Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kraljeva wannabe se vračata domov

Kraljeva wannabe se vračata domov

Sucks wanna be rojaliti se vračata iz Zda nazaj v Anglijo
Gospa potrebujejo več$$$

Misliš “don’t wanna be royalty”?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Misliš “don’t wanna be royalty”?
[/quote]

Ja zdaj sta wannabe, ker rabita peneze. Se bosta ‘zrtvovala’ da jima nazive nazaj dajo😂😂😂
Hard to get in shit like this😂😂😂

Ja zdaj sta wannabe, ker rabita peneze. Se bosta ‘zrtvovala’ da jima nazive nazaj dajo😂😂😂
Hard to get in shit like this😂😂😂
[/quote]

Pa ti res verjameš, da sta brez denarja? Tata Charlie ni več radodaren? Misliš, da Harry ni nič po Diani dedoval? Misliš, da intervjuje brezplačno dajeta?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ta naiven mlečnozobi Harry še ni opravil z materinskim kompleksom, ker ga starejša in zvita Meghan obrača kot naivnega fantiča, lepo pleše po njenem in izpolnjuje ukaze, kar si vbije v glavo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sem malo naivna in sem zdaj res začela verjeti, da mislita resno z osamosvojitvijo, ko sta se ustalila na tistem otočku. Malo sem tudi povezala s kakšno teorijo zarote, da sta ona dva nekaj čisto posebnega. Ja, tale Megan ima res neverjetno moč, pa ne le na Harija.

Slovenčki spet gonite foušijo do sposobnejših od sebe.

Kj pa ti neslovenček in mariborski ciganček kaj počneš?

To sta ziher dva vegana/meghana, zato pa nista samostojna. Če bi jedla meso, se ne bi tako sramotila.

Kj pa ti neslovenček in mariborski ciganček kaj počneš?
[/quote]

Kdaj bo tista tvoja vojna, ki jo že deset let napoveduješ? Imaš že zalogo sekretpapirja od Karitasa?

Od kod vam to? Kaksne notranje informacije imate? Ali spet nekdo, ki mu gresta na zivce, tu za brezveze odpira teme?

New Report

Close