Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BENCIN JE ŽE 4 MESECE PO 1 EURO

BENCIN JE ŽE 4 MESECE PO 1 EURO

To pa pomeni da jaz pri 70 litrih prostornine tanka pri vsakem točenju goriva prihranim 25 evrov. Glede na to, da tankam 2x na mesec sem torej v 4 mesecih vlade JJ prihranil že 200 evrov bencinskega denarja.

Hvala bogu da smo znebili mizarja ki nam je računal 1,355 na liter!

https://www.energetika-portal.si/podrocja/energetika/cene-naftnih-derivatov/

Glih zdej grem na bencinsko 😁

Glede na to, da cena nafte ne raste, zakaj bi se dvigala cena bencina? Ta vlada pri trošarinah pokasira bistveno več kot prejšnja.
Cena 70 dolarjev na liter – 1,3. Cena 45 na liter – cena evro. Kdo je bolj požrešen?
Lahko je biti ‘darežljiv’ s tujim denarjem – razliko v vsakem primeru plača narod. Tako ali drugače. Prvi rezi v proračunu ministrstev se že delajo, prihajajo pa še veliko hujši. To je vsakomur jasno. WINTER IS COMING.

Mojster, matematika ti ne špila. Kako naj plačujem več, če je pa bencin zame cenejši? Državljani zaradi te vlade plačujemo manj, ne več.

Sem zamejski Slovenec in hodim točit bencin v Slovenijo.

V Italiji je cena 1.398 na liter.

Ben je treba priznat, to da je cena tako nizka slovenska vlada naredila dobro.

Putin je pravi predsednik! V Rusiji je bencin po 52 centov za liter! Potem vam je lahko jasno, kako nas Janša molze.

Mojster, matematika ti ne špila. Kako naj plačujem več, če je pa bencin zame cenejši? Državljani zaradi te vlade plačujemo manj, ne več.
[/quote]

Dete naivno, a ti misliš, da plačuješ samo tisto, kar daš neposredno iz denarnice? Koliko si star, miško? Med zadnjo krizo smo državljani tako ali drugače pokrili štirimilijardno luknjo v proračunu. Kaj misliš, kako? Ta bo pa še bistveno večja.

Ti pa si smešen. Če bi bli levaki bi bila še zdaj cena 1.3 evra kot je v Italiji.
https://www.globalpetrolprices.com/Italy/gasoline_prices/

Še dobro da se je Šarec sam zraketiral, da ljudje sedaj tankamo po občutno nižji ceni.

Dete naivno, a ti misliš, da plačuješ samo tisto, kar daš neposredno iz denarnice? Koliko si star, miško? Med zadnjo krizo smo državljani tako ali drugače pokrili štirimilijardno luknjo v proračunu. Kaj misliš, kako? Ta bo pa še bistveno večja.
[/quote]

Vidim da ti matematika ne gre najbolje od rok.
Najboljše da greš tankat h Serpentinšku, baje ima akcijsko ponudbo 1.5 eur/l – 1 euro je za bencin, 0.5 evra pa gre v njegov bazen brez dna 😂

Ti pa si smešen. Če bi bli levaki bi bila še zdaj cena 1.3 evra kot je v Italiji.
https://www.globalpetrolprices.com/Italy/gasoline_prices/

Še dobro da se je Šarec sam zraketiral, da ljudje sedaj tankamo po občutno nižji ceni.
[/quote]

Lahko ti samo ponovim – plačal boš tako ali drugače. Če ne prek bencina, pa prek davkov, prispevkov, slabših ali neobstoječih storitev. Račun za vse ti bo izstavljen. Nobene plašnice ne pomagajo.
To je itak plačan post. Saj ni mogoče, da bi bil kdo dejansko tako zabit.

Vidim da ti matematika ne gre najbolje od rok.
Najboljše da greš tankat h Serpentinšku, baje ima akcijsko ponudbo 1.5 eur/l – 1 euro je za bencin, 0.5 evra pa gre v njegov bazen brez dna 😂
[/quote]

Hvala za potrditev, da gre ta plačano SDS-ovsko propagando.

Zdajle grem kar tankat )

Lahko ti samo ponovim – plačal boš tako ali drugače. Če ne prek bencina, pa prek davkov, prispevkov, slabših ali neobstoječih storitev. Račun za vse ti bo izstavljen. Nobene plašnice ne pomagajo.
To je itak plačan post. Saj ni mogoče, da bi bil kdo dejansko tako zabit.
[/quote]

Ma kaj se tako vžigaš? Dejstvo je da je ta vlada bencin pocenila, medtem ko smo pod Šarcem plačevali po 1,3 eur na liter.

Z moje strani velike pohvale – to se v denarnici državljanov kar lepo pozna

Daj ti meni nekaj razloži.

Kako lahko imamo sedaj cenejši bencin od vseh naših sosed, pod Marjanom Šarcem pa smo bili cenejši zgolj od Italijanov, če vlada nima prstov vmes?

Sedaj imamo bencin cenejši od vseh naših sosed, prvič po več kot 10-ih letih, pod Šarcem so Avstrijci imeli tudi za 10 cebtov na liter cenejši bencin in mnogo Slovencev je tankalo v Avstriji.

Prosim, če mi lahko razložiš to “anomalijo”, gospod vseved?

Daj ti meni nekaj razloži.

Kako lahko imamo sedaj cenejši bencin od vseh naših sosed, pod Marjanom Šarcem pa smo bili cenejši zgolj od Italijanov, če vlada nima prstov vmes?

Sedaj imamo bencin cenejši od vseh naših sosed, prvič po več kot 10-ih letih, pod Šarcem so Avstrijci imeli tudi za 10 cebtov na liter cenejši bencin in mnogo Slovencev je tankalo v Avstriji.

Prosim, če mi lahko razložiš to “anomalijo”, gospod vseved?
[/quote]

to drži
sem Italijan in tudi jaz točim gorivo v Sloveniji

Daj ti meni nekaj razloži.

Kako lahko imamo sedaj cenejši bencin od vseh naših sosed, pod Marjanom Šarcem pa smo bili cenejši zgolj od Italijanov, če vlada nima prstov vmes?

Sedaj imamo bencin cenejši od vseh naših sosed, prvič po več kot 10-ih letih, pod Šarcem so Avstrijci imeli tudi za 10 cebtov na liter cenejši bencin in mnogo Slovencev je tankalo v Avstriji.

Prosim, če mi lahko razložiš to “anomalijo”, gospod vseved?
[/quote]

Izvoli Janšo za štiri leta na volitvah, pa boš videl ceno bencina. Ta vlada je ves čas z eno nogo v predčasnih volitvah, zato si visokih cen bencina seveda ne bo privoščila. Mečejo denar narodu levo in desno in mu leze v rit. Da bomo končno ceno v vsakem primeru plačali mi, vam tudi ne kapne. Trošarine se stekajo v proračun. Visoke trošarine – več denarja v proračunu, nizke trošarine – manj denarja v proračunu v času krize = varčevalni rezi. A ste res tako butasti ali se samo delate? V končni fazi smo na istem, samo da vi dejansko mislite, da ste nekaj dobili zastonj. Enako je z boni in vsem, kar je izredno izplačano iz proračuna. Nič ne bo šlo iz žepov politikov, ampak kar lepo iz naših.

100 oktanski 1,149 za liter. Kar naj ostane tako, se ne pritožujem. :))

Kako je lahko bencin še vedno dražji kot v Avstriji, pri njihovih plačah in standardu?

Uh, še vedno je pri nas previsoka trošarina.. po 70 centov bi bil lahko brez škode.
Glede na to, da še plačajo nekaterim za sodček surove nafte, samo da jo vzamejo :)))))

Za primerjavo: cena v Dubaju – drop down na 1.91 DHS = 0,44 eur za galono (!), to je za 3, 77 litra! torej 0,12 evrčka za litrček 98 oktanca. :DD

https://gulfnews.com/uae/latest-uae-fuel-prices-april-2020-1.1541503824209

Že 3 mesece vozim v sodovih bencin domov in ga shranjujem v cisterno za olje.

Preprosto se splača.

Misli trezno, voli desno, tankaj vestno
JJ zmaga 2022

Pravkar tankal, 60 l = 60 eur

Kar naj tako ostane pa imajo moj glas 👌

Haha prav privoščim ti ga. Pa da ti po volitvah nabije ceno do plafona. :)) Kaj bi se smejala.

Haha prav privoščim ti ga. Pa da ti po volitvah nabije ceno do plafona. :)) Kaj bi se smejala.
[/quote]

ne bo se ti treba:-)))

Haha prav privoščim ti ga. Pa da ti po volitvah nabije ceno do plafona. :)) Kaj bi se smejala.
[/quote]

Saj tako tudi bo. Leta 2013, za časa druge Janševe vlade, smo imeli najdražji bencin v zgodovini – 1,6 evra za liter.

Vsa čast

New Report

Close