Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant raje igra igrice, kot seksa

Fant raje igra igrice, kot seksa

Vedno veckrat razmisljam kako bi bilo fino z nekim starejsim, izkusenim, nekom, ki bi si me zelel.. Moj fant je cisto nezainteresiran. Sploh zadnje pol leta, ko se je zredil pa mu seks sploh ne pase, ker rata cisto fuc. Raje zvecer igrice igra, star je 26. Zacela sem nosit seksi perilo, telovadim, shujsala sem par kil – on nic ne opazi. Rada ga imam in nocem prekinit zveze zaradi tega. Ne vem kaj naj naredim sama s sabo

Pobožaj ga tam dol, pa kaj lepega zašepetaj na uho… sej vem, da babe to znate.

problem današnjega časa… poznam en primer, tip je mene vprašal, katero igrco igram, hehe…, kao njemu je to normalno in logično, da vsi igramo neke igrce preko interneta, živi čist v svojem svetu, zgleda pa kot omara razbacan od fitnesa.

seks je pecenjen
faf je 20 eurov
muca 30 eurov
v rito…
trojček…
v javnem potniškem prometu do …
na trajektu….
letalo do 550 potnikov…

V pijačo mu dej viagro pa bosta mela 24-urni maraton.

Začni igrat igrice.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Začni igrat igrice.
[/quote]

Začni sexat!
Ker bluzenje po monu ima isti učinek kot igranje igric. Ko se odaljuješ od sebe …

Začni sexat!
Ker bluzenje po monu ima isti učinek kot igranje igric. Ko se odaljuješ od sebe …
[/quote]
Lubica s tem sem že nehal. Pa imava oba nekaj od tega. Jaz ki ne in ona ki bi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Auč… ta je pa huda. Niti ne tako redek primer. Verjemi, ni problem v tvojem telesu, oblačilih, … njegova odvisnost je. Prepričaj ga, naj se gre zdravit, če ga imaš res rada. Spolnost je pomembna, še bolj pa zdravje, ki ga on trenutno nima, bo pa s časom še tvojega načel s tem…

Ni osamljen primer. Jaz tudi rajši igram igrice kot pa seksam. Pa verjetno še kdo. Sam vprasam. A sta prijatelja z bonitetami ali sta samo navadna prijatelja?

Po vsej verjetnosti gre ˝sicer za izmišljeno situacijo, kjer si nekdo dela reklamo :)) ˝razmisljam kako bi bilo fino z nekim starejsim, izkusenim, nekom, ki bi si me zelel..˝, ampak vseeno, verjetno tud taki obstajajo. Torej: če se mu še seksat ne da, in to sedaj, mlademu, kaj misliš, da se mu bo dalo (razen igranja igric), ko bo treba še kaj manj prijetnega počet za vajino skupno dobro? Najdi drugega – za vse, ne samo za seks 😉

Moj tut igrce igra pa jih grem še jest 🙂

Ni problem v tebi, zredil se je in se najbrž ne počut dobr. Veš tut moški so bitja, ki so lahko žalostni, se počutijo grde, itd. Posledično se jim lahko tut ne dvigne pa jih je sram, da bi vedla. Pogovor se z njim, tacajt pa se sama rihti, igračko kakšno naroč, igrej se, sej znaš! Zrelo partnerstvo ni samo jaz, jaz, jaz…

Draga

Vidim da imaš isti problem kot jaz, verjemi, da tebi nič ne manjka, ampak tipi so pač tako. Moj moz igra igrice cel dan ko pride iz sihta in sem ze navajena njega in njegove fore, ves niti enkrat se ne spomne da pride v drugo sobo mene pogledati razn če ga poklicem z “visokim glasom ” in mu recem ” A prides mal k men? skoz si tam prid no rabim te zdaj” In pritece in mi prav “Kva hoces?” mu odvernem ” Ja Tebe an” Potem ko hocem da ze odlozi tist kar igra cel dan mu recem “As koncal? ” pa ve da hocem da bo z mano in rece se 25min pa RESNo konča in pride in se začneva mal objemati in ljubčkati potem vzame telefon v rokah to mu kar vzamem in vrzem in mu recem ” A ti ni bilo dovolj tam? ” Pa potem je z mano. .

Tako da zaderi se enkrat al pa zacni jokati za bv. pa bo k teb prisel.

Ce spet zacne igre igrati, pa ponovno to nared pa spet pa spet dokler mu nau jasno da hoces cas z njemu.

odkar sem ga zapustila uživam Spoznala sem mojega srbskega prijatelja, seksava kot zajca vsaki dan. JA, PRIZNAM, SLOVENKE LJUBIMO SRBSKE IN BOSANSKE MOŠKE, KER NAREDIJO VSE, DA ŽENSKO ZADOVOLJIJO. Debil slovenceljski me nikoli ni oralno zadovoljil, zdaj pa sem v oblakih, ko me moj srbski kralj zadovolji na vse načine.


[/quote]
Si imela pač smolo, vsi slovenski partnerji so me oralno..

Auč… ta je pa huda. Niti ne tako redek primer. Verjemi, ni problem v tvojem telesu, oblačilih, … njegova odvisnost je. Prepričaj ga, naj se gre zdravit, če ga imaš res rada. Spolnost je pomembna, še bolj pa zdravje, ki ga on trenutno nima, bo pa s časom še tvojega načel s tem…
[/quote]

Tretjič ti povem da ne misli, ker ti ne gre!

Tipica nima rada še sebe, kaj šele koga drugega! Pač luzerska princeska s slabo samopodobo, ki je zmožna tržiti zgolj svoje telo, pa še to tako slabo, da so sončkom še igrice bolj zanimive…

…pejd se butara raje kaj učit, mogoče ti kdaj pride, čemu je seks v resnici sploh namenjen…

diskretenslo afna gmail pika com ☺

Tretjič ti povem da ne misli, ker ti ne gre!

Tipica nima rada še sebe, kaj šele koga drugega! Pač luzerska princeska s slabo samopodobo, ki je zmožna tržiti zgolj svoje telo, pa še to tako slabo, da so sončkom še igrice bolj zanimive…

…pejd se butara raje kaj učit, mogoče ti kdaj pride, čemu je seks v resnici sploh namenjen…
[/quote]
Miško..chill

Jaz rajši kolesarim kot pa sexam.

Seks je polovica odnosa, če ga ni, sta samo prijatelja / cimra. Ženska pa res v današnjih časih ne bi smela jamrati zaradi seksa. Je na tisoče in tisoče moških, ki komaj čakajo da ga namočijo. Zamenjaj tega tvojega, ki mu ni mar za svojo samopodobo, posledično ne želi seksati in je neuporaben. Ljubezen boš dobila tudi drugje a z to razliko da bo normalen moški želel redno seksati. Teh neodraslih moške, ki visijo na video igricah se pa izogibaj. Čudi me da ga še nisi prevarala.


Miško..chill
[/quote]

Koga je butara, “Vaš linkposvečen čas” rabiš?

Preber osnove trotl psihologije za začetnike, pol pa ti dovolim da razmišljaš v čem je razlika med seksom in ljubljenjem.

Koga je butara, “Vaš linkposvečen čas” rabiš?

Preber osnove trotl psihologije za začetnike, pol pa ti dovolim da razmišljaš v čem je razlika med seksom in ljubljenjem.
[/quote]

Butara lahko rečeš samo svoji mami, ker je le ona kriva za tvojo slabo vzgojo in nedostojno obnašanje. A če tebe ni sram…

Knjigo sem prebrala, prav tako ostalih nebroj. Žal imajo vse orav a hkrati so vse v zmoti. To sem ugotovila, zato jih ne berem več. Ti boš do tja težje prišel.

Še kako poznam razliko.

Butara lahko rečeš samo svoji mami, ker je le ona kriva za tvojo slabo vzgojo in nedostojno obnašanje. A če tebe ni sram…

Knjigo sem prebrala, prav tako ostalih nebroj. Žal imajo vse orav a hkrati so vse v zmoti. To sem ugotovila, zato jih ne berem več. Ti boš do tja težje prišel.

Še kako poznam razliko.
[/quote]

Jejhata, še ena, ki ima vse prav in ni nikoli v zmoti… …kot bi bral žnjto knjigo…

A da še kako poznaš razliko??? Ja kako pa pol lah špilaš zvodnico avtorici? Aja, vsega so drugi krivi, tud moja mama…

Dej butara, a veš vsaj to, kdaj si nazadnje “svojega boga klicala”?

Jejhata, še ena, ki ima vse prav in ni nikoli v zmoti… …kot bi bral žnjto knjigo…

A da še kako poznaš razliko??? Ja kako pa pol lah špilaš zvodnico avtorici? Aja, vsega so drugi krivi, tud moja mama…

Dej butara, a veš vsaj to, kdaj si nazadnje “svojega boga klicala”?
[/quote]
Danes zjutraj ib 5 : 21

New Report

Close