Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj naj naredim, če mož na družbenih omrežjih sledi izzivalnim ženskam?

Kaj naj naredim, če mož na družbenih omrežjih sledi izzivalnim ženskam?

Živjo,
rabim nasvet. Ugotovila sem, da moj mož na FB in InG sledi celemu kupu pol golih žensk. problem je, ker sem ga pri tem ujela tik pred poroko, nato pa še, ko sem sem bila noseča 6 mesecev …zdaj pa spet. Nekatere ženske celo poznava oba in živijo v okolici, kjer stanujemo.
o tem sem z njim že govorila in je že 2x obljubil, da tega ne bo več počel…zdaj pa se je to zgodilo že tretjič in res ne vem, ali ima ta zakon sploh še kak smisel.
Moja samozavest je nizka in počutim se res obupno.
zaradi štirih infekcij, ki sem jih imela po carskem rezu, je moj trebuh še vedno napihnjen, kar je še dodatni razlog, da sem nesamozavestna…
Imate kakšen predlog, kaj naj naredim?

Ne bo se spremenil nikoli. Nič ne moreš narediti glede tega, lahko samo greš, v kolikor te to tako moti, saj bo z leti le še slabše. Niso pa niti drugi ravno perle, tega je ogromno, glede tega morda vsaj v prihodnje, razčisti že na začetku.

Kaj lahko narediš je delo na sebi in svoji samopodobi. V to se pa splača vlagati trud, ja. Osreči sebe, potem pa tistega, ki ti bo znal izkazati dovolj spoštovanja in ki bo sam dostojen, pravi moški, ne pa en nedorasel “bad boy”.

jaz pa mojemu pošiljam slike dobrih mačk.

dokler ti misliš, da moraš biti možu edina zanimiva ženska na celem svetu za pogledat, boš imela problem
večina moških je takih, da MORAJO pogledat žensko, ker imajo to v genih. pa s tem ne mislijo varat svoje punce ali karkoli, pač uživajo v pogledu. ne vem zakaj ogromno žensk tega ne razume.


Tudi jaz sem to delala. Ne bom rekla, da ne obžalujem svojih napak, a želim si gledati v prihodnost, saj edino na to lahko vplivam in si ne delati travm zaradi tega kar je bilo, saj so stvari šle narobe iz več razlogov, ne le slik. Je pa res, da ravno zaradi te izkušnje, vem česa ne bom nikoli več ponovila. Jaz npr nimam potrebe po gledanju drugih moških, ne v realnem življenju, ne na spletu. Še manj z njimi komunicirati, ko sem v srečni zvezi. A takšna sem jaz, vem da veliko ljudi nima s tem težav, mene pač moti.
Uživanje v pogledu nekoga, ki ga ljubiš, je zame edino kar me zanima in pričakovala bi, da če bom nekoč z nekom spet srečna, ne bo živel, kot da je samski, ampak bo sam znal izraziti spoštovanje do mene kot partnerice in ljubezni med nama. To ne pomeni, da ne sme nobene ženske niti pogledati, a menda ja razumemo o čem je v temi govora… če ima ig prepoln nagic, hvala lepa. “Anche no”…

Zacni delati isto.
Ogleduj si in lajkaj dobre tipe. Potem ko po.izdi reci, da ne bos vec in ponovi vajo se 2x. Mogoce se zbudi.

ni cuda, da je tolik razvez, pretepanja, nasilja. prvo se zgonite pol cez cas pa ugotovite, da to ni to. po moznosti povrzete se tri otroke, pol pa sodisce, odvetniki, policja.

otroci v vrtcu so bol zreli.

Odvisno koliko privlačen je ta tvoj mož ?? Če jih sledi še ne pomeni da bo dobil katero. Večina moških se samo slini po drugih ženskah a realnih možnosti z njimi nimajo. Dokler samo gleda ni razlog za skrb. Ti se pa spravi v red, ker tudi če se odločiš da je to razlog za odhod, ne boš mogla to delati brez samozavesti. Tako bom rekel, dokler katero ne ogovori, ne delaj iz muhe slona, naj si pase oči, saj je moški.

Spremenila ali odvrnila od tega početja ga ne boš, tudi s pogovorom in postavitvijo pred dejtvo ne – četudi začnep kopirati točno te ženske, njihov izgled, z oblačiti, pa se morda filati s silikonom ali polnili, v usta, rit, joške, ali pa se nabildavati če mu je to všeč, skratka kot te ženske, ki jih “gleda”: ker se od tega ne more odlepiti, je zanj skušnjava prevelika, je to njegov fetiš in delna zasvojenost. Nekateri moški so taki in ostanejo taki.

Živi s tem, ali pa pojdi od njega – samo to se moraš pri sebi odločiti, kaj boš naredila. Spremenil se ne bo. Ima ponovitveno dejavnost glede tega, kar si že sama tudi ugotovila in doživljala.

Je tip moškega, ki deluje po metaforičnem izreku, da je “sosedina trava vedno bolj zelena in lepša od tvoje”…. 🙂

Mislim da večina gleda druge ženske, eni po netu, drugi v zivo. Problem je če to postane obsedenost in se mu cel svet samo se okoli žensk vrti. Kako daleč je to pri vama pa sama najbolje veš

Moj nekdanji (našla mnogo boljšega, zato sem ga zapustila) je imel v riti dobesedno buljenje v druge mimohodne objekte in me pri tem držal za roko. Sem opozorila enkrat, dvakrat, pa se je še kar vsake toliko spozabil. Sem mu povedala, da mu bom nastavila ogledalo. Sem začela komentirat dobre tipe, ki so šli mimo, se obračala za njimi. Ko je skapiral point, je nehal. Ampak vseeno se pa nisem več počutila dovolj vredno v njegovih očeh, pa sem ga zamenjala. Še celo leto mu ni bilo jasno, da je to bilo ful mimo. Osebno ne bi vztrajala nikoli več niti za en dan, mi je bila ena šola povsem zadosti.

So moški, ki se odločijo za žensko in jih druge ženske več ali manj ne zanimajo in so moški, ki jih druge ženske vedno zanimajo. In ti slednji bodo vedno izkoristili priložnost za skok čez plot.


Tudi jaz sem to delala. Ne bom rekla, da ne obžalujem svojih napak, a želim si gledati v prihodnost, saj edino na to lahko vplivam in si ne delati travm zaradi tega kar je bilo, saj so stvari šle narobe iz več razlogov, ne le slik. Je pa res, da ravno zaradi te izkušnje, vem česa ne bom nikoli več ponovila. Jaz npr nimam potrebe po gledanju drugih moških, ne v realnem življenju, ne na spletu. Še manj z njimi komunicirati, ko sem v srečni zvezi. A takšna sem jaz, vem da veliko ljudi nima s tem težav, mene pač moti.
Uživanje v pogledu nekoga, ki ga ljubiš, je zame edino kar me zanima in pričakovala bi, da če bom nekoč z nekom spet srečna, ne bo živel, kot da je samski, ampak bo sam znal izraziti spoštovanje do mene kot partnerice in ljubezni med nama. To ne pomeni, da ne sme nobene ženske niti pogledati, a menda ja razumemo o čem je v temi govora… če ima ig prepoln nagic, hvala lepa. “Anche no”…
[/quote]

Takih poštenih žensk je pa malo!

Meni je najvecjo samizavest dalo materinstvo. Bodi PONOSNA nase. Na svet si spravila otroka, brazgotine so del tega ponosa. Moz te ni vreden. Loci se. Bo samo se slabse verjemi

Tole je napisal tip in to vem ker na fejsbuku je en tip dr coach martin k skos komentira na fb med over strani isto napisu
Bizarno
Koga ti hoces prepricat kurber en da so vsi tipi isti ? 🙂
K sm mojmu to povedala je crknil od smeha 🙂

Grd si ko smrt in se zigolo zravn

Takih poštenih žensk je pa malo!
[/quote]

Je res? Povej jim! 🤣🤣🤣

No, mislim da jih ni tako malo, a so z leti vedno bolj razočarane in ko se prepustijo temu oz opustijo vero v ljubezen, postanejo iste kot moški, ki so jih prizadeli. Zato nikoli me izgubite vero v ljubezen…

Tebe sem pa pogrešala danes.

ko reš mimo njega mu ga drkni in potegni ☺

Jaz tudi rada pogledam kakšne dobre tipe, pa mi še na misel ne pride, da bi prevarala moža. Malo zaupanja ne škodi.


Tudi jaz sem to delala. Ne bom rekla, da ne obžalujem svojih napak, a želim si gledati v prihodnost, saj edino na to lahko vplivam in si ne delati travm zaradi tega kar je bilo, saj so stvari šle narobe iz več razlogov, ne le slik. Je pa res, da ravno zaradi te izkušnje, vem česa ne bom nikoli več ponovila. Jaz npr nimam potrebe po gledanju drugih moških, ne v realnem življenju, ne na spletu. Še manj z njimi komunicirati, ko sem v srečni zvezi. A takšna sem jaz, vem da veliko ljudi nima s tem težav, mene pač moti.
Uživanje v pogledu nekoga, ki ga ljubiš, je zame edino kar me zanima in pričakovala bi, da če bom nekoč z nekom spet srečna, ne bo živel, kot da je samski, ampak bo sam znal izraziti spoštovanje do mene kot partnerice in ljubezni med nama. To ne pomeni, da ne sme nobene ženske niti pogledati, a menda ja razumemo o čem je v temi govora… če ima ig prepoln nagic, hvala lepa. “Anche no”…
[/quote]
Takšna si ti, le da si moški in nisi v zvezi. Zakaj imaš potrebo pisat zblojenec v takih temah?

Glej pa se ti moske, ampak, da bo videl to. Moski so p.rasci glede tega. Ne vsi, ampal najmaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Ze glede varanja, varata oba moski in zenska, ampak bistveno moski vec.
Kat moski dela v vezi, pred poroko. Bo delal med poroko bolj.

Jaz tudi sledim enim par hudim na IG. Če kako slučajno spregledam, mi jo žena pokaže in skupaj komentirava. Razlika med tabo avtorica ,še enih par kur tu gori in mojo ženo? Ona je samozavestna, ve pa ne. Njej je jasno da mi zijamo, si ne znamo pomagat. Taki smo. In ji je tudi jasno da zijanje je eno, varanje pa nekaj čisto drugega.

Malo si pozna. Moj sedanji partner, bodoci moz je tudi na zacetku sledil nekim manekenkam in zvezdnicam pa potem estradnicam itd. Pa sem mu 2x resno povedala, da ce ne misli nehat nima smisla ker jaz to NE bom prenasala. Pa je potem nehal in ni vec debat o tem.
Predlagam da se se 1x resno pogovoris, samo kaj, zdaj imata otroka in vse, je tezko zakljucit zvezo. Tezka bo.
Glede samozavesti pa, ne obremenjuj se, rodila si, telo rabi cas da se “poslihta” nazaj. Zacni delati da sw bos TI pocutila dobro. Pa ne za njega, zase.

hm ne vem ene se cenimo in spostujemo. zakaj bi bila zadovoljna kot peto kolo. pa ti bedni izgovori z genetiko. hej mene tur vcas tamala srbi pa mi na pamet ne pade da bi se kurla na nekih neznancih. zakaj imam potem svojega ce me drugi tko zanimajo? treba najt moskega s katerim delita filozofijo odnosov. ce si ti zadovoljna s kurbirjem pa se vsakodnevno ponizujes z raznimi prasicami ki ti nisi pol je to z tvoj problem. ene smo za zvestobo prijateljstvo ne pa neko povrsinsko ljubezen. nikol neb mogla bit s tako plitkim in otrocjim o
moskim ki se ob slikah slini ko potreben pes. moj partner je tudi moj najboljsi prijatelj. skupaj sva 15 let in se vedno se vsak dan ko sva v sluzbi pogresava. ga zenem na pir s kolegi pa pravi da je rajsi z mano. ne bi nikoli mogla bit z moskim ki bi gledal vse okoli sebe sam mene ne. imam kar nekaj kolegic ki so se locile ravno zarad teh “nedolznih” profilov slikc za katerimi se je slej ko prej izkazalo da se tip tudi v resnici goni okol.

In ti misliš, da jih bo tvoj celo življenje le gledal? Haha
Slej ko prej bo kakšna pala, če ni že😉

bom še nekaj napisala
moj mož rad pogleda dobro mačko. jaz tudi. še pokažem mu kako na cesti. pa vem, da me ima rad tako kot sem, s celulitom, malo preveliko tazadnjo, vse ali pa skoraj vse bi naredil zame…

prejšnji pa je bil glumač, kadarkoli sva bila kje v javnosti, je glumil perfektnega fanta, zaljubljenost v mene, oči samo zame, ni da ni, meni pa je vedno oponašal, da sem pač zgolj povprečna, da je toooliko boljših žensk od mene….

kaj je boljše?

In ti misliš, da jih bo tvoj celo življenje le gledal? Haha
Slej ko prej bo kakšna pala, če ni že😉
[/quote]

hja… a misliš, da je pri tistih, ki skrivajo, da to počnejo, večja šansa, da bodo zvesti?
a misliš, da si za tvojega mis sveta in da ni nobene lepše od tebe? a po tvojem, če jaz opazim kakega tipa, da ga bom tudi naskočila ali kako?

midva sva oba že na poti proti 50 in sva dala skozi marsikaj. oba imava nekaj vez za sabo, ki niso bile idealne. ljubezen ni v občudovanju lepote ampak v spoštovanju drugega. ne seksaš s prvim, ki ti je vizualno všeč.

New Report

Close