Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Vlada se norčuje iz Slovencev – karantena samo za en del Hrvaške?

Vlada se norčuje iz Slovencev – karantena samo za en del Hrvaške?

Je vlada slovenska vlada, ki dela v korist Slovencev in za njihovo zdravje in življenja ali pa je to hlapčevska vlada Hrvatov, ker ji je hrvaški dobiček od turizma važnejši od življenj Slovencev?

To norčevanje se mora takoj prenehati, vlada naj takoj odstopi, kar je dovolj je dovolj! Avstrija varuje državljane, mi pa smo popolnoma servilni Hrvatom, ki nas vsakič znova nategnejo.

Druga plat so pa seveda Slovenčki, ki si bodo rezali žile, če ne bodo 2 tedna na Hrvaškem morju, za to bi dali in prodali sami sebe.

Bo Hrvaška plačal stroške zdravljenj, pogrebov, odškodnine umrlim in na 100 000 tisoče izgubljenih delovnih ur zaradi karanten?

https://www.24ur.com/novice/korona/karantena-samo-za-dopustnike-iz-rdece-obarvanih-hrvaskih-zupanij.html

Če bi ti rad živel do smrti v arestu, se kar sam zapri.

Tudi jaz sem brez besed. Trenutno potekajo pogovori, kako omiliti ukrepe, da Hrvaška ne bi bila preveč prizadeta!!!! Pa smo mi sploh kakšna suverena država????????

nova
Uredništvo priporoča

Dokler avstrijci ne bodo zaprli meje s slovenijo, bodo sr@ck@li s hrvatijo.
Najbolj zamerim, da celo poletje nisem mogla mame vzeti iz doma in jo imeti par dni na vikendu na gorenjskem. Tle se pa horde valijo cez mejo gor in dol.
Dejte se odlocit a korona je nevarna al ni. Ne pa da eni ne moremo k starsem, drugi pa potujejo po svetu in se jim gladko **** za vse.

Tisti, ki so se borili za neodvisnost, se zdaj borijo za hrvate. Pa razumi, ce lahko…

Seveda, celo poletje delam zaradi tega, da so lahko sodelavci s šoloobvezno mularijo šli na Hr, da so lahko najstniki neodgovorno žurali in zdaj, ko naj bi mi šli na dopust, ki smo res samo na plaži in v apartmaju, zdaj pa karantena- spet zato, da bo mularija lahko v šole šla. kje naj zdaj v parih dneh najdem dopustniško destinacijo v Sloveniji, ko je zaradi teh glupih vaučerjev vse zasedeno. Na plažah v Sloveniji pa taka gužva, da bo čez en teden najbrž karantena na slovensko Primorje. Jebo vas pa karantena!

Saj gres lahko recimo v grčijo. Tudi tam imaš varianto apartma – plaža.

In zakaj ne? Sej s Španijo imajo tud tko urejen. In če že morjo kej naumit, se mi ta varianta ne zdi niti mal slaba.

Saj gres lahko recimo v grčijo. Tudi tam imaš varianto apartma – plaža.
[/quote]

Ne mores v Grcijo, ce vsak tretji let odpovejo!

Tebe hebe tvoja ne organiziranost, ne pa karantena.

Človek nima besed! Kaj se to gredo??
Kje mi to živimo.
Bo podobno kot v Španiji. Oni so tudi nekaj čarali v tem smislu. Zelo kmalu so okužbe spet zelo narasle.

Tebi ni kriv nihče, razen ti sama. Vsi, ki so količkaj razmišljali, so šli na dopust takoj, ko je bilo možno, ker je bilo jasno, da država ne bo zapirala mej med sezono. Pa zdaj sploh ni pomembno, kaj si o koroni mislimo. Gre za to, da so ukrepi predvidljivi. Imela si junij, julij in avgust in praktično vso Evropo.

Po worldometru Hrvaška nima novih okužb, Slovenija pa +31???
Od kje ti podatki?
Zadnjič je na MON nekdo napisal, da ima Hrvaška 500 okuženih??
Ma to so same piz.darije. Hahaha.
A to že 14 dni ena in ista oseba piše po MONu, kdaj se bojo že zaprle meje?
Ta oseba bo zbolela, ma ne za korono, ampak zaradi stresa.
Saj ne moreš vplivat na politike. Politiki bojo naredili, kot bojo rekli “od zgoraj”.
Sicer pa nisem bila na Hrvaškem že od otroštva, ko smo s starši hodili na morje.
Zaprite, odprite, sam bedni ste že res s tem.
Potem pa bojo itak politiki rekli, da ste vi krivi, ki ste hodili celo poletje na Hrvaško na dopust.
A ne vidite, kako je vse zmanipulirano?
Pa še skregat vas hočejo, tiste za zaprtje in tiste proti, samo da bi se pobili med sabo.
Za en gnil paradižnik bi se pobili med sabo, vam povem.
Bedniki.

Hrvaška objavlja podatke ob 14h. Vsaj to bi lahko vedel, preden greš komentirat tako zadevo.

Za zdaj pa njihovi mediji poročajo takole:

Lokalni stožeri civilne zaštite počeli su objavljivati podatke o koronavirusu po županijama.

Podsjetimo, jučer je Nacionalni stožer izvijestio da na razini cijele zemlje imamo 199 novozaraženih i 1371 aktivan slučaj.

Kako doznaje N1, i danas se u Hrvatskoj očekuje oko 200 novooboljelih.

Da ne govorimo, da imajo novo žarišče tudi v Istri. Tudi ta ne bo več dolgo varna. Pa itak ne bi niti smela biti zelena, ker prirejajo podatke.

Obe varujeta svoje državljane. To je edino prav.


Saj ni težko razumet. Je treba vedet, da Imajo Hrvati še neke račune za orožje spravljene, pa mogoče kdo nebi rad, da se razkrijejo.

Nimam kaj dodat.
Staršev skoraj ne moreš obiskat, a če nekdo vnese okužbo v dom, se ne zgodi – nič. Zunaj pa svetovna panika, če nekdo v vasi kihne.

V juliju je bila Istra nekaj časa med najbolj okuženimi deli HR. Potem se je malo popravila. Sedaj okužbe spet rastejo. Ne vem, kje je saedaj novo žarišče. Takrat je bilo eno blizu Umaga, drugo pa precej proti jugu.

V juliju je bila Istra nekaj časa med najbolj okuženimi deli HR. Potem se je malo popravila. Sedaj okužbe spet rastejo. Ne vem, kje je saedaj novo žarišče. Takrat je bilo eno blizu Umaga, drugo pa precej proti jugu.
[/quote]

Pula, mesnica, veliko stikov z ljudmi.

Pula, mesnica, veliko stikov z ljudmi.
[/quote]

Ja, pa mesarji z maskami pod nosom (če sploh), brez rokavic.
Evo, to dokazuje, da mora veljati enako za celo HR. Sicer bo še večja štala.

Kaj je s tabo, španija ni primerljiva s HR, tam so ogromne regije.. Plus tega, koliko nasih je zdaj v spaniji oziroma ima interes it tja??
Do zadnjega bodo drzali odprto kolker se le da, ker se jih bojijo
Zato da potem jeseni v SLO ne bos mogel iz Maribora na Ptuj..

Ne informiram se preveč. Raje izvem iz MONa. MON je prvi. 😀
Kako pa izgleda okužba? 10 ljudi na kupu, čez 3 dni jih 8 težko diha ali ne more dihat? Še vedno ne vem, kaj dejansko gledajo na testu? A un korona virus iz riti, ki ga dobiš z vdihavanjem pri sr.anju? Heh

Kaj je s tabo, španija ni primerljiva s HR, tam so ogromne regije.. Plus tega, koliko nasih je zdaj v spaniji oziroma ima interes it tja??
Do zadnjega bodo drzali odprto kolker se le da, ker se jih bojijo
Zato da potem jeseni v SLO ne bos mogel iz Maribora na Ptuj..
[/quote]

Španija ? ;)). Nima to veze z nami.
Mi smo že pozni za to karanteno. Če bodo to naredili še po regijah, bo še bolj brez veze.
Istra je dober primer, da se lahko situacija hitro spremeni.
Kaj je vzrok temu zavlačevanju?

Kdo ti je kriv? Krivi niso ne sodelavci, ne mularija, ampak samo ti, ker si ne znaš organizirat dopusta. Mi že od začetka junija skoz hodimo na Hr., za vikende, dopust in mi je bilo že junija kristalno jasno, da bodo po 15 avgustu zapirali meje. Ker prihaja september in je treba spet strašit ljudi in jih zapirat v kletko.
Tako da jezna si lahko samo nase in na svoje nelogično razmišljanje. Eni še do zdaj niste dojeli, da je to vse že vnaprej splanirano.

New Report

Close