 ni še NIHČE IZOLIRAL IN DOKAZAL….a ti je to jasno, če imaš podatek kdo je to naredil in kje kar prilepi tukaj gor- NE BOŠ NAŠEL in ne trolaj nesresnic.
[/quote]

Opa! In imamo prvega, ki je izoliral virus! Jupi! Ti blesavo multinično brezmožgansko si še do včeraj trdilo, da ni še nihče nikoli izoliral virusa.

res je žalostno, da nam ta k o z a deli nasvete, pa pojma nima ne o virusih ne o maskah. tole si preberite o virusih- res strokovnjaka na tem področju:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-1-del/
in še tole:
https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-2-del-kako-in-zakaj-se-ustvarja-epidemija-iz-neobstojecih-virusov-virusov/
[/quote]
A niso Vitafit telovadnice in prodaja (visoko procesiranih) prehranskih dodatkov? Saj nimam nic proti njim, pac vsak po svoje. Samo naj se drzijo svojega podrocja.

Kako lahko pet pichk terorizira cel forum že od začetka epidemije in nas posiljuje vedno z enimi in istimi videi. Ja, smo si pogledali in ustvarili lastno mnenje. Zdaj pa se nehaj že ponavljat ko pokvarjena plošča. Smo te slišal. Pametnega nisi povedala nič.
[/quote]
Kako lahko par psihopatov na oblasti terorizira cel narod.
Nas posiljujejo z lažmi, omejitvami, številkami…
Pametnega pa niso nič povedali.
Stroko so podkupili in utišali, večina ljudi pa je totalno zblaznelih zaradi vsakodnevnih groženj.

New Report

Close