Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima kdo telefon Huawei P40 lite ali P40 lite e

Ima kdo telefon Huawei P40 lite ali P40 lite e

Odločam se med tema dvema telefonoma. Ima kdo katerega od teh dveh? Nisem nek hud uporabnik, stari mi dela res slabe slike in še nekaj zafrkavajo sms-i, zato ga bom zamenjala. Na Telemachu sem gledala Huawei P40 lite ali P40 lite e, Prvi bi me v mojem paketu prišel 187 €, drugi pa 158 €. Kako mnenje? Hvala.

Nimata googla.

Ampak to se da zrihtat.

Res je, Huawei nima več googlovoh aplikacij, kar naredi mobitel prazno škatlo.

Poglejte si Xiaomije. Gre prav tako za Kitajske zmogljive telefone, ki pa za razliko imajo Googlove aplikacije. Pa še cenejši so od Huawejov. Jaz sem ga naročil preko mishop.si cca. 1,5 leta nazaj in sem dosedaj zadovoljen.

Lp

Res je, Huawei nima več googlovoh aplikacij, kar naredi mobitel prazno škatlo.

Poglejte si Xiaomije. Gre prav tako za Kitajske zmogljive telefone, ki pa za razliko imajo Googlove aplikacije. Pa še cenejši so od Huawejov. Jaz sem ga naročil preko mishop.si cca. 1,5 leta nazaj in sem dosedaj zadovoljen.

Lp
[/quote]

Kako nimajo googlovih aplikacij, to mislite že naložene? Vseeno si lahko naložiš Google brskalnik, gmail, youtube?

Ali imajo vsi Xiaomi meni v slovenskem jeziku? Katerega imate?

kako?

Višam temo?

Moj mož ima P40 lite in je za enkrat zadovoljen.
Ima pa naložene vse “google zadeve”, tudi youtube in podobno. Mislim, da je rekel, da je iz brskalnika potegnil bližnjico na namizje in sedaj normalno dostopa. V več se ne spoznam ampak hotela sem samo povedati, da to vse dela, razen Drive-a 🙂

New Report

Close