Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi hrvaška po RESNICI povedala kolikšen delež njihovih turistovje iz Slovenije..

Če bi hrvaška po RESNICI povedala kolikšen delež njihovih turistovje iz Slovenije..

…potem ti Slovenski turisti ne bi več hoteli na Hrvaško. Ker to je za slovenceljne.

Uvedejo karanteno Avstrijci, Italinani, Nemci NAENKRAT….en dan imamo pol ure gužve iz Hrvaške. Uvede Slovenija karanteno……tri dni nonstop 2urno čakanje.

A Slovenci so bili po obisku kao šele četrti. Ma dej dej. Se tudi tej naši turisti ne bi želeli dol, če bi Hrvati po resnici govorili da so pač destinacija za Balkance brez domišljije, ki se jim je v mladosti vsiljevalo nek jezik dokler ga niso tekoče spregovorili.


A je danes dan odprte uporabe interneta v Polju?

Ne bluzi.
1. Nemčija je uvedla karanteno sam za 2 županiji.

2. Vračajo se tud ostali, ne sam Slovenci, zato tud gužve.

3. Slovenci so kot mi je znano, 3 po vrsti (če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2). Največ je blo Nemcev.

nova
Uredništvo priporoča

Je res žalostno, ko poslušaš, da smo najslabši gostje. Že res, da ne trošimo toliko kot nemci, nas pa je vsekakor veliko več na hr obali kot oni poročajo. Torej, če vzameš suma sumaru, je izplen podoben kot od nemcev. Normalno, da nemci trošijo več, ko pa imajo plače 3 kratnik našim.

Ne bluzi.
1. Nemčija je uvedla karanteno sam za 2 županiji.

2. Vračajo se tud ostali, ne sam Slovenci, zato tud gužve.

3. Slovenci so kot mi je znano, 3 po vrsti (če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2). Največ je blo Nemcev.
[/quote]

če ne računaš domačih gostiju????
Normalno se v pogovorno slovenščino ne zapičiš, ker vsi v slengu pišemo, ampak očitno hrvaščino trolat. Ajoj no. dejstvo je,da so Hrvati samosvoji – od vedno bili in od vedno bodo, egoisti, ki delajo zgolj za svoje dobro, četudi ob tem močno škodujejo drugemu. Na splošno kot narod so taki. Seveda so v narodu svetle izjeme ljudi posameznikov, ki so dobri in kultivirano – ampak na splošno je pač tako. In tako so sedaj tudi gledali zgolj nase in na svojo turistično sezono – ampak so se pri tem ušteli – če bi razmere držali vzdržne bi imeli turiste še dolgo v jesen, tako pa pač zaradi požrešnosti in posledično posledic prekomernega raztrosa virusa, bodo pač na izgubi. To pač naredi egoizem in lakomnost.

Glede na to, da “Nemci” ta vikend še kar derejo dol kljub karanteni, je jasno, da to niso Nemci, ampak gasterbajterji, ki jih vodijo kot Nemce, ker pač živijo tam. Samo tega Hrvati ne bodo priznali za živo glavo.
Po nemški statistiki Hrvaške ni niti med 15 najbolj obiskanimi turističnimi državami. Da jim bolezni nosijo gasterbajterji, ne turisti, so ugotovili še sami Nemci.

Glede na to, da “Nemci” ta vikend še kar derejo dol kljub karanteni, je jasno, da to niso Nemci, ampak gasterbajterji, ki jih vodijo kot Nemce, ker pač živijo tam. Samo tega Hrvati ne bodo priznali za živo glavo.
Po nemški statistiki Hrvaške ni niti med 15 najbolj obiskanimi turističnimi državami. Da jim bolezni nosijo gasterbajterji, ne turisti, so ugotovili še sami Nemci.
[/quote]

Še to ja. Južni nemci …… BMW, Mercedes, WV….. Težki radniki z D registracijami.

Jer si kupio kola
Jesam
Koje
Nisan – m
Jesi ili nisi?
Jesam.
Pa koje Nisam……

Ne bluzi.
1. Nemčija je uvedla karanteno sam za 2 županiji.

2. Vračajo se tud ostali, ne sam Slovenci, zato tud gužve.

3. Slovenci so kot mi je znano, 3 po vrsti (če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2). Največ je blo Nemcev.
[/quote]

(če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2).

lol, res

Tista famozna Hrvaška bogatija, ki brez preteganja po eni pandemski rececsiji pljune nekje 3 miljarde €, kot jo rabi Hrvaški turizem na leto.

Ma dej, brezveze. To je to, ko mi citiraš Hrvaške cifre. Sej pravim. Ko Slovenci uvedejo karanteno je takoj gužva na meji za par dni.

Madonna, Italijane bodo vse testirali, preden bodo šli domov in to ni panike.

Slovencev je 160’00’ tam doli. Hrvaška dela MANJ KOT 2000 testov dnevno. Če bi Slovenija imela enako praivlo kot Italijani, da se mora vsakega testirati, potem bi HRVAŠKA RABILA 80 DNI – VEČ KOT DVA MESECA IN POL ZA TESTIRATI VSE SLOVENCE DOL, PA NE BI MOGLA NIKOGAR DRUGEGA TA ČAS TESTIRAT.

Sam lej, Slovenci tudi ne bodo plačevali zato, da gredo med Slovence. Tko da je res boljš, da Hrvaška govori da so običajno nekje 7.mestu, za Nemci, Italijani, Francozi, Švicarji, Švedi, Avstrijci in seveda domačimi gosti, pridejo “presenetljivo”, celo Slovenci.

če ne računaš domačih gostiju????
Normalno se v pogovorno slovenščino ne zapičiš, ker vsi v slengu pišemo, ampak očitno hrvaščino trolat. Ajoj no. dejstvo je,da so Hrvati samosvoji – od vedno bili in od vedno bodo, egoisti, ki delajo zgolj za svoje dobro, četudi ob tem močno škodujejo drugemu. Na splošno kot narod so taki. Seveda so v narodu svetle izjeme ljudi posameznikov, ki so dobri in kultivirano – ampak na splošno je pač tako. In tako so sedaj tudi gledali zgolj nase in na svojo turistično sezono – ampak so se pri tem ušteli – če bi razmere držali vzdržne bi imeli turiste še dolgo v jesen, tako pa pač zaradi požrešnosti in posledično posledic prekomernega raztrosa virusa, bodo pač na izgubi. To pač naredi egoizem in lakomnost.
[/quote]

Itak da jih je najbolj zanimala sezona, sej to tud sami pravjo. Zato so pa spustil notr vse kar je hotl it not, vse odprl in posledično tud pričakoval kar se zdej dogaja. Sej to je čist normaln, več ljudi, več možnosti.
Glavna sezona je pa itak tko in tko mim. Kaj bosta pa septembr, oktobr prnesla, bomo vidl, turistov je še, tud novi prhahajo.

Pa če te kakšna moja Hr beseda mot, sej me ni treba brat.

Ne vem, kje to Nemci zapravijo toliko več od Slovencev? Kje se švabi na Hrvaškem tako razmetavajo z denarjem? Kje oni tako hudo zapravljajo?

(če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2).

lol, res

Tista famozna Hrvaška bogatija, ki brez preteganja po eni pandemski rececsiji pljune nekje 3 miljarde €, kot jo rabi Hrvaški turizem na leto.

Ma dej, brezveze. To je to, ko mi citiraš Hrvaške cifre. Sej pravim. Ko Slovenci uvedejo karanteno je takoj gužva na meji za par dni.

Madonna, Italijane bodo vse testirali, preden bodo šli domov in to ni panike.

Slovencev je 160’00’ tam doli. Hrvaška dela MANJ KOT 2000 testov dnevno. Če bi Slovenija imela enako praivlo kot Italijani, da se mora vsakega testirati, potem bi HRVAŠKA RABILA 80 DNI – VEČ KOT DVA MESECA IN POL ZA TESTIRATI VSE SLOVENCE DOL, PA NE BI MOGLA NIKOGAR DRUGEGA TA ČAS TESTIRAT.

Sam lej, Slovenci tudi ne bodo plačevali zato, da gredo med Slovence. Tko da je res boljš, da Hrvaška govori da so običajno nekje 7.mestu, za Nemci, Italijani, Francozi, Švicarji, Švedi, Avstrijci in seveda domačimi gosti, pridejo “presenetljivo”, celo Slovenci.
[/quote]

Me pa res zanima od kje ti ta podatek.

Testirajo pa ne vseh I, oni imajo možnost da se tud v I testirajo v določenem roku, tko kot velja za A. Testirajo pač tiste ki se hočjo trstirat na Hr.
In ne vem če nism glih sinoč ujela, da je Slo še 80.000 😉

Lej ma briga me, tist ki ima rad Hr, ki mu je všeč Hr obala, ki se na Hr dobr poču bo zmer pršu, kdor ne, ima še velik izbire drugje. V čem je sploh problem? Vsak let iste blesave teme. Vsak naj gre tja kjer mu je všeč, kjer se fajn počut. Res imam občutek kot da ste fovš folku ki hod na Hr.
Pa take budalaštine da hodjo sam gastrbajterji…tud če bi, pa kaj? Sej prou da pridejo. Vsak gost je dobrodošel. A v Slo ni al pa kje drugje? Pa kao Hr je draga…zmente se že 1x kaj je res pa nehite težit in pustte folk da gre tja kamor sam hoče.

Me pa res zanima od kje ti ta podatek.

Testirajo pa ne vseh I, oni imajo možnost da se tud v I testirajo v določenem roku, tko kot velja za A. Testirajo pač tiste ki se hočjo trstirat na Hr.
In ne vem če nism glih sinoč ujela, da je Slo še 80.000 😉

Lej ma briga me, tist ki ima rad Hr, ki mu je všeč Hr obala, ki se na Hr dobr poču bo zmer pršu, kdor ne, ima še velik izbire drugje. V čem je sploh problem? Vsak let iste blesave teme. Vsak naj gre tja kjer mu je všeč, kjer se fajn počut. Res imam občutek kot da ste fovš folku ki hod na Hr.
Pa take budalaštine da hodjo sam gastrbajterji…tud če bi, pa kaj? Sej prou da pridejo. Vsak gost je dobrodošel. A v Slo ni al pa kje drugje? Pa kao Hr je draga…zmente se že 1x kaj je res pa nehite težit in pustte folk da gre tja kamor sam hoče.
[/quote]

Globoko dihaj in se umiri. Kaj zdaj noriš, kot da si ti Hrvaška?


nemci so že od nekdaj znani,da so zelo preudarni z denarjem. men je ata vedno govoril, če je slovenc rekel,da ne rab drobiža nazaj, je nemc počakal na vsak cent, oziroma v času mark pfenig. Niso nemci nikoli bili tako radodarni in zapravljivi. prej italijani mogoče, nemci pač ne. Ampak Hrvatom pač vse prav pride, ko je treba šimfat slovence, so itak zanje vsi drugi boljši, samo slovenci smo odpad.

Zadnjič je tisti Desiderius tukaj klobasal, da nemški turist v povprečju zapravi čez tisoč evrov dnevno na Hrvaškem. Glede na to, da na Hrvaško ne hodijo ravno neki nemški bogataši, ampak bolj ko ne proletariat, me zanima, od česa oni potem v Nemčiji živijo, če tukaj v dveh dneh potrošijo celo mesečno plačo? V treh tednih gre letna plača. Od česa potem gor živijo?

Ko človek prebere tako besedilo, se šele zave kakšna velika razlika je v dojemanju in razmišljanju med ljudmi.
Naj ti namignem. Ta vikend sploh na mejah ni take gužve kot je bil prejšen teden. Čakalne vrste so bile več kot 2 uri. Samo o tem se ni kaj dosti poročalo, zdaj pa hočejo iz običajnega poletnega prometnega vikend zastoja naredit senzacijo.. Očitno jim eni celo nasedete.
Kot drugo- kot je bilo že zapisano Nemci nimajo karantene za celo Hrvaško. Prav tako ne Italijani, ti rabijo naredit le test. Ker nimajo karanten, se tudi niso množično vračali. Medtem se je tudi razvedelo, da noben ne preverja ali si se testiral. Problem je le če zboliš.
Kot tretje, meni tudi bolj ustreza npr. Grčija, ampak se mi je zdel avion prevelik riziko pa smo šli na glavni dopust na Hrvaško. Pač sem med bolj previdnimi, eni pravijo da med paniki.
Na slovensko obalo nismo šli ker ni o od obale. Tam je super vse letne čase, razen poleti.

Ko človek prebere tako besedilo, se šele zave kakšna velika razlika je v dojemanju in razmišljanju med ljudmi.
Naj ti namignem. Ta vikend sploh na mejah ni take gužve kot je bil prejšen teden. Čakalne vrste so bile več kot 2 uri. Samo o tem se ni kaj dosti poročalo, zdaj pa hočejo iz običajnega poletnega prometnega vikend zastoja naredit senzacijo.. Očitno jim eni celo nasedete.
Kot drugo- kot je bilo že zapisano Nemci nimajo karantene za celo Hrvaško. Prav tako ne Italijani, ti rabijo naredit le test. Ker nimajo karanten, se tudi niso množično vračali. Medtem se je tudi razvedelo, da noben ne preverja ali si se testiral. Problem je le če zboliš.
Kot tretje, meni tudi bolj ustreza npr. Grčija, ampak se mi je zdel avion prevelik riziko pa smo šli na glavni dopust na Hrvaško. Pač sem med bolj previdnimi, eni pravijo da med paniki.
Na slovensko obalo nismo šli ker ni o od obale. Tam je super vse letne čase, razen poleti.
[/quote]

A potem se Nemci in Italijani nič ne okužujejo na Hrvaškem? Samo Slovenci smo občutljivi na njihov virus?

Globoko dihaj in se umiri. Kaj zdaj noriš, kot da si ti Hrvaška?
[/quote]

Ej, če tebe lahk folk iz virtuale razpizdi, mene ne more. Lahk pa valjda povem oz napišm kar mislm, se ti ne zdi? Zato mi nehi še ti težit pa raj kej na temo odgovor, bomo še kej novga zvedl 😉

Ko človek prebere tako besedilo, se šele zave kakšna velika razlika je v dojemanju in razmišljanju med ljudmi.
Naj ti namignem. Ta vikend sploh na mejah ni take gužve kot je bil prejšen teden. Čakalne vrste so bile več kot 2 uri. Samo o tem se ni kaj dosti poročalo, zdaj pa hočejo iz običajnega poletnega prometnega vikend zastoja naredit senzacijo.. Očitno jim eni celo nasedete.
Kot drugo- kot je bilo že zapisano Nemci nimajo karantene za celo Hrvaško. Prav tako ne Italijani, ti rabijo naredit le test. Ker nimajo karanten, se tudi niso množično vračali. Medtem se je tudi razvedelo, da noben ne preverja ali si se testiral. Problem je le če zboliš.
Kot tretje, meni tudi bolj ustreza npr. Grčija, ampak se mi je zdel avion prevelik riziko pa smo šli na glavni dopust na Hrvaško. Pač sem med bolj previdnimi, eni pravijo da med paniki.
Na slovensko obalo nismo šli ker ni o od obale. Tam je super vse letne čase, razen poleti.
[/quote]

Škoda, da nisi šla v Grčijo. Boljše sezone za turiste še ni bilo. 🙂
Drugače je zdajle eksodus Madžarov na Hrvaško. Še eni gosti, ki jih imajo radi. Hitijo, preden jim po napovedih Orban zapre mejo.

Drugače Hrvate najbolj boli, ker turisti pri njih zapravijo manj kot v drugih mediteranskih državah. 1000 evrov na dan. Haha, umrla. 🙂
Saj ni čudno. Tudi jaz kje drugje zapravim bistveno več. Mi ni problem plačat za kvalitetno storitev, na Hrvaškem pa večinoma kuhamo. Ker se mi zdi, da tisto hrano v gostilnah zmeraj preplačam in nisem zadovoljna. Da o enolični ponudbi ne govorimo.
Turisti tako na Hrvaškem potrošijo skromnih 80 evrov na dan – Nemci pa celo manj od povprečja – 75. Povprečje v Španiji je 120. Tukaj je pač razlika med Vzhodnoevropejci, ki kolektivno prednjačijo na Hrvaškem napram bogatim gostom v Španiji in dejstvu, da imajo Hrvati največ zasebnih nastanitev, kjer se kuha. Tukaj so se zaklali.

(če ne računaš domačih gostiju, oni so bli 2).

lol, res

Tista famozna Hrvaška bogatija, ki brez preteganja po eni pandemski rececsiji pljune nekje 3 miljarde €, kot jo rabi Hrvaški turizem na leto.

Ma dej, brezveze. To je to, ko mi citiraš Hrvaške cifre. Sej pravim. Ko Slovenci uvedejo karanteno je takoj gužva na meji za par dni.

Madonna, Italijane bodo vse testirali, preden bodo šli domov in to ni panike.

Slovencev je 160’00’ tam doli. Hrvaška dela MANJ KOT 2000 testov dnevno. Če bi Slovenija imela enako praivlo kot Italijani, da se mora vsakega testirati, potem bi HRVAŠKA RABILA 80 DNI – VEČ KOT DVA MESECA IN POL ZA TESTIRATI VSE SLOVENCE DOL, PA NE BI MOGLA NIKOGAR DRUGEGA TA ČAS TESTIRAT.

Sam lej, Slovenci tudi ne bodo plačevali zato, da gredo med Slovence. Tko da je res boljš, da Hrvaška govori da so običajno nekje 7.mestu, za Nemci, Italijani, Francozi, Švicarji, Švedi, Avstrijci in seveda domačimi gosti, pridejo “presenetljivo”, celo Slovenci.
[/quote]

Od 1. junija do 21. avgusta so na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje (NIJZ) s pomočjo epidemiološke službe in laboratorijev ugotovili, da je v Slovenijo iz tujine prišlo 300 oseb, okuženih z novim koronavirusom. Med temi jih je največ, 165 oz. 55 odstotkov, prišlo iz Hrvaške, prevladujejo pa mlajše osebe, so sporočili z NIJZ.

Ma kakšni Nemci. Največ zapravijo rusi.

New Report

Close