Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Govor Roberta F. Kennedija na milijonskem protestu v Berlinu

Govor Roberta F. Kennedija na milijonskem protestu v Berlinu

https://www.youtube.com/watch?v=-u3H3PvebBU

Bilo je 4 milijonov ljudi, mediji pa so napisali, da jih je bilo le 100.000.
Mediji se lažejo in ne glejte več TV.


Vseh prebivalcev Berlina je manj kot 4 milijone. Se ti sploh zavedaš, kaj pišeš in koliko ljudi je 4 mio folka?

Eni ste čisto izgubili zdravo pamet.


Vseh prebivalcev Berlina je manj kot 4 milijone. Se ti sploh zavedaš, kaj pišeš in koliko ljudi je 4 mio folka?

Eni ste čisto izgubili zdravo pamet.
[/quote]

A se ti zavedaš, da so prišli iz vseh delov Nemčije? Halo??? A če je protest v Berlinu, so samo Berlinčani al kaj? Kakšna ozkost razmišljanja.

https://www.youtube.com/watch?v=Wb8lmNKESQA&t=5s

A se ti zavedaš, da so prišli iz vseh delov Nemčije? Halo??? A če je protest v Berlinu, so samo Berlinčani al kaj? Kakšna ozkost razmišljanja.
[/quote]
Razloži ti meni, kako pride brez kakršnih koli logističnih problemov 4 mio ljudi v Berlin, kam se vsi ti ljudje dajo pred, med in po protestih ter kako vse to ne povzroči popolne paralize mesta? Prijateljica živi v Berlinu, pa niso nič občutili, da bi se kaj posebnega dogajalo, razen direktno tam, kjer so se protesti odvijali.

Nimaš predstave, kaj pomeni 4 mio folka.


Razloži ti meni, kako pride brez kakršnih koli logističnih problemov 4 mio ljudi v Berlin, kam se vsi ti ljudje dajo pred, med in po protestih ter kako vse to ne povzroči popolne paralize mesta? Prijateljica živi v Berlinu, pa niso nič občutili, da bi se kaj posebnega dogajalo, razen direktno tam, kjer so se protesti odvijali.

Nimaš predstave, kaj pomeni 4 mio folka.
[/quote]
A res? Jaz imam fanta, ki študira v Berlinu in mi je rekel, da je bilo precej pestro.


A res? Jaz imam fanta, ki študira v Berlinu in mi je rekel, da je bilo precej pestro.
[/quote]
Sigurno je bilo pestro tam, kjer so se protesti odvijali. Ampak to ne pomeni, da je bilo tam 4 mio ljudi. Niti ne pomeni, da je protest vplival na dogajanje v celotnem mestu. Berlin je velik. Dovolj velik, da se lahko tam odvija protest ali parada, ki se je udeleži kakih 500 000 ljudi (kar se bojda dogaja v času njihove gej parade) in je v predelu dogajanja “pestro”, v drugih predelih pa dogajanja ni občutiti. Ampak 4 mio ljudi je drastično višja številka kot 500 000 in bi bil vpliv na celotno mesto dosti večji.

Tako da me zanima: je bil tvoj fant na lokaciji dogajanja oz. v centru mesta ali pa je zaznal znaten vpliv dogajanja tudi tam, kjer protestov ni bilo?


Vseh prebivalcev Berlina je manj kot 4 milijone. Se ti sploh zavedaš, kaj pišeš in koliko ljudi je 4 mio folka?

Eni ste čisto izgubili zdravo pamet.
[/quote]

No, vsekakor je bilo v Berlinu 4 milijone ljudi po stanovanjih in na shodu skupaj.

No, vsekakor je bilo v Berlinu 4 milijone ljudi po stanovanjih in na shodu skupaj.
[/quote]

Zadnjic, ko je bilo v Berlinu 1 milijon in 600.000 protestnikov, so mediji pisali o stevilki 15.000. Smo videli slike posnete iz zraka. Smesijo se mediji s tem. Itak pa jim ze vecina ne verjame nic vec.

Pripenjam posnetek 4 milijonskega shoda v Berlinu:

https://www.facebook.com/watch/?v=1018225181923682

No, vsekakor je bilo v Berlinu 4 milijone ljudi po stanovanjih in na shodu skupaj.
[/quote]
Ja, to pa verjamem :).

New Report

Close