Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgodba o uspehu migrantov v Nemčiji

Zgodba o uspehu migrantov v Nemčiji

Sem prebral tale članek o zgodbi o uspehu priseljencev v Nemčiji na guadianu, zadnjič je bil pa na rt.com članek, ko naj bi Merklova rekla da bi ponovno uvozila 1.3 miljona ljudi izven Evrope, tako kot je to storila 2015.

https://www.theguardian.com/world/2020/aug/30/angela-merkel-great-migrant-gamble-paid-off

Vse lepo in prav in vsakemu privoščim uspeh, sem pa vseeno malo razočaran, tudi nad sabo, ko to berem saj, ko sem jaz dajal aplikacijo v Nemčijo so me zavrnili, ker nisem bil točno določen kader, ki ga potrebujejo: šoferji, turistični delavci, zdravstvo, IT,…. Bi se tudi jaz bil pripravljen nadalno šolati tam in se naučiti tekoče nemško (znam osnove A2), pa sem bil zavrnjen… Pa koliko vem imam avtomatično EU državljanstvo.

Pozabil sem še to napisati, da sem v Nemčijo v Mercedes pošiljal že prošnje l. 2015 ko sem bral tale članek: https://siol.net/avtomoto/novice/kako-in-za-kaksno-placo-mercedes-izobrazuje-prebeznike-394395

Pa sem bil zavrnjen. Ponovno sem pošiljal 2016, 2018 in mislim da tudi 2019, spet zavrnjen. Enako je bilo z Bayer in drugimi, pa sem se prijavljal na najbolj navadna delovna mesta.

V Sloveniji sem tudi pošiljal precej prošenj, kakšnih 300 in edino kar sem dobil je bilo cca 3€ neto na uro in to popoldanska smena, zelo težko fizično delo v skladišču, kar nisem nadaljeval, ker se mi je zdelo izkoriščanje. Potem sem se pa odločil da nadaljujem študij. Torej je včasih skoraj bolje da si migrant, rečejo ta je bogi, če si pa domačin pa rečejo ta se bo že znašel. In pa migranti naj bi imeli prednost pri zaposlitvi pred EU državljani, da niso breme državi v kateri so. Ampak ko rečejo se bo domačin že znajdel, ja kako se bo znašel če si težko zaposliv, prekvalifikacija nedokončane fakultete ni možna, nekih poznastev nimaš in si potem do 30leta na plečih staršev? Pa sem neko normalno službo s presledki iskal več kot 7 let v Sloveniji, potem sem pa prišel do spoznanja da brez fakultete ne bom nič in da jo nujno moram končat ker nimam poklica. Če nimaš končane fakultete je najslabša možna izobrazba gimnazija. Veliko prej dobiš če si frizer, elektroinštalater, zidar, vodovodar ali kakšen drug poklic. Z gimnazijo si nič.

Ne slepi se. Najboljši nemški jasnovidec vseh časov Alois Irmlayer je bil jasen – NEMČIJA BO IZ NAJVEČJE BLAGINJA PRIŠLA V BANKROT. Vse je napovedal po korakih, kako bo. Tile migrantje bodo Nemčijo spravili v bankrot, pa naj se sliši zgodba o uspehu…. bla bla bla bla

Nemčiji BO ZMANJKALO DENARJA, zato ker muslimani vedno živijo v revščini in bedi (razen če zadanejo loteriji, ali keš ali nafto in plin, ali nakradejo in pokradejo druge, da živijo od plena).

VOJNA SE BO ZAČELA ZARADI FINANČNEGA BANKROTA NEMČIJE. Še prej bo pa ogromno migrantov prišlo v Nemčijo….

Angela Merkel je pač izdajalka,… uresničuje vse, da bo čim prej vojna.

Čaki mal, ti si iz Slovenije pošiljal prošnje v Nemčijo in pričakoval službo? :))

Ko bo pa vojna. Je pa tudi točno opisal kako bo. Z letali bodo šli od juga EU do severa EU in zelo širok pas bodo z letali spuščali biokemijsko orožje. Tak paketek bo, ki bo zadimil ljudi, kot biokil, nek prah. Pobito bo vse, v tem pasu. Drevesa se bodo posušila, reke bodo presahnile, zelenja ne bo, en vdih bo smrten, ne bo živali, človeka bo razžrlo do kosti….

Humanitarizem, treba je futrati črnčke pa muslimane, da se množijo kot zajci…

Tako bo pa videti ZAHVALA. Iztrebili vas bodo.

Ko bo pa vojna. Je pa tudi točno opisal kako bo. Z letali bodo šli od juga EU do severa EU in zelo širok pas bodo z letali spuščali biokemijsko orožje. Tak paketek bo, ki bo zadimil ljudi, kot biokil, nek prah. Pobito bo vse, v tem pasu. Drevesa se bodo posušila, reke bodo presahnile, zelenja ne bo, en vdih bo smrten, ne bo živali, človeka bo razžrlo do kosti….

Humanitarizem, treba je futrati črnčke pa muslimane, da se množijo kot zajci…

Tako bo pa videti ZAHVALA. Iztrebili vas bodo.
[/quote]

Baba Vanga govori,da bo EU puščava,…. Alois Irmayer pa detajlno opiše kako bo nastala ta puščava… Govorijo tudi o nenaseljenosti Evrope….

Blaznost Evropejcev pač res nima meja…. blaznosttttt, blaznostt… Tko je videti, ko te sovržanik vodo od leta 1945… vse proti in kontra tebi…. dokler ne postane vse puščava v EU

Blaznostttt

New Report

Close