Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od kje vam volja, da hodite v službo medtem ko cigani migranti žer ejo vaš kruh pa politiki kradejo kot nori

Od kje vam volja, da hodite v službo medtem ko cigani migranti žer ejo vaš kruh pa politiki kradejo kot nori

jelinčič je včeraj reku pa kaj je to tacga saj to vsi delajo zaradi take neumnosti se ne odstopa pol veste kako vas že 30 let kradejo do daske od kje vam volja da še hodite v službo za tisto miloščino ti ki to bereš v 40 letih ne boš zaslužil toliko kot en politik ukrade v eni uri

Zato, ker po 1 letu vidim, da moj minimalc tudi partnerju lažje pomaga shajati. Skupaj lepše shajava. Če bi dala odpoved, bi se vsi najini plani zaustavili. Tako. To mi daje zagon.
Pa to, da nisem nič dolžna državi in nikoli nočem več bit dolžna (štipendije …). Če bom kdaj morala na socialno, jbg. Ampak upam, da nikoli.
TV pa ne gledam, nimam vpliva na politike. Sem to že dojela. Ukvarjam se z bolj pomembnimi stvarmi. In moja zabava je na spletu, ne na TV.

Aja, pa knjige berem. Take poljudnoznanstvene. To, da politiki v eni uri ful nakradejo, ni nič novega. Ne rabim za to odpirat TV.

Ma, vsi migranti in cigani in socialci mi ne poberejo toliko, kot pa par politikov.

Ja, tudi zaradi tega bi morali odstopiti odgovorni.

““Ali se zavedajo, da 450 ljudi zaradi njih ni bilo operirani?” je vprašal in pripomnil: “Nekaj so dejstva. Nekaj pa floskule.” “

Dejansko DS in Desus podpira korupcijo v zdravstvo. TO je šokandtno, ampak ker imajo ljudje v državi prenizek IQ, da bi to dojeli, je tako, kot je. Nihče nič kriv, samo denarja nikjer ni. Ko človek ni nič vreden, navaden človek.

Da se razumemo. Če bi UKC izvedel teh 450 operacij, bi bilo vse ok, pa jih ni. Reviziji ni bilo, nič ni bilo… Sej ni čudno da tega zdravnika več ni.

https://spletnicasopis.eu/2018/02/13/spopad-med-gorenskom-in-zidanom-ob-operacijah-na-hrbtenici/

Na koncu noben ne odnese nič v grob. Lahko živiš z mislijo, da narediš nekaj koristnega za družbo, ali pa se ves čas žreš, ker na svetu obstajajo tudi barabe. Izbira je tvoja, dušni mir prav tako.

Kletno multinično, po kolk plačuje JJ na uro za pisarjenje po forumih? Je na koncu meseca za več kot minimalca?

Blagor tebi da si nasla enga da rada garas za minimalca. Kaj pa ce te osebe nkdar ne srecas? Jaz pri 36ih nimam moske osebe in nimam motivacije da delam kaj druzga kot to za kar imam diplomo. In bolj ko tipe spoznam majj mi je do tega da bi mojo hrbtenico zvila pa se vdala zarad nekoga v bedno sluzbo.

New Report

Close