Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako nevtralizirati obupni kemični kisli smrad novih kavbojk PEPE JEANS Gen, NE POMAGA NITI 5 PRANJ 5 DNI ZAPOREDOMA?

Kako nevtralizirati obupni kemični kisli smrad novih kavbojk PEPE JEANS Gen, NE POMAGA NITI 5 PRANJ 5 DNI ZAPOREDOMA?

A kaj kupujete prek spletnih trgovin?

Francoski Spartoo so mi najboljši, imajo super robo in čisto robo, rok vračanja je 30 dni.

Nemški About you imajo dobro obleko, ampak se zgodi, da s kakega nemškega skladišča pošljejo smrdljive superge, od znoja, tudi rok vračanja je pri njih celih 90 dni.

Poljska spletna trgovina Factocool pa je za bruhat, pri njih pa ni nič za kupit, poslali so mi popolnoma smrldjive in preznojene blazerje, ampak baje je kriva kitajske znamke.

K bistvu : zdaj pa sem pri Spartoo tudi dobila smrdljive PEPE JEANS GEN kavbojke, pomotoma sem jim vrnila normalne LEWISKE, ker so mi bile pefine in premalo robustne, niso imele vonja po kitajskem.

Kako se naj rešim izrednega smradu kavbojk Pepe Jeans Gen, saj mi ni pomagalo niti pranje 5 dni zaporedoma. Vsak dan sem jih sušila zunaj na soncu in vetru. Zdaj jih imam na sebi 10 minut in voham daleč, čeprav sem prehlajena!

Ali znajo s tem delat v kemični čistilnici, jaz sem obupala. So pa velikost 34/30 in 33/30.

“Vonj po kitajskem”
česa vse ne slišiš na mon-u …

btw. imaš first world problems. Rešitev: kupi kavbojke v lidlu, kolikor vem, ne smrdijo in imaš rešen problem. Razliko do “lewisk” (pravilno: levisk – iz imena ustanovitelja, nemca judovskega rodu Levija Straussa) pa nakaži Botrstvu za pomoč otrokom.

Lepo moraliziranje od verjetno napačne osebe. Naj se popravim, šlo je za PEPE JEANS LONDON kavbojke . In bile so seveda v akciji. Moje prve Leviske in prvi Pepe Jeans v tem življenju, pa čeprav imam že 44 let !!! Kupujem vedno v Mnai, tudi v Kiku smrdi zelo močno. Če pa misliš, da si niti enih takih dobrih hlač ne zaslužim, ampak naj težko prigarani denar razdelim drugim?, pa mi še povej razloge za to, kar tako me s komunajzarstvom ne boš prepričala, posebno, zato, da ostane velikim, tebi, ki morda zastonj živiš na račun nas delavcev? Pa tudi avto imam star 15 let in delam za tekočim trakom na izmene, nič nimam, nič podedovala, odličen jeans je bil v akciji in sem naročila, še kaj?

Zdaj pa mi povej, kaj si v življenju dobila ti, kaj delaš, ali se fizično matraš za kruh kot jaz? Ali mečeš denar za čike in šminke? In kaj si kupila od tega boljšega jeansa in koliko denarja si nakazala drugim? Jaz sem že dosti nakazala po 1919, tako da sama nisem šuft, ampak tvoj predlog Botrstvo pa mi je mimo : Anita Ogulin ima polno dobro domišljenih zgodb hude revščine, kateri ima resnični razlog v lenobi in neiznajdljivosti ljudi, ki nočejo delati ali pa skrivajo trpljenje zaradi določenih drugih koristi. Gospa Ogulin in njene zaposlene tam so težke levičarske frajerke, ki celo posebnosti otrok, kakršna je požrešnost ali kleptomanija, načrtno obelodanijo in zlorabljajo za napad na desno vlado Janeza Janše – pod izgovorom, da gre za “koronsko krizo, v kateri je več lakote “- ampak, češ, kakor da je Janša vsega kriv in kot da smo nekje sredi Afrike, no tolko o tem!

niti ni pomembno, katero znamko sem imela, ampak dejstvo je, da vonja nisem dobila ven.
na koncu sem kavbojke namočila v VAREKINO!! (in jih, seveda, razbarvala), ampak tisti smrad je ostal.
prej: kis, soda bikarbona, kombinacija obojega, nerazredčen mehčalec, zamrzovalnik, 24-urno namakanje, pranje na 90 stopinjah, puščanje na soncu-cela ekspertiza!
zdaj jih povoham še v trgovini. če imajo tisti vonj, jih domov ne odnesem, pa če mi jih podarijo.

Tudi spletna trgovina BestSecret je super, drugače, če ne iščeš znamk imaš tudi Zara, Pull and bear in Bershka aplikacije in spletne trgovine.

BestSecret je vsaj meni super – poceni (verjetno 1,2,3 stare kolekcije) ampak whatever.

Za vonj pa mogoče naparfumiraj z parfumsko vodo (ne toaletno, ker niso toliko močne), če ga nimaš magari hlače oblečeš in greš v Muller pred testerje in tam na hitro vse posprejaš po sebi.

Tudi kakšne Lenor Unstoppable kroglice za dišavo in drugi podobni pralni dodatki bi verjetno pomagali.


verjemi, da ne
(tiste kuglice sem prej pozabila omenit-sušilec in vejtumač kuglic)

kupila kakšno leto nazaj kavbojke Tschibo (imajo v Sparu), brez pomerjanja, ker so bile ugodno.
Smrdele so po kemiji tako nevzdržno, da sem po enem mesecu intenzivnega ukvarjanja z njimi, obupala in jih vrgla v smeti. Res stran vržen denar tako za čistila, kot za kavbojke.

Lepo moraliziranje od verjetno napačne osebe. Naj se popravim, šlo je za PEPE JEANS LONDON kavbojke . In bile so seveda v akciji. Moje prve Leviske in prvi Pepe Jeans v tem življenju, pa čeprav imam že 44 let !!! Kupujem vedno v Mnai, tudi v Kiku smrdi zelo močno. Če pa misliš, da si niti enih takih dobrih hlač ne zaslužim, ampak naj težko prigarani denar razdelim drugim?, pa mi še povej razloge za to, kar tako me s komunajzarstvom ne boš prepričala, posebno, zato, da ostane velikim, tebi, ki morda zastonj živiš na račun nas delavcev? Pa tudi avto imam star 15 let in delam za tekočim trakom na izmene, nič nimam, nič podedovala, odličen jeans je bil v akciji in sem naročila, še kaj?

Zdaj pa mi povej, kaj si v življenju dobila ti, kaj delaš, ali se fizično matraš za kruh kot jaz? Ali mečeš denar za čike in šminke? In kaj si kupila od tega boljšega jeansa in koliko denarja si nakazala drugim? Jaz sem že dosti nakazala po 1919, tako da sama nisem šuft, ampak tvoj predlog Botrstvo pa mi je mimo : Anita Ogulin ima polno dobro domišljenih zgodb hude revščine, kateri ima resnični razlog v lenobi in neiznajdljivosti ljudi, ki nočejo delati ali pa skrivajo trpljenje zaradi določenih drugih koristi. Gospa Ogulin in njene zaposlene tam so težke levičarske frajerke, ki celo posebnosti otrok, kakršna je požrešnost ali kleptomanija, načrtno obelodanijo in zlorabljajo za napad na desno vlado Janeza Janše – pod izgovorom, da gre za “koronsko krizo, v kateri je več lakote “- ampak, češ, kakor da je Janša vsega kriv in kot da smo nekje sredi Afrike, no tolko o tem!
[/quote]

Očitno ena tistih, ki za svojo potrditev potrebuješ pepe jeans, košta kolk košta, samo da je “fino”. No, naj ti povem, da pepe jeans ne smrdi. Razen če kupiš preko spleta ponaredke. Ker zelo ugodno so ponaredki. Ugodno so pa nočna smena. Nasjednjic kupi vsaj nočno smeno.
Ne sluzim ravno težko svojega denarja, ampak nimam praktično nobenega uveljavljenega brand kosa oblačil. Mislim, da najdražje kavbojke v moji omari niso več kot 20 eur, kakšno stvar zašijem sama, če že hočem biti razsipna za kak dogodek, se oblečem pri lokalnih ustvarjalcih, ker mi je bedasto nositi nalepko na čelu kot kakšna marketinško zavedena ovca. Ampak važno je, da prideš v fabrko odeta v “fine” cunje.

Hvala za nasvete in pogovore, vsaj vem, da nisem edina. Pa saj ljudie okrog tebe ne vedo, katero znamko nosis, saj sem vedno prej kupila v Mani in New Yorkerju, gre za to, da mi v zrelih letih nic ni prav, ker sem tako neenakomerno postala zavaljena. Zdravnik pravi, da sem pocasna in zaspehana zaradi scitnice in tezko kaj najdem zase zdaj. Zaradi porejenosti sem kupovala tud na moskih oddelkih.

Tako da sem pri razlicnih spletnih trgovinah udaj narocila vsaj 10 hlac vsega skupaj v razlicnih stevilkah, sirinah in dolzinah in krojih. Nasla sem prave, toda zdaj pa ta smrad..

Danes sem pa tud izvedela vzrok v trgovini Pepe jeans v Evroparku v Mariboru. Zaposlena mi je vpisala kodo izdelka v racunalnik, ker po njenem.to ni mogoce pri njih ni smradu : te moje dvoje hlač je nasla kot letnik izdelave 2014, pri njih v njihovo trgovini v Evroparku osebno pa so jih nazadnje prodajali leta 2016 !?

To pomeni, da se po spletnih tgovinah kupljene kavbojke 6 let valjajo po vseh moznih evropskih in azijskih skladiscih (Bamglades, China, Taiwan, tako pise na nalepkah) in da ao baje zavite v varovalno plastiko in mocno poskropljene s kemijo, ki varuje pred zivalcami kot so molji!

Smrad ima torej razlog v smrdljivih azijakih skladiscih, zascitni kemiji in v starosti izdelka.

pošpricat s sanytolom (imajo v mercatorju) in daj ga še v prostor za mehčalec

New Report

Close