Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske niso več ženske

Ženske niso več ženske

Gledam te njihove fotke, k jih same objavljajo…pa to babe danes sam še neki hribolazijo, kolesarijo, plezajo po stenah, furajo motorje, ….koji korac bo fokal tako “žensko”. Kok je to men grdo. A je bla ženska narava že od nekdaj nagnjena na te moške stvari?

Kje so tiste ženske mile, ki so znale biti gospodinje, skrbele za dom, za otroke, za moža, … to so bile prave ženske. Prava ženska rada nakupuje, rihta nohte, hodi k frizerju …je lepa za gledat in vse to.

Tele babe danes so meni kot tipu ene taprave “možače”. To sploh ne rabijo nobenega tipa…so nekakšen dvospolnik, …tipi v ženskih telesih. Zadnja stvar ki jim manjka je moški.

Mislim da se večina tipov strinja z mano.

Ženske pa moje razmišljanje najlažje razumejo tako, kot če bi vam (ženskam) nekdo vsiljeval, da morate hodit z manjšim tipom od sebe. Iste občutke imamo mi pri “možačah”.

Zeh.

Na kvadrat.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ko zagledaš lepo, okroglo, izklesano ritko, od česa misliš, da je taka? Od kuhanja in lakiranja nohtov, ali od športanja? Pa jo najbrž raje pogledaš kot eno plosko, celulitasto in povešeno.

Ta prvi dec bi imel stepfordsko žensko doma, a ne? Lepo, srčkano, bi pridno kuhala in glancala stanovanje, svoje želje in potrebe pa potlačila, nima ona kaj po svoje razmišljat in delat!

Ta zadnji pa bi gledal lepo rit. Torej: žensko naterat v fitnes pa še kam, samo da bo njena rit za dedce dovolj lepa.

OBA sta pogrnila na celi črti in žensko zreducirala na figuro ugajanja moškemu.
BRAVO ženske, ki končno živijo kakor njim paše, pa če to pomeni preganjanje po gorah in plezanje po stenah ali pa valjanje po kavču, da se pridela ne vem kakšna rit ali pač bilokaj – bravo ženske, ki se ne ozirate na take komentarje in živite po svoje!

ki je grda, zanemarjena, debela in niti kuhat ne zna.

ki je grda, zanemarjena, debela in niti kuhat ne zna.
[/quote]

Točno tako in briga jo! 😛

Spet nov ali isti užaloščen moški, ker ga ženske (beri: nobena) ne šmirglajo.

…pretiravaš, ker če kdaj, imaš ravno dandanes pestro paleto izbire: od zapečkaric, popolnoma gosp.žensk, pa vse do manekenka stila, do tehničark …

Stvar izbire. Imam občutek, da je tvoj problem drugje: podredil bi si emancipiranko.

A, ne bo šlo – pri tej “vrsti” žensk odpadeš 😉

Imam kjut ženo, 170cm, urejena,prijazna,mi daje obcutek da me potrebuje,se ne dere,super mama itd.
Ne zamenjam za nobeno kobilo 😀
Ženskica kot ženskica

Ne nov, kar isti.
Skupčka toliko nesmislov, da ga ne moreš zgrešit.

Imam kjut ženo, 170cm, urejena,prijazna,mi daje obcutek da me potrebuje,se ne dere,super mama itd.
Ne zamenjam za nobeno kobilo 😀
Ženskica kot ženskica
[/quote]

Jep. Drži se je!

Imam kjut ženo, 170cm, urejena,prijazna,mi daje obcutek da me potrebuje,se ne dere,super mama itd.
Ne zamenjam za nobeno kobilo 😀
Ženskica kot ženskica
[/quote]

Noben moški ne uporablja besede kjut. Ok, mogoče če je gej. A te mož nič ne pohvali, da se moraš sama?

Avtor ima prav. Ni pa povedal, da vsaka ženska rabi pozornost in da je cenjena in ker je denar sveta vladar je potrebno iti korak dlje za prepoznavnost, udobje, stas in družbeno lestvico.
Je pa res, da ženstvenost in njeno sproščenost najdeš tam, kjer ni materializma in kjer oblika telesa ni pogoj za skupno srečo.

Noben moški ne uporablja besede kjut. Ok, mogoče če je gej. A te mož nič ne pohvali, da se moraš sama?
[/quote]

Uporabljam uporabljam, ampak striktno za opis ženske. Žense imajo rade to besedo. Probaj hahahah

Noben moški ne uporablja besede kjut. Ok, mogoče če je gej. A te mož nič ne pohvali, da se moraš sama?
[/quote]

Aja, drugače pa na samem z žensko ne nastopaj kot gozdar. Vsak dec,ki zna osvajat to ve. Izrqz kjut se ne uporqblja zvečer na piru, z žensko pa komot. Poskusi kdaj, pojdi iz okvirjev in neboš več samski.

Aja, drugače pa na samem z žensko ne nastopaj kot gozdar. Vsak dec,ki zna osvajat to ve. Izrqz kjut se ne uporqblja zvečer na piru, z žensko pa komot. Poskusi kdaj, pojdi iz okvirjev in neboš več samski.
[/quote]

Sem poročena ženska. In da mi mož reče, da sem kjut, bruham. Lej, sej verjamem, da si fejst punca, ni nič narobe, če se sama kdaj mal pohvališ. 🙂

Mislim da nasplosno ljudje nismo vec tisto kar smo nekoc bili. A mogoce ve kdo kaj je najbolj pokvarljiva roba na tem planetu.

Govori sama zase, replikica.
Če te noben ne povoha, ne pomeni, da smo ostali tudi “pokvarljiva roba” 😁


V tvojem spisu le spola zamenjamo, pa za razliko od tvoje tipicno zenske/levakarske zblojene predstave o svetu dobimo nekaj kar bi bilo ze precej blizje resnici danasnjega sveta.

[img]http://shrani.si/f/25/RH/tot2UHJ/1/55555.jpg[/img]

Življenje preživljam z žensko, ki je za svoja leta nadpovprečno dobro ohranjena. Pa čeprav so njeni primarni poklici soproga, mati in gospodinja. Poleg tega je tudi nadpovprečno razgledana. Zna artikulirati svoje mnenje, sodelovati pri odločitvah in je pripravljena prevzeti odgovornost zanje. Slednje je tudi edina “omejitev” v zakonskem življenju. Počne lahko vse, za kar je pripravljena nositi odgovornost za posledice. Ima dobro rit in dobro srce. Tradicije zna čudovito vkomponirati v udobje sodobnega sveta in tako poskrbeti, da se more samoaktualizirati, pri čemer ima trdno oporo v vrednotah na eni, kakor tudi v otrocih, meni kot soprogu in obojih najinih starših. To je ženska. Oprosti mojemu mnenju, a to, kar ti opisuješ, pritiče miselnosti najstnic tam od 13-ga leta naprej, ne pa ženski, ki bi jo moški želel za partnerico.

Športnice so najboljše babe. Tebi pač bolj ležijo nebogljene zaležanke, ki se čičkajo cele dneve.

Pravi desci pa najraje pogledamo takšne:
[img]https://thumbs.gfycat.com/UnawareWelldocumentedAlbertosaurus-size_restricted.gif[/img]

Na kvadrat.
[/quote]

Na kubik.😄😄
Avtorju nagrada za izvirnost.😄😄

Ta je pa čist taka, ko une silikonske kitajske sexdoll lutke na Alibabi….

New Report

Close