Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogledam v karte

Pogledam v karte

Pogledam v karte, če ima kdo kako vprašanje…..

Ja, bi prosila, če bi lahko zame.

Bom dobila boljšo sluzbo, kdaj?

Ljubezen, bo resno, kdaj?

Hvala. Lp

Lepo prosim..ljubezen? Hvala

Bo nekomu uspelo, kar si močno želim?

Kako se bo resila zadeva na sodiscu,ki bo v novembru.Hvala.

Bom spoznala moškega še kdaj?
Nepremičnina. Mi jo bo uspelo kupiti? Hvala.

zanima me ljubezen, druzina in zdravje? hvala

Rit me srbi. Brez heca. Čreva mi ven leže ob pritiskanju. Bo vse vredu? Hvala. Res ni hec, sem naročen decembra.


[/quote]

Hvala za te pozitivne nasvete. Sesaj pa bi te prosila, v kolikor gledas v karte, v kaksnem roku lahko pricakujem boljso sluzbo oziroma ljubezen. Hvala se 1x. Lp

To so hemeroidi. V lekarno po kremo. Do decembra boš rabil ali urgenco ali pa se ti bo samo od sebe pozdravilo. Pa riit si nazaj notri tiščat vsak dan, oziroma stalno… Pa z mazilom lekarniškim se lahko mažeš samo 2 krat, zato vmes, pred potrebo se namaži z nevtralno navadno univerzalno kremo – tako ki te ne bo dražila.

Lepo prosim..ljubezen? Hvala
[/quote]

Lepo prosim..ljubezen? Hvala
[/quote]

Hej, si intuitivna ženska, sanjaš o vsem in svačem, hkrati pa se nečesa oprijemaš oz nočeš spustiti. Za tabo je nek dogodek, bi rekla, da karmičen, nekaj se je vrnilo ali poravnalo…. Si močna, znaš odrezati odnose/ljudi iz življenja, ki ti ne služijo. Želiš si več dogajanja, akcije, družabnosti….. Konkretno se boš pa TI morala odločiti v ljubezni, ker očitno imaš več možnosti/ kandidatov na izbiro. Lp

Hej, si intuitivna ženska, sanjaš o vsem in svačem, hkrati pa se nečesa oprijemaš oz nočeš spustiti. Za tabo je nek dogodek, bi rekla, da karmičen, nekaj se je vrnilo ali poravnalo…. Si močna, znaš odrezati odnose/ljudi iz življenja, ki ti ne služijo. Želiš si več dogajanja, akcije, družabnosti….. Konkretno se boš pa TI morala odločiti v ljubezni, ker očitno imaš več možnosti/ kandidatov na izbiro. Lp
[/quote]

Najlepša hvala. Drži 👍

Hvala za te pozitivne nasvete. Sesaj pa bi te prosila, v kolikor gledas v karte, v kaksnem roku lahko pricakujem boljso sluzbo oziroma ljubezen. Hvala se 1x. Lp
[/quote]

Hvala za te pozitivne nasvete. Sesaj pa bi te prosila, v kolikor gledas v karte, v kaksnem roku lahko pricakujem boljso sluzbo oziroma ljubezen. Hvala se 1x. Lp
[/quote]

Vse je na poti k tebi, srečno!

Služba. Lepo prosim

Joj, prosim še meni. Kaj je z mojim zdravjem?
Oziroma, kaj bo?

Za tabo je neka polomija, prevara….. kaže pa ti, da z delom na sebi in zase, spoznaš boljšega. Ti pa bo uspelo se pobrati, zasijati in nato spoznati tebi enakega, srečno!

Če se lahko tudi jaz priključim, me zanima, če bom kmalu dobila službo in če bom zadovolna?
Hvala, lep dan še naprej.

Tebi se pojavljajo nonstop iste zadeve/situacije….. pričakuješ daj-dam odnos, ki ga verjetno ni….. v kratkem se bo zgodilo nekaj, kar bo imelo zate pozitivni razplet v službi. Je pa ta služba povezana s podtikanji in delom za hrbtom, kar se žal ne bo spremenilo, srečno!

Mene si preskočila:

Bo nekomu uspelo, kar si močno želim?

Kaj konkretno?

Ponavljam vprasanje,ker ste me preskocila.Kako se bo razpletla zadeva na sodiscu,ki bo novembra.Hvala.

Kaj konkretno?
[/quote]

Na kariernem področju. Želi si tudi on(a), da ne bo pomote.

Glede zadeve na sodišču: emocionalno se umikaš od zadeve, čeprav prtljago vlečeš s sabo…. trenutno se sicer ubadaš z nekim veselim dogodkom oz se dogaja nekaj lepega v tvojem življenju. Šla si močna skozi to zadevo, ob sebi imaš tudi nek močni ženski lik…. zadeva se zaključi novembra po tvojih željah, srečno

Še meni, še meni :). Kdaj bom dobila korono? To bi rada vedela, da ne bom slučajno isti čas planirala dopust. Hvala.

New Report

Close