Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obeta se gneča na cesti, Madžari namreč zapirajo mejo v torek, švercarji pa domov

Obeta se gneča na cesti, Madžari namreč zapirajo mejo v torek, švercarji pa domov

Klešče okoli hrvaške se zapirajo. Tisti švercarji, ki ste mislili uiti karanteni, s tem, da bi šli preko Madžarske ali Avstrije v Slovenijo boste kmalu imeli hude težave, če ne poberete kaj hitro šila in kopita.

Karantenci ne bodo odprli kuverte in ne bodo vedeli, da morajo bit v karanteni. Bodo šli nepreklicno v karanteno po vzoru ministra Hojsa.

Imajo še šanso it s trajektom v Italijo. Samo tam bo hitro vse razprodano ali pa je že. No morda jih vzamejo zgolj brez avta, po avto na hr pa potem pridejo julija 2021 xD

To smo nekateri vedeli že 23. avgusta 2020

iz parlamenta
23 Avg 2020 20:56
Facebook
Twitter
Pinterest
Condividi
Ne čudi me onmejenost in nevednost Hojsa and company.
Zakaj ti politiki nekaj bluzijo?
Seveda se trenutno da zelo preprosto iz Hrvaške na Madžarsko (tudi Avstrijo) in nato v Slovenijo.
To je najmanjši problem.
Vem, da se 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovalcev ministru, uradnikov in uradničkov, ki se s tem ukvarjajo v Sloveniji misli le na sonce, viken morje spet vikend, vreme čez vikend itd.

Zato preberite nekaj konkretnega tu.

Madžarska bo od 1.septembra 2020 zelo postrožila kriterije za vstop v svojo državo.
Z jugom (beri Hrvaška) bo meja skoraj povsem zaprta z jugo zahodom (beri Slovenija) je pa odvisno od rasti pozitivnih na korono v Sloveniji. V vsakem primeru bodo tudi na meji s Slovenijo kontrole, kako stroge bo pa bljižnja bodočnost povedala.

Mene boli đoka. Jaz sem se dovolj nakradel, da sem lahko do konca življenja na določenem hrvaškem otoku. Ne serjem z razkošjem, nimam sploh avta, ženo staro, ampak je moja, denarja pa … Ampak so to vse samo številke brez realnega kritja, a ne, kozlički, hahahaha. Zakaj se sekirate, če nekdo ukrade zgolj številke iz plačilnega sistema? Saj se druge napišejo, a ne?

Neka druga država, ki ni Madžarska resno razmišlja o zapiranju meje s Slovenijo!
Datum ni daleč.

Lahko imate povsem odprto mejo med Slovenijo in Hrvaško, ker bosta obe državi upoštevani kot del istega paketa: nevarni državi za širjenje korone.

Razlog je pretirana prepustnost meje med Hrvaško in Slovenijo natančneje: pretirana možnost gibanje imetnikov nepremičnin in njihovih družinskih članov iz Slovenije na Hrvaško in nazaj brez testov in karantene. Število teh izjem je gromozansko veliko in izjeme niso upravičene v funkciji varstva pred koronavirusom.

Hojs spet je vikend. Ti in tvoji svetovalci ter ostali birokrati, še kakšen urad bi se našel: zbudite se!
Takoj omejite dostop do nepremičnin na Hrvaško največ na enkrat.

Če tega ne storite v roku čim prej boste dobili zaprtje meje iz strani sosedov.

Paradoks je, da ste mastno plačani za odločanje ostvareh o katerih nimate pojma.

Samo katero mejo Madžari zapirajo točno? Tisto pred ali tisto po Trianonu?

Hojs spet je vikend. Ti in tvoji svetovalci ter ostali birokrati, še kakšen urad bi se našel: zbudite se!
Takoj omejite dostop do nepremičnin na Hrvaško največ na enkrat.

://quote

To je edino razumno. Jaz sem v začetku tako razumel. Da se pa lahko hodi neomejeno x po 48 ur, je največja bedarija in seveda skregano z varnostnimi ukrepi. Kdo si je to izmislil?

Koliko je lastnikov nepremičnin in plovil na hrvaškem? Govori se o številkah 120.000 – 150.000. Vsaj toliko je tudi potencialnih volilcev.
Tako stanje je, ko elita dela za elito.

Koliko je lastnikov nepremičnin in plovil na hrvaškem? Govori se o številkah 120.000 – 150.000. Vsaj toliko je tudi potencialnih volilcev.
Tako stanje je, ko elita dela za elito.
[/quote]

Estonija nas bo od 31.08.2020 postavila na rdečo listo, že sedaj smo na rdeći listi za Latvijo itd.

Popolnoma zgrešena politika birokratov tukaj. Nikogar ne zanima nič. Tudi če bi moralo po poklicni dolžnosti in odgovornosti.
Glavno, da pride mesečna plača, da se “dela od doma”, da je bolniška, porodniška. Ignoranca in ne zainteresiranost na višku.

Edina stvar, ki šteje, je da se ureja delo od doma po aneksu in da ni treba nove pogodbe.

Skratka fučka se raznim organom ministerstvom, inštitutu za zdravje (če smo korektni je par kvalitetnih razgledanih kadrov tam (v “poslovalnicah”) a nimajo vodilnih položajev v Ljubljani) in ostalim.

Ni se za smejat, kdo gre pa na Baltik in podobno: je turizem, so poslovni stiki, osebni stiki ljudi, ki živijo gor in so iz naših krajev …

Napisano je le kaplja v morje.

Estonija nas bo od 31.08.2020 postavila na rdečo listo, že sedaj smo na rdeći listi za Latvijo itd.

Popolnoma zgrešena politika birokratov tukaj. Nikogar ne zanima nič. Tudi če bi moralo po poklicni dolžnosti in odgovornosti.
Glavno, da pride mesečna plača, da se “dela od doma”, da je bolniška, porodniška. Ignoranca in ne zainteresiranost na višku.

Edina stvar, ki šteje, je da se ureja delo od doma po aneksu in da ni treba nove pogodbe.

Skratka fučka se raznim organom ministerstvom, inštitutu za zdravje (če smo korektni je par kvalitetnih razgledanih kadrov tam (v “poslovalnicah”) a nimajo vodilnih položajev v Ljubljani) in ostalim.

Ni se za smejat, kdo gre pa na Baltik in podobno: je turizem, so poslovni stiki, osebni stiki ljudi, ki živijo gor in so iz naših krajev …

Napisano je le kaplja v morje.
[/quote]

Isti primitivizem in ignorantsko obnašanje velja tudi za stike z našimi sosedami, le da je tu treba včasih kakšen sestanek in tiskovko sklicat, ker je več “težav”.
Vse govorice o čezmejnem sodelovanju, pomenu manjšin, ekonomije in tujih investicij v Sloveniji in sodelovnaja s partnerji v sosednjih državah: 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} totalen blef. V času korone pa 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} blef.
Škoda igubljati besede. Sigh

Avtor, kaj pa ti je? Saj se nihče ne trudi švercat čez Madžarsko. Kdor je hotel, je že zdavnaj doma. Kdor je želel, je pač ostal na Hr in bo tam mogoče še mesec dni. A imaš ti hojsomanijo, da sanjaš o desettisočih Slovencih, ki se bodo še kar valili čez mejo?

New Report

Close