Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jesenski pikniki ja ali ne

Jesenski pikniki ja ali ne

S klapo se pogovarjamo ze celo poletje za piknik, pa nam nikakor ni zneslo. Ocitno bomo imeli jesenski piknik. Kaj vi ponavadi pecete na jesenskih piknikih? Dodate kaj bolj jesenskega[/url]? ALi se vam po poletju sploh ne zdi vec smiselno imet piknikov pa žara?

Če bo lepa jesen, zakaj ne?

Kako lahko nekdo vpraša piknik ja ali ne?
Odgovor je vedno ja.
Dodaš pa lahko edino buče in koruzo.

nova
Uredništvo priporoča


O, top ideja. Imate kako idejo za buče? Sam na zar pa cao? Neki smo razmisljali o dimljenih stvareh, a ima kdo kako dobro idejo kje kul rebrca dobit?


O, top ideja. Imate kako idejo za buče? Sam na zar pa cao? Neki smo razmisljali o dimljenih stvareh, a ima kdo kako dobro idejo kje kul rebrca dobit?
[/quote]

Mi smo pekli hokaidke in maslenke – samo na rezine in na žar. Nam so res top.

…a za korono še niste slišal … 🙂

Mi smo pekli hokaidke in maslenke – samo na rezine in na žar. Nam so res top.
[/quote]

Hvala za idejo! Tole s hokaidkami moram stestirat… Približno za palec debele rezine?
Kaj začimb gor?

Glede piknika – pa vedno Ja, razen če je dež / sneg.

Hvala za idejo! Tole s hokaidkami moram stestirat… Približno za palec debele rezine?
Kaj začimb gor?

Glede piknika – pa vedno Ja, razen če je dež / sneg.
[/quote]

Centimeter, dva. Ni problema, tudi debelejše se zmehčajo. Mi ne damo gor nič, jemo kot prilogo. eni imajo radi kapljo bučnega olja gor, meni je vseeno. Samo sol in gasa :))

jesenski piknik ima še večji čar kot poletni, meni osebno je bolj všeč.. 🙂

Ko je že kar hladno in se v kotličku cmari kak ciganski golaž, pa peče kostanj, pa kuhanček…

Ne vem zakaj bi se piknikalo samo v vročini…

Na gobe ste pozabili. Meni top.


Kostanjček.. !… mnajmi.. pa tist jesenski vonj v zraku…


Kostanjček.. !… mnajmi.. pa tist jesenski vonj v zraku…
[/quote]

Jaaaaa! Tisti vonj! Eni se zmrdujejo da je to vonj po trohnečem listju, meni je pa ful všeč!

Jaaaaa! Tisti vonj! Eni se zmrdujejo da je to vonj po trohnečem listju, meni je pa ful všeč!
[/quote]
Ko ne razumejo jeseni hehe… 😉

New Report

Close