Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek boste vsi izkoristili vavčerje?

boste vsi izkoristili vavčerje?

Tisti, ki jih niste, ali boste izkoristili vavčerje ali jih boste pustili in ostali doma? Razlogi so pač različni..

Jaz ne nameravam izkoristit. Mi gre na tesno z denarjem, za prevoz in dražjo prehrano je pa še vedno treba dat svoj denar. Tako da bi mi to več stresa povzročilo kot koristi.

gledam, če je kje poleg nočitve in zajtrka, za ta denar vključena tudi kakšna “osebna storitev” z veselim koncem ☺

ne, osebno ne – podarjen bo bližnji osebi, da bo ona izkoristila za eno izmed zadev, ki ji je pri srcu.

Ne bom koristila.

Namesto tega bi lahko ponudili bone za šolske potrebščine :/

Seveda – podarjen staršem.

……morda podariš svojim bližnjim sorodnikom in jih osrečiš? Jaz sem tako.


Ne bom. Ne sodelujem s teroristi

Bodo ostali neizkoriščeni. Na misel mi ne pride se gužvat samo zato, da ne propadejo.

Poleg tega ne vem, če je še kaj hujšega od gruče “počivavčer” turistov, ki se obnašajo, kot da so s temi 200 evri kupili cel hotel/kamp.

s tem pa prinesejo s seboj še vso golazen od stenic, bolh in garij……

Bom oz. bomo, seveda.
V takšnem času, da bomo najbrž skoraj sami tam. Enkrat jeseni.

Ne bom koristil, ker ne podpiram dopusta na kredit. To bodo še od naših otrok otroci drago plačevali. Minsunjena poteza države.

Še ne vem. Vse bolj vrjetn je, da jih bova dala vsak svojim staršem, pa naj gredo skup nekam. Čeprav starši bi jih dal pa nama 😛

Vzemi v bližini svojega doma in boš z vavčerjem plačala zajtrk, ne bo ti potrebno prat posteljnine, imela boš zastonj tuš in tako boš nekaj prišparala.

Še ne vem. Vse bolj vrjetn je, da jih bova dala vsak svojim staršem, pa naj gredo skup nekam. Čeprav starši bi jih dal pa nama 😛
[/quote]

Dajte prit kaj v naše kraje, vam lahko še jaz razkažem okoli. 🙂

Kakšna zidanica ali pa v Gostilni Vovko, kjer imajo res odlične obroke in od tam imaš potem izhodišče za pot do Planinske koče na Gospodični, do Kettejevega drevoreda ali pa do Kostanjevice na Krki, kjer se lahko skopate v topli Krki in obiščete kostanjeviško jamo.

Dajte prit kaj v naše kraje, vam lahko še jaz razkažem okoli. 🙂

Kakšna zidanica ali pa v Gostilni Vovko, kjer imajo res odlične obroke in od tam imaš potem izhodišče za pot do Planinske koče na Gospodični, do Kettejevega drevoreda ali pa do Kostanjevice na Krki, kjer se lahko skopate v topli Krki in obiščete kostanjeviško jamo.
[/quote]

Bejžno….

Noumest že dolgo ni več to kar je bil nekoč. Tudi kar se prehrane določenih gostiln tiče pa: šiptarska posla…

Bejžno….

Noumest že dolgo ni več to kar je bil nekoč. Tudi kar se prehrane določenih gostiln tiče pa: šiptarska posla…
[/quote]

Morda res že dolgo niste bili v Novem mestu, da to trdite.

V zadnjih 3 letih se je kar veliko spremenilo, od Pizzerie ter pivnice Kralj Matjaž, do Hiše Fink, ki je dobola michelinov krožnik, michellinov krožnik je dobil tudi Grad Otočec in Gostilna Vovko, nedaleč od Novega mesta (na Ratežu).

Potem je tukaj še Don Bobi, ki ima odlično govedino.

Očitno mora imeti gostilna dve michellinovi zvezdici, da je dovolj dobra za vas ali kako?

Morda res že dolgo niste bili v Novem mestu, da to trdite.

V zadnjih 3 letih se je kar veliko spremenilo, od Pizzerie ter pivnice Kralj Matjaž, do Hiše Fink, ki je dobola michelinov krožnik, michellinov krožnik je dobil tudi Grad Otočec in Gostilna Vovko, nedaleč od Novega mesta (na Ratežu).

Potem je tukaj še Don Bobi, ki ima odlično govedino.

Očitno mora imeti gostilna dve michellinovi zvezdici, da je dovolj dobra za vas ali kako?
[/quote]

Lupček, afera z oskrbovanjem gostišč z mesom po Novem mestu, ne dolgo nazaj, cca eno leto….. Imam sorodnike u Meeeeestu ki pozanjo sceno , zato zelo dobro vem…..

A veste zakaj je tako? Vsi ste vse pošiljali k HudIću,… a veste kdo je hud na ić? Balkane, jugovič, šiptar…. Sedaj pa mate te vaše iddiotske stavke – “Naj vse hudIć vzame….”…

Pa je prišel, pa vzel….

Aja, sej naši so tudi vedeli zakaj so rekli Hud Ić…. ko je bil oni od doleee besni… so svi bežali…. nije BesnIć ampaka Hudić….

Glede na revščino v kateri se nahajam, ga mogoče še bom, ker kljub totalni revščini, je doma vseeno kot hotel s petimi zvezdicami, glede na to, kakšno bedo ponujajo za to ogromno ceno.

V neko greznico, kjer je še slabše kot doma pa ne grem. Na morje ne grem, ker ne grem za 2 dni. Da domov prinesem stenice, kožno plesen, garje, bolhe, uši.. .sem raje doma….

Mogoče nekam v bližnjo okolico za dan ali dva, samo tolk da ga porabim ob koncu leta, kjer je blizu kakšen bazen…

Dajte prit kaj v naše kraje, vam lahko še jaz razkažem okoli. 🙂

Kakšna zidanica ali pa v Gostilni Vovko, kjer imajo res odlične obroke in od tam imaš potem izhodišče za pot do Planinske koče na Gospodični, do Kettejevega drevoreda ali pa do Kostanjevice na Krki, kjer se lahko skopate v topli Krki in obiščete kostanjeviško jamo.
[/quote]

Sej na vašem koncu sm pa že dostkrat bla. No ja, letos pa res še ne, sam po ac sm šla mim.
Sej bom še kdaj pršla pa se bova takrat zmenla 😛

Ja, bova izkoristila, na jesen, ko ne bo vec take gnece. Vrjetno bova vzela se vavcerje od otrok in njim dala denar.

Da, kratek oddih v Kranjski Gori in v toplicah jeseni

Jaz bi ga koristila edino v Strunjanu. Hotela (Laguna in Svoboda) sta zasedena do konca oktobra, malce manj do decembra. Vmes samo trije prosti termini, v nadstandardni sobi.
Minimalno 3 oz. 4 nočitve. Nočitev na osebo od 80 do 95 € na noč ( dvoposteljna).
Hvala lepa, da doplačam še enkrat toliko kot je vrednost bona.
Ostajam doma. Zakaj bi nekaj na silo zapravljala denar.

No, midva sva jih že nekoliko izkoristila. Greva na izlet v soboto in zato, ker imava vavčer pač tam kjer sva, prespiva. Če ne bi imela vavčerja, bi šla pa zvečer domov. Imam pa prijateljico, ki ima nizko penzijo in pravi, da bo šla pač za eno noč v en res fensi hotel kar v Ljubljani. Zakaj pa ne?

New Report

Close